Įkraunama...
Įkraunama...

Menstruacinė taurelė

QUOTE(Nireglina @ 2011 02 19, 18:53)
drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif

Ir man tai įdomu. Turiu Divą, bet ji labai minkšta. Norėčiau nusipirkti kietesnę.

ebay mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Uosė @ 2011 02 19, 18:31)
turiu Diva cup, galvoju dar Moon cup nusipirkti. iš kur perkat?


QUOTE(Nireglina @ 2011 02 19, 18:53)
Ir man tai įdomu. Turiu Divą, bet ji labai minkšta. Norėčiau nusipirkti kietesnę.


Pirkau iš čia: http://www.femininew...rual-p-251.html
Papildyta:
Mačiau dar čia viena pana parduoda: http://www.supermama...;#entry44784316, bet aš pirkau iš UK, tai firma ta pati, bet skiriasi pakuotė ir maišiukas mano kitoks, bet kaina čia tikrai gera. nepažįstu šios merginos, čia tikrai ne reklama, jei ką.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kregzde: 19 vasario 2011 - 19:27
zinot mergaites,man tik idomu,kodel skirtingi gamintojai nurodo vis kitoki naudojimo laika.jeigu visos taureles pagamintos is to paties medicininio silikono,tai ir naudot turetu but galima tiek pat g.gif .as turiu mooncup.parasyta ,kad galima naudoti vidutiniskai du metus.o istustint reikia,kas 4-8 val.o kitas atsieit galima istustint kas 12 val.tai vat nesuprantu kame cia reikalas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kristukas94 @ 2011 02 19, 21:00)
zinot mergaites,man tik idomu,kodel skirtingi gamintojai nurodo vis kitoki naudojimo laika.jeigu visos taureles pagamintos is to paties medicininio silikono,tai ir naudot turetu but galima tiek pat g.gif .as turiu mooncup.parasyta ,kad galima naudoti vidutiniskai du metus.o istustint reikia,kas 4-8 val.o kitas atsieit galima istustint kas 12 val.tai vat nesuprantu kame cia reikalas smile.gif


Del galiojimo laiko tai nelabai ka galiu pasakyt.

Bet del istustinimo, tai cia kiekvienos asmeninis reikalas. Man pavyzdziui 2-4 mm dienos buna gausiausios, tai ir prisipildo per 3 valandeles. Na o paskutinemis dienomis galiu ir 8 valandas isbut nekeitus ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Kristukas94 @ 2011 02 19, 22:00)
zinot mergaites,man tik idomu,kodel skirtingi gamintojai nurodo vis kitoki naudojimo laika.jeigu visos taureles pagamintos is to paties medicininio silikono,tai ir naudot turetu but galima tiek pat g.gif .as turiu mooncup.parasyta ,kad galima naudoti vidutiniskai du metus.o istustint reikia,kas 4-8 val.o kitas atsieit galima istustint kas 12 val.tai vat nesuprantu kame cia reikalas smile.gif

mano taurelei jau virs 2 metu (mooncup) - bet ji absoliuciai nepakitus - kam ja keist tada g.gif , cia gal kazkoki galiojimo laika turi nurodyt - ir nurodo - tiek laiko tyrimai buvo atlikti ir psio - veliau negarantuoja rolleyes.gif
tas keitimas irgi - nemanau kad nuo taureles laikas priklauso - gal viena kompanija tyre kad per 4 val nieko blogo nepasidaro, kita kad per 12 - ir viskas rolleyes.gif
Atsakyti
sveikos, gal kuri turit parduoti M ar L dydžio? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Kristukas94 @ 2011 02 19, 23:00)
zinot mergaites,man tik idomu,kodel skirtingi gamintojai nurodo vis kitoki naudojimo laika.jeigu visos taureles pagamintos is to paties medicininio silikono,tai ir naudot turetu but galima tiek pat g.gif .as turiu mooncup.parasyta ,kad galima naudoti vidutiniskai du metus.o istustint reikia,kas 4-8 val.o kitas atsieit galima istustint kas 12 val.tai vat nesuprantu kame cia reikalas smile.gif


Melunos taurelės yra ne iš medicininio silikono, iš medicininės TPE medžiagos, su visais sertifikatais, bet niekuom nenusileidžia silikonui. Galiojimo laiką rašo 5-10 metų.
Pati turiu Meluną soft, išbandžiau tik vieną ciklą, bet laaaabai džiaugiuosi. Niekas niekur neprabėgo.
Atsakyti
su taurele pradejau antra cikla ir galiu pasakyt, kad sikart super bigsmile.gif Visiskai jos nejauciu. Pirma cikla buvo visko - ir dure, ir lindo lauk, jauciau, kad ja turiu, buvo sunku iprast, o dabar kaip nieko nebuta bigsmile.gif Gal tikrai reikia su siuo daiktu susidraugaut g.gif
Atsakyti
Vaje, kiek daug gerų atsiliepimų apie taureles 4u.gif Tikrai keista, kad jų nereklamuoja, bet pas mane yra prideginta žaizdelė, tai kaip tik planuoju eiti pas ginekologę, reiks paklausti jos mirksiukas.gif O kur jūs perkate jas, iš kur užsakote? smile.gif
Atsakyti
QUOTE
O kur jūs perkate jas, iš kur užsakote?  smile.gif

as cia pirkau: http://www.iherb.com...-Cup/10316?at=0
Su koduku KAP832 gausit 5$ nuolaida mirksiukas.gif be to si menesi yra papildoma 6% nuolaida. TAurele su siuntimu iseitu 24 $ (beveik 61 lt)

o kiti puslapiai, is kur galima parsisiust, pirmoj temos zinutej mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo šarlotė: 20 vasario 2011 - 13:28
Gavau ir as taurele-issisivirinau ir isidejau.
Nezinau kaip ji ten laikysis.Skaiciau,kad kai ji issiskleidzia pirstu pervedant lyg turi jaustis,kad apvalu.man visu pirma kazkaip sunku pirstu apvest,o kiek pasiekiu,tai ne apvalu,o lyg pasiplojus ji tokia-taip ir turi buti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(kregzde @ 2011 02 19, 19:25)

kiek čia gavosi su siuntimu? lyg truputį pigiau nei pas mus... LT žiūriu apie 100lt kainuoja g.gif
Atsakyti