Įkraunama...
Įkraunama...

Menstruacinė taurelė

QUOTE(benyte @ 2010 09 22, 10:25)
Imetu nuoroda, gal kam pravers 4u.gif , galima uzsakineti per tarpininkes is UK smile.gif

http://www.femininew...-cups-c-15.html

kregzde, berods jus ieskote mooncup, tai cia perkant per tarpininkes gautusi max 85 lt thumbup.gif


jei bandytumete siustis, prisideciau ir as, gal pigiau kainuotu atsiuntimas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kregzde @ 2010 09 25, 18:48)
Būtinai parašyk kaip sekėsi  bigsmile.gif  Įdomu  ax.gif

butinai parasysiu drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(*neva* @ 2010 09 25, 20:47)
jei bandytumete siustis, prisideciau ir as, gal pigiau kainuotu atsiuntimas  smile.gif


Neįtraukė dar tundros Lietuvos, nors žadėjo. Kiek suprantu, tai gaunasi už vieną taurelė 4 svarai, o už dvi 5? Tai žinoma, kad pigiau gautųsi, laukiam kol įtrauks Lietuvą.
Atsakyti
QUOTE(kregzde @ 2010 09 26, 14:15)
Neįtraukė dar tundros Lietuvos, nors žadėjo. Kiek suprantu, tai gaunasi už vieną taurelė 4 svarai, o už dvi 5? Tai žinoma, kad pigiau gautųsi, laukiam kol įtrauks Lietuvą.


Aš irgi prisidėčiau.
Kaip čia nepamiršti, kai atsiras... Jei atsiras. smile.gif
Atsakyti
Vertas dėmesio pirkinys. Šiuo metu nenaudoju... bo nereikia, bet kai vėl prasidės - su džiaugsmu...
Atsakyti
Pagaliau ir as sulaukiau savo dienu :-)

Viskas lyg ir prasidejo vakar. tad pasinaudojau savo mooncup pirma karteli darbuko metu. Nors koteli ir buvau patrumpinusi daugiau nei perpus, bet vistiek trukde, tad grizusi namo beveik visiskai ji nukirpau.

Tad siandien jo jau nebejauciu. Na is mano pastebejimu, tai pacios taureles nesijaucia(bet kadangi jau keletas meteliu naudojausi tamponais, tai tas pojutis nera naujas).

Mano pirmosios dienos buna negausios, tad visas grazumas buna apie 2-3 dienas. Siandien taurele tikrinausi darbe 2 kartus. Kadangi tai naujas dalykas, dar nezinau kiek ilgai galiu su ja istempti. Itariu kad si karteli, kol pastebesiu savo dienu ypatumus, teks ta taurele dazniau issiimineti, na o veliau, matyt ieisiu i rutina.

Del prabegimo kolkas nieko negaliu pasakyti, nes siandien dar viskas buvo negausu.

Tik man vis rodosi, kad taurele idedu nepakankamai giliai. Ne as jos nejauciu, bet kai matau ta piesinuka, kurioje vietoje ji turi buti, tai man atrodo, kad pas mane ji taip giliai neieina. Tiesiog issiplecia ir daugiau jos nebepastumsi...

Na,et is esmes kolkas esu patenkinta. Ziuresim kaip seksis gausiomis dienomis :-)

Sekmes visoms 4u.gif
Atsakyti
As tai jau susigundziau ,ir laukiu ,kada dvi sirdys tures A dydzio taurele.tikejausi Mooncup gauti panevezy,bet ten turi tik Divacup.ir apie joki kita nezino...
Atsakyti
Turiu ir aš taurelę.Dalykas geras,bet per pačią gausiausią mėnesinių dieną ją turiu keisti kas 1,5-2 val.Na,per dieną susidaro nemažas išėmimų/įdėjimų skaičius.Dėl to man pradeda skaudėti įdedant kitom dienom,nors per jas tenka tik 2,kartais 3 kart pasikeist.Kiek dažnai jūs keičiat gausiausią dieną?
Atsakyti
QUOTE(ugzzy @ 2010 10 04, 07:57)
Kiek dažnai jūs keičiat gausiausią dieną?


du-tris kartus ir būtinai prieš naktį g.gif Ir prisipildo tau taurelė per porą valandų? Nenori pas ginę nueiti?
Atsakyti
QUOTE(ugzzy @ 2010 10 04, 07:57)
Turiu ir aš taurelę.Dalykas geras,bet per pačią gausiausią mėnesinių dieną ją turiu keisti kas 1,5-2 val.Na,per dieną susidaro nemažas išėmimų/įdėjimų skaičius.Dėl to man pradeda skaudėti įdedant kitom dienom,nors per jas tenka tik 2,kartais 3 kart pasikeist.Kiek dažnai jūs keičiat gausiausią dieną?


Man gausiausią dieną irgi panašiai reikėtų keisti (na, gal kas tris valandas). Taurelė neprisipildo, bet prabėga... Kitomis dienomis lyg ir išmokau įsidėti tvarkingai, nes nebent koks lašas nukrenta, nežinau, kuo ta gausiausia skiriasi... doh.gif Tad tiesiog nusispjoviau ir tą dieną su taurele deduosi normalų paketą ir keičiu ją kada galiu (anksčiau tokiom dienom buvo paketas + tamponas).
Atsakyti
QUOTE(ugzzy @ 2010 10 04, 07:57)
Kiek dažnai jūs keičiat gausiausią dieną?

Jei taurelė išsiskleidžia normaliai ir neprabėga, gausiausiomis dienomis keičiu vieną kartą ir dar kartą pakeičiu prieš naktį.
Atsakyti
QUOTE(Satura @ 2010 10 04, 13:22)
du-tris kartus ir būtinai prieš naktį  g.gif Ir prisipildo tau taurelė per porą valandų? Nenori pas ginę nueiti?

nuo spiralės tas gausumas,bet tik tą vieną dieną taip,kitom dienom normaliai.

QUOTE(Nireglina @ 2010 10 04, 16:04)
Jei taurelė išsiskleidžia normaliai ir neprabėga, gausiausiomis dienomis keičiu vieną kartą ir dar kartą pakeičiu prieš naktį.

g.gif tai gal aš blogai įsidedu? Bet kitom dienom viskas gerai,tik būtent tą 2ąją mm dieną.Naktį ir gerai,neprabėga.
Atsakyti