Įkraunama...
Įkraunama...

Menstruacinė taurelė

Kriiste, per kur siunteisi, pasidalink ax.gif ? Gaila ir man ji netinka doh.gif
Atsakyti
QUOTE(kregzde @ 2010 10 05, 09:05)
Kriiste, per kur siunteisi, pasidalink  ax.gif ? Gaila ir man ji netinka  doh.gif

http://shop.ebay.co....6.c0.m270.l1313
Atsakyti
Labas visoms smile.gif
Sumaniau ir aš įsigyti tokį puoduką. Nusižiūrėjau iš čia http://www.femininew...k0ofsobl3h3vms5 su bumbuliuku arba žieduku vietoj kotelio, kad nieks nebadytų ir nieko karpyt nereiktų, bo jaučiu po to nebutų kaip ištraukti, nagai ilgiausi mano lotuliukas.gif
Gal iš čia jau sakėtės? Kaip ten su siuntimo kainom ir pan? Aš ne itin ten tą anglų suprantu blush2.gif Gal daugiau perkant taiko nuolaidą kokią? Kiek maždaug litais gaunasi? 4u.gif
Atsakyti
ugzzy, pirmaja ir antraja dienom isidedu taurele ryte, isvalau per pietus ir einant miegot. Kitom dienom tik isidedu ryte ir isvalau vakare. Galiu isivaizduot, kad tas isemimas-idejimas kas pora val tikrai gali sudirgint ir patapt nemalonus unsure.gif gal tuomet palikt taurele ne tokiom gausiom dienom.sekmes!
Atsakyti
QUOTE(biti atskrend @ 2010 10 06, 02:19)
ugzzy, gal tuomet palikt taurele ne tokiom gausiom dienom.sekmes!

taip ir darau,tą dien paketus imu.Tik gaila,kad už taurelę buvo mokėta 119 lt,o dar ir turiu paketų pirktis prie to.
Atsakyti
QUOTE(ugzzy @ 2010 10 06, 12:12)
taip ir darau,tą dien paketus imu.Tik gaila,kad už taurelę buvo mokėta 119 lt,o dar ir turiu paketų pirktis prie to.


Pagal kitų atsiliepimus, tai patarčiau Jums nueiti pas ginekologę dėl tokių gausių... gal kas negerai?
Atsakyti
QUOTE(ugzzy @ 2010 10 06, 11:12)
taip ir darau,tą dien paketus imu.Tik gaila,kad už taurelę buvo mokėta 119 lt,o dar ir turiu paketų pirktis prie to.


o ar griztumet vien prie paketu??
as gausiausiom dienom isidedu ryte, keiciu per pietus ir vakare. vis dar kartais prabega, tai irgi vaikstau su paketais, bet tais kasdieniniais. taciau nenoreciau grizti vien prie paketu kuriais iki tol naudojausi schmoll.gif
kad ir prabeganti taurele man yra daug geriau. ir tikiuosi su laiku isspresiu ta prabegimo problema. o negausiom dienom isvis jokiu problemu.
Atsakyti
QUOTE(ajaja @ 2010 10 06, 22:11)
o ar griztumet vien prie paketu??


ne ne ne schmoll.gif nes vien tas,kad ryte atsikeli ir jokių balų balučių aplink nėra!!O ir tom dienom,kai nėr taip gausiai,tai rytą įsidėjau,vakare pasikeičiau thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(kregzde @ 2010 10 06, 19:32)
Pagal kitų atsiliepimus, tai patarčiau Jums nueiti pas ginekologę dėl tokių gausių... gal kas negerai?

viskas gerai,turiu spiralę,todėl taip ir yra.
Atsakyti
QUOTE(ugzzy @ 2010 10 07, 08:43)
viskas gerai,turiu spiralę,todėl taip ir yra.


ai, nežinojau, kad pagausėja tada
Atsakyti
Sakykit prasau ,ar neturejusios lytiniu santykiu merginos irgi gali naudoti sita taurele?Noreciau nupirkti dukrytei,bet ji dar mergaite,galvoju,tada negales nieko isikisti,ar ne taip suprantu?
Atsakyti
QUOTE(daugvaikuciu @ 2010 10 09, 23:31)
Sakykit prasau ,ar neturejusios lytiniu santykiu merginos irgi gali naudoti sita taurele?Noreciau nupirkti dukrytei,bet ji dar mergaite,galvoju,tada negales nieko isikisti,ar ne taip suprantu?

Jeigu mergaitems negalima/nerekomenduojama naudoti tamponu, tai manau ir sios taureles naudoti nepatartina.
Atsakyti
QUOTE(daugvaikuciu @ 2010 10 10, 00:31)
Sakykit prasau ,ar neturejusios lytiniu santykiu merginos irgi gali naudoti sita taurele?Noreciau nupirkti dukrytei,bet ji dar mergaite,galvoju,tada negales nieko isikisti,ar ne taip suprantu?


Ji gana didelė, tikrai gali pažeisti ko nereikia. Geriau dar nepirkite jai jos.
Atsakyti