Įkraunama...
Įkraunama...

Menstruacinė taurelė

QUOTE(Kriiste @ 2011 02 27, 12:33)
mooncup tai as is UK siunciau, man atrodo meluna is Vokietijos g.gif



O kaip Jums mooncup? Ne per kietas, nes kiek supratau jis kietesnis nei divacup ir koki dydi turit, ji ne paslaptis, labai sunku nuspresti koks dydis tinkamas blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(drewexsas @ 2011 02 27, 17:09)
O kaip Jums mooncup? Ne per kietas, nes kiek supratau jis kietesnis nei divacup ir koki dydi turit, ji ne paslaptis, labai sunku nuspresti koks dydis tinkamas blush2.gif


As naudoju jau daug metu mooncup. Kitokiu nesu bandzius, tai sunku objektyviai vertinti, bet man ji super ir kitokios nereikia. Turiu B dydi, nes pirkau seniai pries nestuma. Dabar ir toliau ta pacia naudoju, kolkas gerai. O del kietumo, nu nejauciu as jos visiskai, issilanksto lengvai...
Atsakyti
tai va - as irgi jos nejauciu - issilanksto greit, kitokios nesu bandzius - lygint negaliu, mano A dydis (gimdziusioms)
Atsakyti
QUOTE(Gumbine @ 2011 02 26, 11:55)
nelabai suprantu tavo klausimo, turbūt tau kyla klausimas ar nesubėgs viskas atgal? Juk nežadi stovėti aukštyn kojom....  ax.gif

tiesiog esant horizontalioje padetyje kaip skystis lieka taureleje, nes man teko girdeti kad vien tamponai nera gerai del to kad sulaiko maksties iskyras makstyje ir gali kilti infekcija.. kiap su maksties taurele ?
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2011 02 27, 18:54)
tai va - as irgi jos nejauciu - issilanksto greit, kitokios nesu bandzius - lygint negaliu, mano A dydis (gimdziusioms)



Va nezinau kaip apsispresti del dydzio, nesu nei smulki nei stambi gal i kudesne bet normalaus sudejimo o ir menstruacijos anksciau buvo labai gausiaus dabra nebetokios tai gal mooncup gimdziusiom man nelabai nors to mazesnio irgi nelabai noris doh.gif
Atsakyti
QUOTE(drewexsas @ 2011 02 27, 20:48)
Va nezinau kaip apsispresti del dydzio, nesu nei smulki nei stambi gal i kudesne bet normalaus sudejimo  o ir menstruacijos anksciau buvo labai gausiaus dabra nebetokios tai gal mooncup gimdziusiom man nelabai nors to mazesnio irgi nelabai noris doh.gif

as nesuprantu ka cia sprest - gimdet naturaliai? - nu ir viskas - B dydis. Nesiskiria jos taip stipriai, bet kad kazkam butu reikeje mazesnes - vienetai yra mirksiukas.gif
Atsakyti
Na jūsų kūno sudėjimas neatspindi makšties siaurumą/platumą. Tikrai ne pagal tai rinkitės taurelę, o perskaitykite bent keletą postų, kad kur kas svarbiau ar jus esat gimdžiusi, kiek jums metų.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sense: 27 vasario 2011 - 21:04
QUOTE(aleska @ 2011 02 27, 18:53)
tiesiog esant horizontalioje padetyje kaip skystis lieka taureleje, nes man teko girdeti kad vien tamponai nera gerai del to kad sulaiko maksties iskyras makstyje ir gali kilti infekcija.. kiap su maksties taurele ?


Tamponai nera gerai ne todel, kad 'sulaiko' isskyras, o todel, kad jie sugeria isskyras ir issausina sieneles. Tada ir kyla pavojus infekcijoms, nes nebera naturaliu kuno isskyru kurios kovoja su bakterijomis.

Tuo tarpu naudojant taurele naturalios isskyros nera sugeriamos(nes i taurele subega tik perteklius) ir taip neissauseja maksties terpme, tad infekciju tikimybe nepadideja.

Tikiuos pavyko suprantamai paaiskint mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2011 02 27, 21:02)
as nesuprantu ka cia sprest - gimdet naturaliai? - nu ir viskas - B dydis. Nesiskiria jos taip stipriai, bet kad kazkam butu reikeje mazesnes - vienetai yra mirksiukas.gif



Tai B dydis negimdziusioms, is mooncup ir tera du dydziai ir B maziausias kaip supratau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(drewexsas @ 2011 02 28, 07:50)
Tai B  dydis negimdziusioms, is mooncup ir tera du dydziai ir B maziausias kaip supratau ax.gif

aha - ne taip surasiau - jums A reik doh.gif , va taip va per klaida ir uzsakiau B vietoje A rolleyes.gif , kazkaip naturaliai atrodo, kad mazesnis A turi but ir gana lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2011 02 28, 08:36)
aha - ne taip surasiau - jums A reik doh.gif , va taip va per klaida ir uzsakiau B vietoje A rolleyes.gif , kazkaip naturaliai atrodo, kad mazesnis A turi but ir gana lotuliukas.gif



Nu reikia bandyti tikiuosi kad A nekris ir nebus per zemai, o jus B nusipirkot ir naudojat?
Atsakyti
QUOTE(drewexsas @ 2011 02 28, 08:53)
Nu reikia bandyti tikiuosi kad A nekris ir nebus per zemai, o jus B nusipirkot ir naudojat?

nea - pardaviau. As mat jau turejus buvau - norejau antros, kad but patogiau pasikeist kur viesoje vietoje (buvau toki plana sumascius) - bet pirkau ir gavau B blush2.gif
Atsakyti