Įkraunama...
Įkraunama...

Menstruacinė taurelė

QUOTE(Ajile @ 2011 02 20, 15:55)
Gavau ir as taurele-issisivirinau ir isidejau.
Nezinau kaip ji ten laikysis.Skaiciau,kad kai ji issiskleidzia pirstu pervedant lyg turi jaustis,kad apvalu.man visu pirma kazkaip sunku pirstu apvest,o kiek pasiekiu,tai ne apvalu,o lyg pasiplojus ji tokia-taip ir turi buti? g.gif


pabandyk už žiedelio pasukti, kitaip praleis.
Atsakyti
doh.gif aukstoji matematika biggrin.gif Turbut buvau per giliai isidejus,nuejau uz ziedelio pasukt,tai neina pasiekt doh.gif Na bet dabar persidejau,ir lyg geriau-atrodo,kad issiskleide blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Uosė @ 2011 02 20, 15:10)
kiek čia gavosi su siuntimu? lyg truputį pigiau nei pas mus... LT žiūriu apie 100lt kainuoja  g.gif


Man pavyko susiorganizuoti tiesiai iš UK, tai siuntimo nereikėjo mokėti, pabandyk prisiregistruoti ir pažiūrėti, siuntimas lyg ir 4-5 svarai į LT buvo, nepamenu dabar.
Atsakyti
QUOTE(kregzde @ 2011 02 20, 15:31)
Man pavyko susiorganizuoti tiesiai iš UK, tai siuntimo nereikėjo mokėti, pabandyk prisiregistruoti ir pažiūrėti, siuntimas lyg ir 4-5 svarai į LT buvo, nepamenu dabar.

jo, siuntimas beveik 5 svarai. praktiškai 10lt pigiau tik gaunasi g.gif
Atsakyti
QUOTE(Uosė @ 2011 02 20, 18:19)
jo, siuntimas beveik 5 svarai. praktiškai 10lt pigiau tik gaunasi  g.gif


Panos rašė, kad per ebay pirko, kol kas aš ten dar nebandžiau pirkti, jei pirkai kada, tai paieškok. Arba variantas - siųsti kokiai Limcamca (sorry jei niką neteisingai užrašiau) į UK ir turbūt per ją būtų mažiau nei 5 svarai siuntimas į LT. Rašė, kad ji persiunčia, jei reikia, pažiūrėk jos temoje, pirmame jos temos psl turi būti viskas surašyta. Arba bandykite su kuo nors kooperduotis, turbūt 1 ar 2, ar 3 taurelės - kaina turėtų už siuntimą mažai skirtis.

Arba pasibandyk iš Iherbo Divacup, jei nebandei, aš nborėjau kietesnės, tai Divos nepirkau, bet gal kada pabandysiu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kregzde: 20 vasario 2011 - 20:00
QUOTE(kregzde @ 2011 02 20, 20:00)
Panos rašė, kad per ebay pirko, kol kas aš ten dar nebandžiau pirkti, jei pirkai kada, tai paieškok. Arba variantas - siųsti kokiai Limcamca (sorry jei niką neteisingai užrašiau) į UK ir turbūt per ją būtų mažiau nei 5 svarai siuntimas į LT. Rašė, kad ji persiunčia, jei reikia, pažiūrėk jos temoje, pirmame jos temos psl turi būti viskas surašyta. Arba bandykite su kuo nors kooperduotis, turbūt 1 ar 2, ar 3 taurelės - kaina turėtų už siuntimą mažai skirtis.

Arba pasibandyk iš Iherbo Divacup, jei nebandei, aš nborėjau kietesnės, tai Divos nepirkau, bet gal kada pabandysiu.

tai aš praeitam puslapy rašiau, kad Diva cup turiu mirksiukas.gif norėčiau Moon cup dar palyginimui įsigyt ax.gif reiks pasieškot dar rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Uosė @ 2011 02 20, 20:13)
tai aš praeitam puslapy rašiau, kad Diva cup turiu  mirksiukas.gif norėčiau Moon cup dar palyginimui įsigyt  ax.gif reiks pasieškot dar  rolleyes.gif


Skaičiau, bet pamiršau doh.gif Aš irgi norėsiu kažkada antros pabandymui, gal kokios gražios, gražiu maišiuku biggrin.gif O kaip tau Diva? Viskas ok, nepraleidžia, gerai išsilanksto?
Atsakyti
QUOTE(kregzde @ 2011 02 20, 20:35)
Skaičiau, bet pamiršau  doh.gif  Aš irgi norėsiu kažkada antros pabandymui, gal kokios gražios, gražiu maišiuku  biggrin.gif  O kaip tau Diva? Viskas ok, nepraleidžia, gerai išsilanksto?

Divos gražus maišiukas wub.gif biggrin.gif
dėl išsilankstymo, kaip ir ok, vat kai neturiu su kuo palyginti, tai ir nežinau, gal kitos ir greičiau išsilankstytų, nes šita kartais "pastringa". bet ir praleidinėja truputuką g.gif nedaug, bet būna...
Atsakyti
sveikos , čia vienu metu merginos kooperavosi ir pirko bendrai.

Taurelės po 13 EUR, 46lt, siuntimas 5,8 EUR, 20lt
Kuo daugiau taurelių pirktume tuo siuntimo kaštai mažesni būtų, išsidalintų ant žmonių


http://www.supermama...?...3569&st=192

gal kas nori kooperuotis ir dabar pirkti išhttp://meluna.eu/menstruationsbecher.html

o kadangi , dar gauna antrą dovanų , tai visai nebrangiai gautųsi

Atsakyti
QUOTE(kregzde @ 2011 02 20, 20:00)
Arba variantas - siųsti kokiai Limcamca (sorry jei niką neteisingai užrašiau) į UK ir turbūt per ją būtų mažiau nei 5 svarai siuntimas į LT. Rašė, kad ji persiunčia, jei reikia, pažiūrėk jos temoje, pirmame jos temos psl turi būti viskas surašyta.

per tarpininke neapsimoka schmoll.gif SIuntimas bus 2 GBP, nesismulkina i gramus. Tad sutaupysit 10 lt, bet jei reiks vaziuot per visa miesta taureles pasiimt - tada pravazinesit dar daugiau nei 10lt biggrin.gif Tad arba kompanijos ieskot, arba siustis vienai rolleyes.gif
Atsakyti
tik dar norėčiau priminti, kad reikia turėti kreditinę kortelę (kur į minusą duoda), nes su debetinę gan brangokas tarptautinis pavedimas 35 ar 45 Lt... g.gif
Atsakyti
Vėl grįžtų prie šios temos kai tik "tos" dienos ant nosies blush2.gif galvoju, galvoju bet neapsisprendžiu, jei jau esu gimdžiusi man 24, mm gausios tai vis dėlto geriau imti L dydžio taurelę g.gif
Atsakyti