Įkraunama...
Įkraunama...

Menstruacinė taurelė

Sveikutes,
Ir as uzsimaniau sio gerio,nes po nestumo mmm tapo llaaabbaaiii gausios,o tai tikrai nepatogu verysad.gif
Sakykit ar turint endometrioze ja galima naudoti? ax.gif
Kas is kur sakysis,prisijungciau ax.gif
Atsakyti
čia kovo mėnesį užsisakiusioms už vieną kainą gauna dvi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kurmelis @ 2011 03 21, 18:50)
čia kovo mėnesį užsisakiusioms už vieną kainą gauna dvi 4u.gif

Tai kiek supratau iseina 120lt? g.gif nerandu kiek atsiuntimas kainuoja g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ajile @ 2011 03 21, 12:00)
Na vakar i vakara pirma karta pavyko isideti taip,kad neprateketu  thumbup.gif Pamaniau is pradziu,kad neprateka,nes jau turbut nebe tiek kraujuoju,bet istraukus taurele ji buvo prisipildziusi daugiau kaip puse,o nepratekjejo ne laselio  thumbup.gif Dziaugiuosi nerealiai.Po nakties irgi atsikeliau sausa,bet ir taurele nebuvo prisipildziusi daugiau nei trecdalis.Turbut mano pagrindine klaida buvo ta,kad iskart sulankstyta taurele sukisdavau visa i maksti,o tik tada bandydavau skleisti.Pabandzius isikisti tik jos trecdali,palaukus kol issiskleis ir tik tada ja nustumus giliau-pavyko.Pasakoju tai,kad kitoms susidurus su problemom butu daugiau pavizdziu  4u.gif Tikiuosi ismoksiu ja isidet taip,kad jausciausi uztikrinta kaip "always" reklamoje  biggrin.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif šaunuolė, pagaliau atradau savo įsidėjimo variantą. Aš irgi vis negaliu atsidžiaugti taurele. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(hondute @ 2011 03 19, 11:30)
Pritariu  drinks_cheers.gif . Nes blogai isidejus tai ar S ar M ar L manau vis tiek praleidines. O galiukas ziedelis manau patogiausias variantas. Pas mane kotelis ir va biski praslista pirstai isimant, kol jau uzciuopiu pacia taurele.

Dėl dydžių jau rašiau ir anksčiau, vienėm ir po trečio gimdymo puikiai tinka S, o kitiem, net negimdžiusioms ir M/L reikia, čia dar reikia labai atkreipt dėmesį ar sportuojat, gimdos padėtis...

QUOTE(kregzde @ 2011 03 20, 19:21)
Neliūdėk, panoms kai kurioms pirmus kartus prateka, vėliau susidraugauja. Man būna, kad lašiukas ar keli, jei daugiau, tai perdedu per naujo ir vėl viskas ok, bet aš pirkau kiečiausią, gal todėl, nežinau, kitų nebandžiau.

drinks_cheers.gif
bandžiau Ladycup (šitų net dviejų didžių), Diva, tai nelabai to didelio skirtumo ir yra, pradedantiems siūlyčiau kietesne, o vėliau jau galima ir minkštesne ax.gif

QUOTE(šarlotė @ 2011 03 20, 23:45)
pas mane ji labai zemai, kaklelis zemai, tad viska kuo puikiausiai apciuopiu.

su žemų kaklelių geriau pasitart su ginę
Atsakyti
isigijau si geri ir as,esu laaabai patenkinta.Netgi sportuojant pacia pirma isidejimo diena nejauciau diskomforto.Super
Atsakyti
Katik gavau siuntinuka su Diva Cup, db belieka laukti ir isbandyti biggrin.gif
Atsakyti
Nauja tema
Atsakyti
QUOTE(nataliuncik @ 2011 03 21, 21:33)
Dėl dydžių jau rašiau ir anksčiau, vienėm ir po trečio gimdymo puikiai tinka S, o kitiem, net negimdžiusioms ir M/L reikia, čia dar reikia labai atkreipt dėmesį ar sportuojat, gimdos padėtis...
drinks_cheers.gif
bandžiau Ladycup (šitų net dviejų didžių), Diva, tai nelabai to didelio skirtumo ir yra, pradedantiems siūlyčiau kietesne, o vėliau jau galima ir minkštesne  ax.gif 
su žemų kaklelių geriau pasitart su ginę

o kokia patartum Lady ar Diva? nesu bandžiusi tai norėčiau išbandyt, tik negaliu apsispręst blush2.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti