Įkraunama...
Įkraunama...

Menstruacinė taurelė

QUOTE(Gumbine @ 2011 02 17, 16:43)
o tau kiek laiko trunka mmm? Nes manosios realiai tai parą laiko, po to vos vos...



Kaip as jums pavydziu blush2.gif

Man baigus gerti kt menesines vel grizo atgal prie 7 dienu schmoll.gif Naudojant kt jos buvo tik 4 dieneles.

Skaitineju, kaip mm sutrumpejo merginoms pradejus naudoti taurele g.gif Tikiuos ir as sulauksiu tos dienos mirksiukas.gif
Atsakyti
Na va mergaites turiu ir as jau taurele. Dabar laukiu savo mmm. Ir baisu ir labai noriu greiciau ismegint smile.gif

QUOTE(Me-Boho ♥ @ 2011 02 17, 22:56)
Kaip as jums pavydziu  blush2.gif

Man baigus gerti kt menesines vel grizo atgal prie 7 dienu  schmoll.gif Naudojant kt jos buvo tik 4 dieneles.

Skaitineju, kaip mm sutrumpejo merginoms pradejus naudoti taurele  g.gif Tikiuos ir as sulauksiu tos dienos  mirksiukas.gif


Na pas mane irgi 6-7 dienos. Bet kazkaip as taip baisiai nereguoju smile.gif . Gal kad neturiu su kuom palygint, nes jos visada tokios. Tik kad 2-3 dienas dar ten bent buna kazkas, o veliau tai po laseli kita smile.gif
Atsakyti
Man tai trunka 5-6 dienas,pirmosios 3 gausiausios.Siandien dar siuntinukas neatejo-tai tikiuosi,kad rytoj,gi darbo diena ax.gifO tai labai jau norisi isbandyti tiek isgirtaja cia taurele smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ajile @ 2011 02 18, 14:34)
Man tai trunka 5-6 dienas,pirmosios 3 gausiausios.Siandien dar siuntinukas neatejo-tai tikiuosi,kad rytoj,gi darbo diena  ax.gifO tai labai jau norisi isbandyti tiek isgirtaja cia taurele smile.gif


o pašto dėžutę patikrinai, gal paštininkė nesinešė siuntinuko su savimi, o tik kvietimą į paštą įmetė g.gif Siųsta pirmenybiniu registruotu, sakė bus ketvirtad. arba penktad...
Atsakyti
Na va mergaites,ir as gavau savo taurele ,kaip tik ir dienos prasidejo.galiu pasakyt isidet ir isimt pavyksta puikiai,be jokiu problemu,tik siek tike prabega,nedaug,patepa.nakti prabego daugiau.atrodo ir gerai idejau.na bet tikiuosi iseis idet taip,kad neprabegtu.
Atsakyti
Sveikos panos, dalinotės visos patirtimi kaip Jums sekėsi susidraugauti su ja, tai dabar papasakosiu kaip sekėsi man biggrin.gif

Aš esu sakyčiau didelė konservatorė ir į naujienas žiūriu gana atsargiai, ilgai brendo mintis išbandyti, bet vis nedrįsau. Taigi nusipirkau MOON CUP, dydis nenustebino, maniau, kad bus blogiau, buvau skaičiusi senesnę Jūsų temą, tada apie merginų išsiima/neišsiima, "gal reiks pas ginekologą bėgti pagalbos" irgi buvau paskaičiusi biggrin.gif Perskaičiau ramiai instrukcija, vualia ir įsidėjau, na kotelis gal ir patrumpintas galėtų būti, bet šiaip super, pavaikštau 4 valandas, sakau gal jau reikia tikrinti kas ten vyksta, ogi nevyksta nieko, vos vos patepta - jei taip išvis galima pavadinti (įsidėjau ir medžiaginį paketuką dėl šventos ramybės). Išsiimti šiek tiek bijau, buvau skaičiusi, kad daugumai sunkoka, bet paskaitau dar skyrelį "kaip išsiimti", perskaitau stebuklingus žodžius, kad svarbiausia yra atsipalaiduoti, įkvėpiu, iškvepiu ir vualia, išsiimu. Per 4val pusė taurelės (pirma mm diena, jei kam įdomu). Nu super, išsiplaunu, vėl įsidedu. Aš sužavėta, sužavėta, nu šakės kaip gerai, sausa, švaru, niekas nebėga, nuo paketų neberia/neniešti, vaikštai sau kaip žmogus. Mintis kirba kaip bus naktį, prasibudau po 4 valandų, vėl pusė taurelės, tiesa, keli lašai buvo prabėgę, bet tik keli lašai thumbup.gif . Tada kėliausi gal po 6 valandų, bijojau, kad gal jau skęsiu, bet nieko, taurelės 2 trečdaliai, vėl viskas sausa ir švaru, vos vos vos patepta, na kaip paskautinę paskutinę dieną būtų buvę. Kur aš buvau anksčiau??? A? Ir kodėl jų normaliai nereklamuoja??? Gerai, kad čia užėjau ir pasiskaičiau. Ačiū Jums už pasidalinimą savo patirtimi ir įspūdžiais, na tikrai esu labai labai labai labai labai labai patenkinta thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif

