Įkraunama...
Įkraunama...

Menstruacinė taurelė

QUOTE(Ajile @ 2011 03 19, 12:29)
Bandau siandien savo taurele praktiskai pirma karta.Mano menesines gausios.Nuo ryto siandien zaidziu,nesuprantu,bet man ji praaleidzia.Ir atrodo issiskleidzia ir pasisuka,kai uz ziedeli sukineju,bet va po 20 minuciu jau buna vatyte kruvina(ja dedu,kad zinot ar nepraleidzia) g.gif Net nezinau kas ne taip verysad.gif sakykit,o kaip giliai jus ja isikisat g.gif ar,kad pajust ziedeli reik pirstus i maksti kazkiek ikist ar ne


Patirties didelės nesukaupus.. bet patiko patarimas truktelt žemyn, kad "prisisiurbtų". Pas mane turbūt gimda nusileidus, tai man giliau ir nepavyksta, bet kažkaip ji pati išsiskleidžia ir įsitaiso ten kur reik(tada nejaučiu diskomforto), kotelį pasiekiu pirštų galiukais ir, manau, kad giliau nereikia. Sakau, gal jum dydis netinkamas, o gal tik praktikos reikalas g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Salta saule: 19 kovo 2011 - 18:24
...aš naudoju Diva Cup over 30 ir kolkas nesigailiu patinka ir dydis ir kietumas, o ir kaina gaunasi normali (siunčiausi iš iherb su 5 dolerių nuolaida) jei kurią sudomintų mano kodukas pirmam apsipirkimui OZI235 ax.gif atsiunčia per savaitę kaina su siuntimu gaunasi apie 65LTL rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Salta saule @ 2011 03 19, 18:22)
Patirties didelės nesukaupus.. bet patiko patarimas truktelt žemyn, kad "prisisiurbtų". Pas mane turbūt gimda nusileidus, tai man giliau ir nepavyksta, bet kažkaip ji pati išsiskleidžia ir įsitaiso ten kur reik(tada nejaučiu diskomforto), kotelį pasiekiu pirštų galiukais  ir, manau, kad giliau nereikia. Sakau, gal jum dydis netinkamas, o gal tik praktikos reikalas  g.gif

va ir pirma para jau praejo su taurele...nu nesigauna man isideti taip,kad neprateketu nors tu ka...nesuprantu,kas ne taip verysad.gif ir giliau ir zemiau dedu ir apvedu pirstu-randu ja issiskleidusia,o va prabega ir viskas.o dydis tai lyg ir geras-L g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ajile @ 2011 03 20, 10:56)
va ir pirma para jau praejo su taurele...nu nesigauna man isideti taip,kad neprateketu nors tu ka...nesuprantu,kas ne taip  verysad.gif ir giliau ir zemiau dedu ir apvedu pirstu-randu ja issiskleidusia,o va prabega ir viskas.o dydis tai lyg ir geras-L  g.gif


Bet taurelė nebūna pilna? Labai gilai jos nereikia dėti, pabandykite keisti jos dislokaciją.
Atsakyti
Man irgi pirmos mėn su ja buvo visko, tai pratekėdavo, tai ne, dabar jau trečios, tai jau žinau kaip tikslai įsidėti, kad man nepratekėtų, pas mane ji negiliai, kaip kažkuri patarė, įsidėjus truputuką patempti apačion, tada neprateka thumbup.gif
Atsakyti
Nebuna ji prisipildzius.Nezinau bandau visaip-tikiuosi susidraugauti su ja,nes patogus dalykas labai.Tik va tas pratekejimas verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ajile: 20 kovo 2011 - 18:15
QUOTE(Ajile @ 2011 03 20, 18:15)
Nebuna ji prisipildzius.Nezinau bandau visaip-tikiuosi susidraugauti su ja,nes patogus dalykas labai.Tik va tas pratekejimas  verysad.gif

na, gal ir taurelė maža g.gif
Man niekada dar nėra pratekėję thumbup.gif Iš aš su pirštu niekada nepasiekiu kraštelio, kad apžiūrėčiau, vadinas pas mane giliau, bet aš iš pasukiojimo ir kiek pasiekiu pačiupinėjimo jaučiu, kad viskas su ja tvarkoj. Svarbiausia nebijot pas save ten pakrapštinėt blush2.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ajile @ 2011 03 20, 18:15)
Nebuna ji prisipildzius.Nezinau bandau visaip-tikiuosi susidraugauti su ja,nes patogus dalykas labai.Tik va tas pratekejimas  verysad.gif


