Įkraunama...
Įkraunama...

Menstruacinė taurelė

QUOTE(Salta saule @ 2011 02 03, 19:29)
Turiu klausimą toms, kurios turi "moon cup" - kur jūs pirkote internetu? Kur gaut Vln žinau, tik brangoka - pasidalinkit žiniomis  gossip.gif

ebay mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Salta saule @ 2011 02 03, 21:29)
Turiu klausimą toms, kurios turi "moon cup" - kur jūs pirkote internetu? Kur gaut Vln žinau, tik brangoka - pasidalinkit žiniomis  gossip.gif

o kiek ten kainuoja ax.gif .as jau uzsisakiau sita taurele vienoi Panevezio parduotuvei,tai mokejau 89lt.dabar jau laukiu..
Atsakyti
Sveikos. Man atrodo, kad del taureles mano mmm ciklas issiderino netgi savaite laiko verysad.gif . Gal kam ir panasiai yra/buvo?
Atsakyti
pagaliau ir aš išbandžiau savo taurelę, nu faina. Vakar vakare prasidėjo mano mm, tai džiaugiuosi, kad ryte galėjau pasipraktikuoti su pilnos išėmimu (man šiandien darbo diena), tai į darbą surizikaai išeiti per papildomos "apsaugos". Jei ne truputi graužiantis pilvas sakyčiau, atrodytu, kad man visai nėra mmm thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
user posted image
Atsakyti
Oi mergaites viska perskaiciau. Dabar turiu viska suvirskint. Bet kodel tais manau, kad eteisiu pas jus dar su kruva klausimu. Po kol kas manau, kad man sios taureles reikia smile.gif .
Atsakyti
parduodu meluna classic cup M dydzio. Kaina 55lt. 4u.gif Spalva - bespalve, su tokiu pailgintu galiuku kaip nuorodoj. jei susidomejot - rasykit i AZ.

http://meluna.eu/men...cher-stiel.html
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo spalvota: 07 vasario 2011 - 23:39
Atėjo pagaliau laikas ir man išbandyti taurelę smile.gif Gavau prieš mėnesį, kaip tik pasibaigus toms dienoms, tai teko kantriai laukti(o taip norėjosi kuo greičiau išbandyti). Šiandien antra diena ir kol kas ji man puikiai tinka ir patinka thumbup.gif Labai tikiuosi, kad ji man prilips ir nebereikės sukt galvos dėl paketų ir tamponų bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2011 02 03, 20:51)


O kodėl skiriasi pakuotės - ten rožinės, Lietuvoj baltos su gelyte, čia gamintojas ar kas? Ir yra be dėžutės parodyti ir pigiau, čia kodėl? Aš biški ne anglistė... blush2.gif
ačiū už atsakymą cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Salta saule @ 2011 02 08, 15:36)
O kodėl skiriasi pakuotės - ten rožinės, Lietuvoj baltos su gelyte, čia gamintojas ar kas? Ir yra be dėžutės parodyti ir pigiau, čia kodėl? Aš biški ne anglistė...  blush2.gif
ačiū už atsakymą  cool.gif

tai koks skirtumas kokia foto? vieni deda internetine dezutes, kiti internetine taureles, dar kiti realia - bet nuo to taurele nesikeicia. Kainos ten skirtingos, nes gal aukcionai - ten daznai pardavineja privatus asmenys - gauna vaistinese akcijiniu, po 2 uz viena kaina ir pan - todel gali but pigesnes, kitas parduoda pastovus pardavejai. Kadangi jie skirtingi ir kaina gali skirtis, bet tai neitakoja - jei taurele mooncup, ji ir bus tokia mirksiukas.gif
Atsakyti
Gal yra kauniečių kurioms reikia L dydžio soft taurelės iš Meluna? Kaina 55 Lt. Spalva šviesiai rožinė, nenaudota. Jei ką rašykit į AŽ. (Čia mano sesė parduoda)
http://meluna.eu/men...-soft-ring.html
Atsakyti
unsure.gif kol neužėjau į šią temą apie tokį dalyką kaip taurelę negirdėjau, sudomino, bet dar kyla abėjonių, kadangi mano mmm labai gausios doh.gif į darbą be papildomos "apsaugos" bijočiau eiti rolleyes.gif
Atsakyti