Ai, man keisti pasisakymai, kad kažkam tai nehigieniška, na tikrai nieko higieniškesnio aš nežinau ir nebandžiau thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kregzde: 19 vasario 2011 - 15:09
QUOTE(kregzde @ 2011 02 19, 15:08)
Kur aš buvau anksčiau??? A?  tikrai esu labai labai labai labai labai labai patenkinta  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif


zinokit jauciau zodis zodin taip pat - gaila tiek isvargtu metu, kai skaiciuoji dienas, planuoji pagal jas isvykas, keliones ir siaip svarbesnius reikalus - dabar jokiu planavimu, jokiu problemu thumbup.gif
Atsakyti
Nu, merginos, ikvepet mane visu 100%, ypac paskutiniai 2 postai...
Jau issirinkau, kuria pirksiu...
Varau dar 1-ni pas gina, paklausiu, ka jis apie taureles mano, ar nera kontindikaciju turint zaizdele ir kiek ten pas mane "vietos", ar tilps L dydzio... blush2.gif
Pasidalinsiu speco nuomone cia paskui smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Bailiuke @ 2011 02 19, 16:47)
Nu, merginos, ikvepet mane visu 100%, ypac paskutiniai 2 postai...
Jau issirinkau, kuria pirksiu...
Varau dar 1-ni pas gina, paklausiu, ka jis apie taureles mano, ar nera kontindikaciju turint zaizdele ir kiek ten pas mane "vietos", ar tilps L dydzio...  blush2.gif
Pasidalinsiu speco nuomone cia paskui smile.gif


Aš klausiau saviškės, tai ji sakė, kad nieko blogo nemato joje, tik ji tuštintų ją dažniau nei du kartus per dieną ir tiek. Bent jau aš irgi žadu dažniau, o pirmom dienom, tai ir taip tai reikia daryti dažniau.

Aš tai įkvėpinėjau save visa tema lotuliukas.gif Nu konservatyvių pažiūrų esu aš, sunkiai man su tom naujovėm blush2.gif

Moon cup rinkausi todėl, kad panos rašė jog ji kietesnė ir geriau išsilanksto, tai ir pratekėjimo tikimybė mažesnė, bet žadu ateityje ir dar kitą įsigyti bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(kregzde @ 2011 02 19, 17:57)
Aš klausiau saviškės, tai ji sakė, kad nieko blogo nemato joje, tik ji tuštintų ją dažniau nei du kartus per dieną ir tiek. Bent jau aš irgi žadu dažniau, o pirmom dienom, tai ir taip tai reikia daryti dažniau.

Aš tai įkvėpinėjau save visa tema  lotuliukas.gif Nu konservatyvių pažiūrų esu aš, sunkiai man su tom naujovėm  blush2.gif

Moon cup rinkausi todėl, kad panos rašė jog ji kietesnė ir geriau išsilanksto, tai ir pratekėjimo tikimybė mažesnė, bet žadu ateityje ir dar kitą įsigyti  bigsmile.gif

Na o as Lady Cup pasirinkau...
As sita tema gal 5 kartus pradedavau skaityt. O vakar vienu ikvepimu ir is karto apsisprendziau, kad perku po konsultacijos su ginu...
Atsakyti
man irgi nerealus šitas dalykas thumbup.gif turiu jau gal metus laiko, tai dabar tos dienos tapo niekuo neišsiskiriančios nuo kitų thumbup.gif kai prisimenu tuos kankinimusis su paketais, tai fuiii doh.gif tikrai visoms rekomenduoju mirksiukas.gif
turiu Diva cup, galvoju dar Moon cup nusipirkti. iš kur perkat?
Atsakyti
QUOTE(kregzde @ 2011 02 19, 15:08)
Ai, man keisti pasisakymai, kad kažkam tai nehigieniška, na tikrai nieko higieniškesnio aš nežinau ir nebandžiau  thumbup.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
QUOTE(Uosė @ 2011 02 19, 18:31)
turiu Diva cup, galvoju dar Moon cup nusipirkti. iš kur perkat?

Ir man tai įdomu. Turiu Divą, bet ji labai minkšta. Norėčiau nusipirkti kietesnę.
Atsakyti