Įkraunama...
Įkraunama...

Menstruacinė taurelė

QUOTE(Olinda @ 2011 02 21, 21:59)
Vėl grįžtų prie šios temos kai tik "tos" dienos ant nosies  blush2.gif  galvoju, galvoju bet neapsisprendžiu, jei jau esu gimdžiusi man 24, mm gausios tai vis dėlto geriau imti L dydžio taurelę  g.gif


Imčiau tą, kuri skirta gimdžiusioms ir nežiūrėčiau į metus. Man rodos, kad tai svarbesnis rodiklis nei metai.
Atsakyti
QUOTE(Olinda @ 2011 02 21, 21:59)
Vėl grįžtų prie šios temos kai tik "tos" dienos ant nosies  blush2.gif  galvoju, galvoju bet neapsisprendžiu, jei jau esu gimdžiusi man 24, mm gausios tai vis dėlto geriau imti L dydžio taurelę  g.gif

imk L 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kregzde @ 2011 02 22, 10:56)
Imčiau tą, kuri skirta gimdžiusioms ir nežiūrėčiau į metus. Man rodos, kad tai svarbesnis rodiklis nei metai.


O as manau kad ir gimdymas nera labai jau didelis rodiklis. Cia labai jau subtilu. Kartais pas gimdziuse kelis kart ten viskas siauriau ir maziau nei pas visai negimdziusia. Bent jau taip supratau perskaicius visa temute. Manau kad tik visas isbandzius galima pasakyt kuri pati pati. As nors ir su vaikeliu bet imiau M. Nemanau kad bus maza, tiksliau to tikiuosi, nes is savo gines zinau, kad mano kaklelis labai siauras. Tiesa dar neisbandziau, laukiu mmm.
Atsakyti
Aš visgi pasiryžusi imti L blush2.gif galvojau, galvojau, skaičiau temą ir priėjau išvados, kad žymiai patogiau bus su taurele gyventi nebus odos dirginimo ir kitokių problemų, žinoma baimės dar yra kažkiek ir dėl ko ji kyla įvardinti negaliu, bet jau ieškosiu kur pirkti šį stebūklą rolleyes.gif
Atsakyti
Sveikos, mergaites. O LT ju buna pirkti ar ner kito kelio tik parsisiust??? Baisiai sudomino mane tas daikciukas... smile.gif
Atsakyti
Yra Lietuvoje. Per googlą ieškokite arba retkarčiais nepamaišo atsiversti temos pradžią.

Atsakyti
QUOTE(Sense @ 2011 02 22, 18:13)
Yra Lietuvoje. Per googlą ieškokite arba retkarčiais nepamaišo atsiversti temos pradžią.



Taigi, ačiū blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(hondute @ 2011 02 22, 10:36)
O as manau kad ir gimdymas nera labai jau didelis rodiklis. Cia labai jau subtilu. Kartais pas gimdziuse kelis kart ten viskas siauriau ir maziau nei pas visai negimdziusia. Bent jau taip supratau perskaicius visa temute. Manau kad tik visas isbandzius galima pasakyt kuri pati pati. As nors ir su vaikeliu bet imiau M. Nemanau kad bus maza, tiksliau to tikiuosi, nes is savo gines zinau, kad mano kaklelis labai siauras. Tiesa dar neisbandziau, laukiu  mmm.


Sutinku, tai labai subtilu. As naudoju ta pacia kuria ir iki gimdymo naudojau, t.y. mazesne, ir viskas gerai. Bet manau ir didesne nepamaisytu. Vis tik nelabai realu prisipirkti ju kad galetum pacia paciausia issirinkti, taigi vis tik geriausia vadovautis nurodytais rodikliais, bent jau perkant pirmaja.

Beja, hondute, kaklelio siaurumas reikiamo dydzio neitakoja, nebent turejot omeny maksties siauruma.
Atsakyti
QUOTE(Lailatina @ 2011 02 24, 00:47)
Sutinku, tai labai subtilu. As naudoju ta pacia kuria ir iki gimdymo naudojau, t.y. mazesne, ir viskas gerai. Bet manau ir didesne nepamaisytu. Vis tik nelabai realu prisipirkti ju kad galetum pacia paciausia issirinkti, taigi vis tik geriausia vadovautis nurodytais rodikliais, bent jau perkant pirmaja.

Beja, hondute, kaklelio siaurumas reikiamo dydzio neitakoja, nebent turejot omeny maksties siauruma.


Nieko nenorejau pasakyt smile.gif , apart to kad tai labai subtilu mirksiukas.gif .
Papildyta:
Beje ant dienu, t.y. siandien ryt meginsiu jau savaja. Gal juokingai nuskambes, bet kazkodel labai laukiu to pirmo karto ax.gif .
Atsakyti
Siandien bandau savaja, viskas puiku.
Nera taip sunku ja naudotis, nors nesu profe lotuliukas.gif . Kolkas lotuliukas.gif
Manau man prilips ir tikrai naudosiu. Pirkau DivaCup.
Atsakyti
sveikos, as niekaip nesuprantu kai maksties iskyros susilaiko toje taureleje kad neplaukiotu maksties kanale ir nesukeltu kokios infekcijos... gal ir kvaila bet as nezinau biggrin.gif ?
Atsakyti
Ar galima naudoti turincioms spirale, nes zinau kad tamponu negalima o kaip su taurelemis?
Atsakyti