Neliūdėk, panoms kai kurioms pirmus kartus prateka, vėliau susidraugauja. Man būna, kad lašiukas ar keli, jei daugiau, tai perdedu per naujo ir vėl viskas ok, bet aš pirkau kiečiausią, gal todėl, nežinau, kitų nebandžiau.
Atsakyti
QUOTE(Ajile @ 2011 03 20, 19:15)
Nebuna ji prisipildzius.Nezinau bandau visaip-tikiuosi susidraugauti su ja,nes patogus dalykas labai.Tik va tas pratekejimas  verysad.gif


Nepergyvenk ir ismegink visus variantus. Vos ti kjauti kad prateka eik is kart ir persidek. As tik antros dienos vakara ismokau issidet. Bet pas mane ji neissikleisdavo. Kai apvesdavau pirstu dugna atrodydavo lyg gerai, bet va pameginau apvest gerokai auksciau pasirodo virsune neisiskleidus. Paskui pameginau tiesiog gala jos suspaust ir pajausdavau net kaip ji issikleidzia. Tai va pakisus pirsta giliau tik ji issikleisdavo. Paskui pameginau tiesiog gala jos suspaust ir pajausdavau net kaip ji issikleidzia. Nei patempimas zemyn nei pasukiojimas man nepadedavo jai issiskleist. paeksperimentuok daugiau ir tikrai atrasi buda 4u.gif .
Atsakyti
QUOTE(irisas @ 2011 03 20, 19:19)
na, gal ir taurelė maža  g.gif
Man niekada dar nėra pratekėję  thumbup.gif Iš aš su pirštu niekada nepasiekiu kraštelio, kad apžiūrėčiau, vadinas pas mane giliau, bet aš iš pasukiojimo ir kiek pasiekiu pačiupinėjimo jaučiu, kad viskas su ja tvarkoj. Svarbiausia nebijot pas save ten pakrapštinėt  blush2.gif  lotuliukas.gif

pas mane ji labai zemai, kaklelis zemai, tad viska kuo puikiausiai apciuopiu. Net ir apvedus pirstu buna, kad man praleidzia ir ne visada prisitvirtina, isciuozia schmoll.gif Bet jau kelios dienos bandau kita lankstymo buda - ilenkima krastelio, taip kazkaip geriau isitvirtina g.gif Nors ir del laselio nestradalinu, ikloteli isidedu.
Nakti isidejau paketa, tai ryte jau lupau lauk, nes niezejo man nuo jo doh.gif karta per cikla isidedu paketa, kad suprasciau kaip su taurele gerai lotuliukas.gif
Atsakyti
Na vakar i vakara pirma karta pavyko isideti taip,kad neprateketu thumbup.gif Pamaniau is pradziu,kad neprateka,nes jau turbut nebe tiek kraujuoju,bet istraukus taurele ji buvo prisipildziusi daugiau kaip puse,o nepratekjejo ne laselio thumbup.gif Dziaugiuosi nerealiai.Po nakties irgi atsikeliau sausa,bet ir taurele nebuvo prisipildziusi daugiau nei trecdalis.Turbut mano pagrindine klaida buvo ta,kad iskart sulankstyta taurele sukisdavau visa i maksti,o tik tada bandydavau skleisti.Pabandzius isikisti tik jos trecdali,palaukus kol issiskleis ir tik tada ja nustumus giliau-pavyko.Pasakoju tai,kad kitoms susidurus su problemom butu daugiau pavizdziu 4u.gif Tikiuosi ismoksiu ja isidet taip,kad jausciausi uztikrinta kaip "always" reklamoje biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ajile: 21 kovo 2011 - 11:02
QUOTE(Ajile @ 2011 03 21, 11:00)
Na vakar i vakara pirma karta pavyko isideti taip,kad neprateketu  thumbup.gif Pamaniau is pradziu,kad neprateka,nes jau turbut nebe tiek kraujuoju,bet istraukus taurele ji buvo prisipildziusi daugiau kaip puse,o nepratekjejo ne laselio  thumbup.gif Dziaugiuosi nerealiai.Po nakties irgi atsikeliau sausa,bet ir taurele nebuvo prisipildziusi daugiau nei trecdalis.Turbut mano pagrindine klaida buvo ta,kad iskart sulankstyta taurele sukisdavau visa i maksti,o tik tada bandydavau skleisti.Pabandzius isikisti tik jos trecdali,palaukus kol issiskleis ir tik tada ja nustumus giliau-pavyko.Pasakoju tai,kad kitoms susidurus su problemom butu daugiau pavizdziu  4u.gif Tikiuosi ismoksiu ja isidet taip,kad jausciausi uztikrinta kaip "always" reklamoje  biggrin.gif


Na va kaip smagu thumbup.gif Man tai ir yra nerealiausias jausmas ypač naktį, kai ramiai galiu miegoti, nes nejaučiu kaip teka, nes nėra baimės, kad sutepsiu patalynę thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kregzde: 21 kovo 2011 - 13:11