Įkraunama...
Įkraunama...

Menstruacinė taurelė

QUOTE(drewexsas @ 2011 03 07, 13:00)
Gal zinot kokia tarpininke siustu melunos taurele? Kaip supratau melunos taureles ideda dvi uz vienos kaina?  ax.gif

Ilindau i Melunos psl, tai jie siuncia i LT, tad nereiktu net tarpininkes, bet dvieju uz vienos kaina nemaciau g.gif
Atsakyti
QUOTE(Muse83 @ 2011 03 07, 15:21)
Ilindau i Melunos psl, tai jie siuncia i LT, tad nereiktu net tarpininkes, bet dvieju uz vienos kaina nemaciau  g.gif


nerašo, bet tikrai duoda, jei imsi tai M gausi dovanu, Jei M - tai S - dovanų, o jei S-tai irgi S dovanų. Aš tai labai patenkinta Melunos taurele ir džiaugiuosi, kad pasiėmiau su žiedelių, nes labai patogu ją pasukti.
Atsakyti
Sveikutės norėčiau nusipirkti ir aš taurelę,bet niekaip neapsisprendžiu dėl dydžio.Esu 30m.,smulkaus sudėjimo,3 vaikai,bet visi gimdymai-cezaris,menstruacijos vidutinio gausumo.Gal galėtu kas patarti kokį dydį pirkti?ačiukas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Gumbine @ 2011 03 07, 14:46)
nerašo, bet tikrai duoda, jei imsi tai M gausi dovanu, Jei M - tai S - dovanų, o jei S-tai irgi S dovanų. Aš tai labai patenkinta Melunos taurele ir džiaugiuosi, kad pasiėmiau su žiedelių, nes labai patogu ją pasukti.

O tai faina tada, reiks sita pasiimt, o ne ladycup, vien jau del kainos skirtumo bigsmile.gif Vistik kai nebandzius, tai baisoka, kad nepritiks, o jei nepritiktu, nebutu taip gaila pinigeliu isleistu rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Rusnee @ 2011 03 07, 16:25)
Sveikutės norėčiau nusipirkti ir aš taurelę,bet niekaip neapsisprendžiu dėl dydžio.Esu 30m.,smulkaus sudėjimo,3 vaikai,bet visi gimdymai-cezaris,menstruacijos vidutinio gausumo.Gal galėtu kas patarti kokį dydį pirkti?ačiukas 4u.gif


Jei iš melunos siulyčiau M, tada dar ir S gausi dovanų. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Rusnee @ 2011 03 07, 15:25)
Sveikutės norėčiau nusipirkti ir aš taurelę,bet niekaip neapsisprendžiu dėl dydžio.Esu 30m.,smulkaus sudėjimo,3 vaikai,bet visi gimdymai-cezaris,menstruacijos vidutinio gausumo.Gal galėtu kas patarti kokį dydį pirkti?ačiukas 4u.gif


Moon cup pvz. rašo, kad jei 30 metų ir daugiau, tai jau reikia imti didesnę. Tačiau jei iki 30 metų ir cezariai, tai mažesnę.
Atsakyti
o man atrodo, kad tas amžiaus ir gimdymas nėra visai tikslu. Mano sesei 30, 3 vaikai. Melunos M jai idealu....
Atsakyti
QUOTE(kregzde @ 2011 03 07, 16:43)
Moon cup pvz. rašo, kad jei 30 metų ir daugiau, tai jau reikia imti didesnę. Tačiau jei iki 30 metų ir cezariai, tai mažesnę.

Aciu 4u.gif as apie M melunos ir galvoju smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kregzde @ 2011 03 07, 17:43)
Moon cup pvz. rašo, kad jei 30 metų ir daugiau, tai jau reikia imti didesnę. Tačiau jei iki 30 metų ir cezariai, tai mažesnę.


Man gerokai virs 30, ir vaikutis yra, ir kaip daug kas dar apie ugius sake esu auksta ir neperkarusi, bet man idealiausia Melunos S.
Atsakyti
Sveikutės 4u.gif
Pagaliau ir aš sulaukiau savo Melunos ax.gif Užsakinėjau M, tikėjausi kad prie jos dar pridės S, o pridėjo L doh.gif Žinoma iki mano dienų dar toli, bet pabandyti reikia lotuliukas.gif Taigis toks iškilo klausimas - ar ji kai išsiskleidžia ir turi būti tokios pat formos, kaip yra, ar vis tiek kažkiek būna suspausta raumenų, tik svarbu, kad būtų išsilanksčiusi?
Atsakyti
QUOTE(nagla-nachale @ 2011 03 09, 12:55)
Sveikutės  4u.gif
Pagaliau ir aš sulaukiau savo Melunos  ax.gif Užsakinėjau M, tikėjausi kad prie jos dar pridės S, o pridėjo L  doh.gif Žinoma iki mano dienų dar toli, bet pabandyti reikia  lotuliukas.gif Taigis toks iškilo klausimas - ar ji kai išsiskleidžia ir turi būti tokios pat formos, kaip yra, ar vis tiek kažkiek būna suspausta raumenų, tik svarbu, kad būtų išsilanksčiusi?


O kas ten ja zino, ar ji suspausta ar ne rolleyes.gif . As tai galvoju svarbu kad issikleistu ir nepraleistu mirksiukas.gif .
Atsakyti
Neturiu, nebandziau ax.gif bet kai man tampaksai schmoll.gif tai gal ir nebandysiu g.gif
Atsakyti