Įkraunama...
Įkraunama...

Menstruacinė taurelė

QUOTE(Violeta* @ 2011 01 27, 19:20)


norint visada galima sugalvoti kaip sterilizuoti, jei bijomasi bakterijų, juk yra įvairiausių drėgnų servetėlių kurios tinka kūdikių užpakaliukams, manau, kad tik ir taurelėms mirksiukas.gif

QUOTE(Laura @ 2011 01 28, 10:04)

Kokią patartumėt bandyt? man čiut virš 30, du nat. gimdymai, gimdos kaklelis kokių 5cm gylyje blush2.gif Vieną dieną kraujuoju daug, kitom jau saikingai, bet pasikeist utriu galimybę, darbe tulikai su kriaukle bigsmile.gif
Aš kažkodėl mažesnes norėčiau gal  g.gif o tarkim nusipirkčiau mažesnę, nei reikia, tai ją tik kad dažniau keist reiktų  g.gif
Ačiū  4u.gif


jei iš Melunos, tai aš tau siūlyčiau M, bet šiaip manau, kad priklauso nuo kaklelio ilgio, nes aš negimdžiusi, o mano M dydis tarsi paskęsta manyje, gausiu keistis su sese, kuri turi 3 vaikučius, o jai L per didelis. mano ir sesės amžius panašus ~30


QUOTE(dija480 @ 2011 01 28, 18:33)
patarciau pirkti is iherb,nes ten pirkome keliese meluna taurele ir prie kiekvienos pridejo po dar viena kito dydzio tai uz viena kaina gaunate2skirtingo dydzio taureles  4u.gif


gal iš meluna.eu ax.gif nes kaip tik jie po 2 įdeda.
Atsakyti
QUOTE(Gumbine @ 2011 01 31, 20:32)
gal iš meluna.eu  ax.gif nes kaip tik jie po 2 įdeda.

greiciausi, nes www.iherb.com randu tik divacup g.gif
Atsakyti
tai va as ir galvoju apie MeLuna smile.gif idomu, o siuntimas kainuoja ir uzsakius viena ar dvi tiek pat? ta prasme, gal gautusi kiek sutaupyt uzsakant kelioms? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Laura @ 2011 01 31, 23:26)
tai va as ir galvoju apie MeLuna smile.gif  idomu, o siuntimas kainuoja ir uzsakius viena ar dvi tiek pat? ta prasme, gal gautusi kiek sutaupyt uzsakant kelioms? ax.gif

jei domites meluna galiu pasiulyti stai tokia http://meluna.eu/men...soft-kugel.html
m-dydis clasic(kuria gavau papildomai) 4u.gif
Atsakyti
Laba visoms,isbandziau jau ir as si geri,bet pradesiu nuo pradziu smile.gif .Tik gavusi taurele pamaniau kaip toki "daikta"galima isidet biggrin.gif ir visiskai dar nieko nejaust g.gif pamaniau turbut merginos perdeda.Tai ka sulaukiau savo mmm,pusdieni vis delsiau nesidejau,bet negi neisbandysi kai jau lt isleisti biggrin.gif .Isidejau kuo puikiausiai ir ka as jos visiskai nejauciau thumbup.gif ,po valandos neiskentusi ejau ziureti kas ten ir kaip,antra kart isidejus truputi praleidinejo,bet persidejau ir viskas kuo puikiausiai.Labai dziaugiuosi,kad susidomejau sia naujiena,nes dabar tiesiog nesijaucia kad sergi,vaikstai sau sausa ir patenkinta,o del keitimo nera problemu jug paketus taipat keistis reikia.Tik niekaip nesuprantu kaip si taurele turi itakos mmm dienu skaiciui,man taippat jos sutrumpejo visada sirgau7d,o su taurele4d,kuom labai dziaugiuosi...
Atsakyti
QUOTE(dija480 @ 2011 02 01, 12:48)
Laba visoms,isbandziau jau ir as si geri,bet pradesiu nuo pradziu  smile.gif .Tik gavusi taurele pamaniau kaip toki "daikta"galima isidet  biggrin.gif ir visiskai dar nieko nejaust g.gif pamaniau turbut merginos perdeda.Tai ka sulaukiau savo mmm,pusdieni vis delsiau nesidejau,bet negi neisbandysi kai jau lt isleisti  biggrin.gif .Isidejau kuo puikiausiai ir ka as jos visiskai nejauciau  thumbup.gif ,po valandos neiskentusi ejau ziureti kas ten ir kaip,antra kart isidejus truputi praleidinejo,bet persidejau ir viskas kuo puikiausiai.Labai dziaugiuosi,kad susidomejau sia naujiena,nes dabar tiesiog nesijaucia kad sergi,vaikstai sau sausa ir patenkinta,o del keitimo nera problemu jug paketus taipat keistis reikia.Tik niekaip nesuprantu kaip si taurele turi itakos mmm dienu skaiciui,man taippat jos sutrumpejo visada sirgau7d,o su taurele4d,kuom labai dziaugiuosi...

jau kaip laukiu dabar savosios taureles biggrin.gif lotuliukas.gif ir menesiniu net laukiu, kad isbandyt galeciau lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Laura @ 2011 01 31, 22:26)
tai va as ir galvoju apie MeLuna smile.gif  idomu, o siuntimas kainuoja ir uzsakius viena ar dvi tiek pat? ta prasme, gal gautusi kiek sutaupyt uzsakant kelioms? ax.gif


5 eurai, nesvarbu ko ir kiek sakysi. Ar jau užsisakei?
Atsakyti
QUOTE(Gumbine @ 2011 02 01, 13:56)
5 eurai, nesvarbu ko ir kiek sakysi. Ar jau užsisakei?

jau nusipirkau is vienos SM nares 4u.gif
Atsakyti
Na pagaliau ir aš išbandžiau savo Femme cup. viskas yra čiki piki, kol nereikia išsiimt, tada jau mes nebenorim draugaut.
Tai noriu pasidomėt, gal kas kokių gudrybių išmastėt kaip jas išsiimt. Man tai tokia problemytė iškyla, kai jau beveik visa taurele išorėje tik ta plačiausia vieta dar neištraukta, tai labai skaudžiai tas plačiausias žiedas išsitraukia. Toks jausmas kad ten viską subraižys iki kraujo.
Atsakyti
Gavau ir as savo Meluna. thumbup.gif Tik dar isbandysiu negreit, nes mmm neseniai pasibaige.
Atsakyti
QUOTE(Beina @ 2011 02 01, 13:39)
Na pagaliau ir aš išbandžiau savo Femme cup. viskas yra čiki piki, kol nereikia išsiimt, tada jau mes nebenorim draugaut.
Tai noriu pasidomėt, gal kas kokių gudrybių išmastėt kaip jas išsiimt. Man tai tokia problemytė iškyla, kai jau beveik visa taurele išorėje tik ta plačiausia vieta dar neištraukta, tai labai skaudžiai tas plačiausias žiedas išsitraukia. Toks jausmas kad ten viską subraižys iki kraujo.

kai jau pagaunat taurelę, ja reikia šiek tiek įlenkt, panašiai kaip įsidedant. Aš ją įlenkiu dugne ir tuomet nėra vakuumo, kuris sukelia skausmą.
Atsakyti
Turiu klausimą toms, kurios turi "moon cup" - kur jūs pirkote internetu? Kur gaut Vln žinau, tik brangoka - pasidalinkit žiniomis gossip.gif
Atsakyti