Įkraunama...
Įkraunama...

Menstruacinė taurelė

Na va,praejo mano antrosios mmm su diva. Sekesi puikiai, jokiu prabegimu thumbup.gif Pirma karta kai naudojau - apturejau viena avarija, o sikart - viskas super smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Olinda @ 2011 02 08, 20:48)
unsure.gif kol neužėjau į šią temą apie tokį dalyką kaip taurelę negirdėjau, sudomino, bet dar kyla abėjonių, kadangi mano mmm labai gausios  doh.gif  į darbą be papildomos "apsaugos" bijočiau eiti  rolleyes.gif


tada tau reikėtu imti didesnę taurelę, o išplilti ją reikėtu panašiai taip dažnai kaip keiti paketus. Aš irgi bijojau be papildomos apsaugos, bet pasiryžau ir tuo visai džiaugiausi smile.gif
Atsakyti
ir as nusipirkau si geri tongue.gif . mano yukki L , tai esu visa patenkinta, siandien trecia diena , tai pasaka , o ne gyvenimas, i paketus ir tamponus ne paziuret nenoriu, visai netiketai reklama uzmaciau, perskaiciau cia viska, kas prirasyta yra ir ka , galvoju man reikia biggrin.gif, atejo kaimyne ir ta uzsimane lotuliukas.gif
kai suzinojau, atrodo , gyvenau kaip afrikoj, kol nesuzinojau.
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Susigundžiau ir aš biggrin.gif Tik norėčiau patarimo dėl dydžio - norėčia pirkt Meluna, esu negimdžiusi, 30-ies dar neturiu :)Tai geriau būtų S ar M? Ir dėl rūšies neapsisprendžiu, imt minkštesnę ar klasikinę g.gif
Atsakyti
Gumbine,ar dar parduodate taurele?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ajile: 11 vasario 2011 - 15:11
QUOTE(nagla-nachale @ 2011 02 10, 15:12)
Sveikos  4u.gif
Susigundžiau ir aš  biggrin.gif Tik norėčiau patarimo dėl dydžio - norėčia pirkt Meluna, esu negimdžiusi, 30-ies dar neturiu :)Tai geriau būtų S ar M? Ir dėl rūšies neapsisprendžiu, imt minkštesnę ar klasikinę  g.gif

mana tiktu m,nes s labai jau mazute (maciau gyvai ir m ir s). o del minkstumo,tai nezinau - daug kas forume sako,kad geriau kietesne,nes tvirciau isistato - as emiau classic,bet dar nebuvo progos isbandyti (laukiu mm) biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Sense @ 2011 01 29, 01:26)
Įdomios ginekologų nuomonės, tik nedaug jų. Kaži kodėl nerekomenduojama pas ką žaizdelė  g.gif


QUOTE(irisas @ 2011 01 30, 23:02)
labaiįdomu kodėl nepatartina naudoti turinčioms žaizdeles  g.gif kai buvau pas ginę, ji žiūrėjo mano žaizdelę ir kai paklausiau apie taurelę, sakė jei patogu naudoti, nes nematanti dėl ko galima būtų jos nenaudoti. Ir kaip nekeista neišvadino jos nesąmone, net nereikėjo aiškinti kas tai per daiktas  biggrin.gif

Va va, smagu, kad yra ginekologių, besidominčių naujovėmis smile.gif

Dėl žaizdelės tai kiek pamenu ginekologė tik paminėjo, kad nepatartų naudoti taurelės dėl jautresnės gleivinės toje vietoje, atseit paskui tikėtinos nepageidautinos reakcijos. Tai gal ji turėjo galvoje tai, kad taurelė gali nuslinkti iki gimdos kaklelio ir dirginti gleivinę g.gif Galėsiu pasitikslinti dar kai sekantį kartą eisiu. 4u.gif
Atsakyti
O aš noriu perspėt tas, kurios nori pirkti Meluna ir gauti ją greitai - vakar nusipirkau, ir tik kai padariau užsakymą atėjo laiškas, kad jie dabar atostogauja ir veiklą vykdys nuo vasario 28 doh.gif
Atsakyti
Jau po truputį artėja metai kaip turiu taurelę. Džiaugiuosi ja labai smile.gif Dienomis viskas puiku. Bet naktį man prabėga. Gal pasislenka kaip nors, nes miegu įvairiausiom pozom, gal persipildo. Bet nakčiai ir paketą galima pakęsti smile.gif
Apskritai, tai tik pagiriamieji žodžiai smile.gif
Atsakyti
justyte, man tas pats - diena tobula, nakti prabega... tik nesuprantu del ko, nes man tikrai nepersipildo... as tai bent manau kad del to pozu keitimo per daug vartausi, tai nakciai tamponai lieka biggrin.gif
Atsakyti
Nusipirkau ir as is Gumbines taurele-laukiu siuntinuko.Gal spesiu isbandyti kol mm nesibaige,nes kaip tycia siandien prasidejo.Tai galesiu ir as savo ispudziais pasidalinti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ajile @ 2011 02 17, 16:19)
Nusipirkau ir as is Gumbines taurele-laukiu siuntinuko.Gal spesiu isbandyti kol mm nesibaige,nes kaip tycia siandien prasidejo.Tai galesiu ir as savo ispudziais pasidalinti  4u.gif


o tau kiek laiko trunka mmm? Nes manosios realiai tai parą laiko, po to vos vos...
Atsakyti