Įkraunama...
Įkraunama...

Menstruacinė taurelė

Gal kuriai bus įdomi gydytojos ginekologės nuomonė apie menstruacines taureles. Šiandien kaip tik lankiausi ir paklausiau. Ji nepatarė jų naudoti tik toms moterims, kurios turi žaizdeles gimdos kaklelyje, visais kitais atvejais sakė jokių pavojų nematanti. Dėl endometriozės jos nuomonė šiuo atveju taip pat buvo skeptiška. smile.gif
Atsakyti
Del psichologijos: man reikejo keliu menesiu, kol menstruacine taurele tapo priimtina. Pirma karta ja pasiule pardaveja eko prekiu parduotuvej, tai man atrode kaip kosmosas, bet va, isigijau ir dziaugiuosi tongue.gif Dar su viena akusere kalbejau, tai nesamone isvadino, nors pati net nepaciupinejusi jos...
Jei kam reikia, va ir mano nuolaidos kodukas: KUT963 4u.gif cia is iherb uzsisakancioms 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo indust: 28 sausio 2011 - 16:34
nepaisant visu abejoniu noriu tsurele bandyt,nes man tos dienos nelabai malonios.pirmas dvi dienas tikrai toks jausmas ,kad per visur bega..tik nezinau ,kaip bus,kakleli pirstu pasiekiu.viena kart gimdziau naturaliai.tai kaip ir reiktu didesnes.siaip galvoju apie muncup taurele.sunku apsisprest ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Laura @ 2011 01 28, 11:04)
Šarlote, kur pirkot ir kokią taurelę? noriu išbandyt ir aš, pigiausiai kokią randu, tai diva už 78 berods g.gif
Kokią patartumėt bandyt? man čiut virš 30, du nat. gimdymai, gimdos kaklelis kokių 5cm gylyje blush2.gif Vieną dieną kraujuoju daug, kitom jau saikingai, bet pasikeist utriu galimybę, darbe tulikai su kriaukle bigsmile.gif
Aš kažkodėl mažesnes norėčiau gal  g.gif o tarkim nusipirkčiau mažesnę, nei reikia, tai ją tik kad dažniau keist reiktų  g.gif
Ačiū  4u.gif

patarciau pirkti is iherb,nes ten pirkome keliese meluna taurele ir prie kiekvienos pridejo po dar viena kito dydzio tai uz viena kaina gaunate2skirtingo dydzio taureles 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Fruktė @ 2011 01 28, 16:08)
Gal kuriai bus įdomi gydytojos ginekologės nuomonė apie menstruacines taureles.

Įdomios ginekologų nuomonės, tik nedaug jų. Kaži kodėl nerekomenduojama pas ką žaizdelė g.gif
Atsakyti
QUOTE(Fruktė @ 2011 01 28, 16:08)
Gal kuriai bus įdomi gydytojos ginekologės nuomonė apie menstruacines taureles. Šiandien kaip tik lankiausi ir paklausiau. Ji nepatarė jų naudoti tik toms moterims, kurios turi žaizdeles gimdos kaklelyje, visais kitais atvejais sakė jokių pavojų nematanti. Dėl endometriozės jos nuomonė šiuo atveju taip pat buvo skeptiška.  smile.gif

Dėkui, kad paklausėte 4u.gif
laukiam ir daugiau kompetetingų nuomonių, jeiguką smile.gif gal ir be reikalo taip būgštavau.. tiesiog dažniausiai būna taip, kad lazda turi du galus.. taigi, norisi kuo daugiau žinot apie dalyką kurį vartoji. Dar kart dėkoju, ramiau kažkaip pasidarė ax.gif
Atsakyti
Aš irgi manau, kad lazda turi du galus. Bet po kelių ciklų naudojimo tokio daikčiuko tikrai nieko neatsitiks, todėl man tai buvo psichologiškai priimtina ir nusipirkau nedvejodama. O jau eigoj bandau daugiau įsigilinti kokius minusus gali turėti taurelė (tik niekur neeina rasti tų minusų). Juk daug ką vartojame ar naudojame kas ne itin sveika ir apie tai visi žino, bet naudoja. ir kai matai daug pliusų ir "galbūt" minusiukus, tai apsispręsti lengviau.
Atsakyti
Parduodu MeLuna Classic taurelę, besplavė, su žiedelių, nauja žinoma.
user posted image
30LT su siuntimu.
Atsakyti
QUOTE(iš miško @ 2011 01 29, 14:43)
Parduodu MeLuna Classic taurelę, besplavė, su žiedelių, nauja žinoma.
user posted image
30LT su siuntimu.


Pamiršau parašyti, kad L dydis

čia nuoroda internete
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo iš miško: 30 sausio 2011 - 21:37
baigesi ir mano mmm. Is tikruju buvo trumpesnes nei iprastai, ne 7, bet 5 dienos bigsmile.gif I pabaiga visai gerai sekesi bigsmile.gif nepalyginsi su pirmom dienom. Lauksiu kitu mmm, ziuresim kaip toliau seksis.

O jus visos taurele virinat? Bijau,kad nebutu taip,kaip su mazgio buteliukais. Nuo virinimo visi buteliukai pabalo, tapo neskaidrus. Labai kalketas vanduo
Atsakyti
QUOTE(Fruktė @ 2011 01 28, 16:08)
Gal kuriai bus įdomi gydytojos ginekologės nuomonė apie menstruacines taureles. Šiandien kaip tik lankiausi ir paklausiau. Ji nepatarė jų naudoti tik toms moterims, kurios turi žaizdeles gimdos kaklelyje, visais kitais atvejais sakė jokių pavojų nematanti. Dėl endometriozės jos nuomonė šiuo atveju taip pat buvo skeptiška.  smile.gif

labaiįdomu kodėl nepatartina naudoti turinčioms žaizdeles g.gif kai buvau pas ginę, ji žiūrėjo mano žaizdelę ir kai paklausiau apie taurelę, sakė jei patogu naudoti, nes nematanti dėl ko galima būtų jos nenaudoti. Ir kaip nekeista neišvadino jos nesąmone, net nereikėjo aiškinti kas tai per daiktas biggrin.gif
QUOTE(šarlotė @ 2011 01 30, 22:46)
baigesi ir mano mmm. Is tikruju buvo trumpesnes nei iprastai, ne 7, bet 5 dienos bigsmile.gif I pabaiga visai gerai sekesi bigsmile.gif nepalyginsi su pirmom dienom. Lauksiu kitu mmm, ziuresim kaip toliau seksis.

O jus visos taurele virinat? Bijau,kad nebutu taip,kaip su mazgio buteliukais. Nuo virinimo visi buteliukai pabalo, tapo neskaidrus. Labai kalketas vanduo

aš virinu distiliuotam vandenyje, nes vanduo irgi baisiai kalkėtas, nenoriu kad išbaltų doh.gif o šiaip galima išplauti acto tirpalu, vėl bus skaidri wink.gif tik aišku po acto švariai vandeniu praplauti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(šarlotė @ 2011 01 30, 22:46)
O jus visos taurele virinat? Bijau,kad nebutu taip,kaip su mazgio buteliukais.

Virinau tik kartą. Taurelė suminkštėjo. Man tai nepatiko. Dabar pasibaigus mmm, taurelę išvalau spiritu.
Atsakyti