Įkraunama...
Įkraunama...

Menstruacinė taurelė

QUOTE(Gumbine @ 2011 03 03, 15:16)


aciu uz pataisyma- su google verteju isverciau, tai skaiciukus paziurejau, kad butu, o toliau neatkreipiau demesio doh.gif ax.gif
Atsakyti
Sveikos,

Esu čia dar naujokė. Visą dieną skyriau perskaityti viską, kas parašyta čia apie menstruacines taureles. Galiausiai, užsisakiau iš MeLuna, nes tikiuosi gauti dvi. Esu dar iki 30m ir negimdžiusi, bet planuoju šeimos pagausėjimą, o šį stebuklą noriu kuo greičiau išbandyti, tad nutariau vienu šūviu 2 zuikius nušauti. Išbandyti dabar ir turėti ateičiai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(zebenkstiejka @ 2011 01 24, 17:28)
Man naudojant taurelę visada maudžia, jaučiu aš ją. Užtat ir naudoju tik pirmom 3 dienom, tai ten aplamai viską maudžia, tiesiog pakenčiu  irnesakyk.gif

Pirmą kartą kai įsidėjau truputį praleido,o jau antrą kartą pavyko,išsiimti ir nesunku. Kaip ir viskas gerai, bet pirmas dvi dienas ją jaučiau,maudė pilvą stipriau,nei paprastai(ir taip pirmas dienas truputį maudžia pilvą),paskui kaip ir nieko,kartais jaučiasi truputį(gal priklauso kaip pavyksta įsidėti. Galvojau,kad ji man per didelė(turiu melunos L dydį),gal mano gimda žemiau,ar kas... Bet kraujuoju gausiai,antrą dieną reikia ištuštinti kas 3val.naktį ir teko keltis...tai kaip ir L dydis reikalingas. Žiūrėsiu kaip bus per kitas MMS
Atsakyti
Nu va mergaites baigiau pirma cikla rolleyes.gif . Ir vis tik i pabaiga isigijau S Melunos dydi ir labai dziaugiuosi. Pojuciai gerokai geresni nei su M dydziu. Tad M dydi naudosiu tik pirma diena arba tolimu kelioniu metu. O likusiom dienom S. Isimant nedrasko. O siaip superinis atradimas thumbup.gif .
Atsakyti
Na as irgi labai susidomejau smile.gif Mieliausi kazkaip Ladycup pasirode, tai jau nusiunciau jiems laiskeli, mat truputi info reikejo, ziuresiu, ka atrasys ir turbut kad pirksiu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(hondute @ 2011 03 06, 22:22)
Nu va mergaites baigiau pirma cikla rolleyes.gif . Ir vis tik i pabaiga isigijau S Melunos dydi ir labai dziaugiuosi. Pojuciai gerokai geresni nei su M dydziu. Tad M dydi naudosiu tik pirma diena arba tolimu kelioniu metu. O likusiom dienom S. Isimant nedrasko. O siaip superinis atradimas thumbup.gif .


Gal zinot kokia tarpininke siustu melunos taurele? Kaip supratau melunos taureles ideda dvi uz vienos kaina? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(drewexsas @ 2011 03 02, 18:45)
Nebesuprantu tu dydziu raidziu bet radau skelbima kur moocup pardavineja tai raso S dydis negimdžiusioms ir moterims iki 25-30 metų. L dydis gimdžiusioms ir vyresnioms nei 25-30 metų.


Gal toki mooncup matete? jo dydziai kitokie nei http://www.mooncup.c...buy-online.html
user posted image
SM mamyte parduoda, atsiprasau uz skolinta foto 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *neva*: 07 kovo 2011 - 13:05
QUOTE(*neva* @ 2011 03 07, 13:00)
Gal sita skelbima matete?



Aha nuotrauka ta bet jos daba nesimato ten kaip issiaiskinau kinietiskos jos bet skelbime neraso gerai kad vos nenusiprkau, jos gi nesertifikuotos doh.gif
Papildyta:
QUOTE(drewexsas @ 2011 03 07, 13:03)
Aha nuotrauka ta bet jos daba nesimato ten kaip issiaiskinau kinietiskos jos bet skelbime neraso gerai kad vos nenusiprkau, jos gi nesertifikuotos  doh.gif



Cia nuoroda
http://www.supermama...howtopic=701521
Atsakyti
QUOTE(*neva* @ 2011 03 07, 13:00)
Gal toki mooncup matete? jo dydziai kitokie nei

nzn - turejau mooncupus kokius tris (per klaida buvau ne to dydzio prisisuntus) - tai visu dezutes, maiseliai kitokia - net pati taurele kitokios spalvos (gelsvesne tokia), dar tie dydziai - itariu kad cia ne mooncupas schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2011 03 07, 13:10)
nzn - turejau mooncupus kokius tris (per klaida buvau ne to dydzio prisisuntus) - tai visu dezutes, maiseliai kitokia - net pati taurele kitokios spalvos (gelsvesne tokia), dar tie dydziai - itariu kad cia ne mooncupas schmoll.gif



Tai kinieciai uzrase mooncup ir tiek kinieciam viskas galima mama parsisiunte uz koki eura ir pardavienja kaip originalus, geras verslas kai pirkejas nesusiproteja kad neoriginalas, neaisku kas ten per guma dar kokiais uzdegimus gali isivaryti. Va irodymas kaip reikia paciai visa info susirinkti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2011 03 07, 13:10)
nzn - turejau mooncupus kokius tris (per klaida buvau ne to dydzio prisisuntus) - tai visu dezutes, maiseliai kitokia - net pati taurele kitokios spalvos (gelsvesne tokia), dar tie dydziai - itariu kad cia ne mooncupas schmoll.gif


tai ir as suabejojau anais, net susiradau Mooncup dezute kur buvau pirkusi B dydi paliginti, tai ir maiseliai ne tie ir viskas cia netaip, gerai,kad nepirkau doh.gif
Papildyta:
QUOTE(drewexsas @ 2011 03 07, 13:15)
Va irodymas kaip reikia paciai visa info susirinkti blush2.gif


drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(drewexsas @ 2011 03 07, 14:00)
Gal zinot kokia tarpininke siustu melunos taurele? Kaip supratau melunos taureles ideda dvi uz vienos kaina?  ax.gif


As tai atsakyt nelabai galiu. Pati nesisiunciau. Abejes pirkau is cia. Matyt pardavinejo mergaites tas dovanu gautas.
Atsakyti