Įkraunama...
Įkraunama...

Menstruacinė taurelė

QUOTE(Kristukas94 @ 2011 01 27, 19:37)
vat del Violetos pamastymu ir man kyla abejoniu...



Aš nenoriu kelt niekam abejonių, tiesiog pati bandau pasiaiškint kas man neaišku ir nusispręst..bet kažkaip nelinkstu..gana primityvu, nors ir ekologiška..bet ar sveika, tai abejoju..Būna alergijos lateksui, prezervatyvams, lubrikantams, čia silikonas g.gif ..Aišku tik tiek, kad ekologiška, bet ir pakankamai brangu - paketai gerokai pigesni..Tos taureles gi nenaudosi metų metais - keist vis tiek ją reikai kas kažkiek..Žodžiu, permainosm man dar per anksti, ko gero..
Atsakyti
QUOTE(Violeta* @ 2011 01 27, 20:32)
Aš nenoriu kelt niekam abejonių, tiesiog pati bandau pasiaiškint kas man neaišku ir nusispręst..bet kažkaip nelinkstu..gana primityvu, nors ir ekologiška..bet ar sveika, tai  abejoju..Būna alergijos lateksui, prezervatyvams, lubrikantams, čia silikonas g.gif  ..Aišku tik tiek, kad ekologiška, bet ir pakankamai brangu - paketai gerokai pigesni..Tos taureles gi nenaudosi metų metais - keist vis tiek ją reikai kas kažkiek..Žodžiu, permainosm man dar per anksti, ko gero..

O argi plastmasė paketuose geriau? Nė už ką nenorėčiau prie jų grįžti doh.gif Po dienų geras kelias dienas toookį diskomfotą jaučiau doh.gif Ir taurelė man smaniškai atsipriko jau turbūt po pusės metų thumbup.gif Dabar taip smagu parduotuvėj praeiti pro tą skyrių net nepažiūrėjus yra kokia akcija ar nėrą thumbup.gif
Atsakyti
Rašau visiškai savo nuomonę: neradau duomenų, kad taurelė kažkur būtų uždrausta. Manau, vis tik tokie produktai yra patikrinami, ištiriami. Jeigu instrukcijose nėra rašoma apie endometriozės rizikos padidėjimą, tai manau, kad ji yra itin maža ir nepatvirtinta. Tamponus moterys naudoja ir per daug nesirūpina dėl jokių Toksinio šoko sindromų, o čia ir patogiau ir mano nuomone sveikiau.
Atsakyti
QUOTE(Kristukas94 @ 2011 01 27, 19:37)
sakot oras nepatenka? kam tada tos skylutes?kazkaip labai norejau tos taureles,o dabar pradejau abejot...


jei taurele uzsipumpuoja, prisisiurbia prie sieneliu, tai kaip gali ten oras vaiksciot. Tos skylutes labai miniatiurines, abejoju ar pro jas vejai uzauna biggrin.gif pro tas skylutes net nieks neprateka, jei taurele buna pilna.

Abejojat - reiskia tam dar nepribrendot.

Mane uzkniso suntantis uzpakalis, keitimas paketu kas 20 minuciu, nes skesdavau, niezuliai. Ir aciu dievui, kad netycia sia tema aptikau. Apie toki stebukla nebuvau girdejusi. Buciau dar ilgai kankinusis doh.gif

QUOTE(Violeta* @ 2011 01 27, 20:26)
Čia dabar? blink.gif tai prieš įsigyjant pravartu pasidomėt, nuspręst , o tada jau įsigyt ir vertint..Ar labai daug ką perkate nepasidomėjusi? Juk būtų kvaila įsigyt, o po to gailėtis..


domejausi, skaiciau, labai bijojau kaip ir jus, bet smalsumas nugalejo. Ne drambli kainuoja, tad per daug nenusistekensiu, jei ir netiks... Rizika visur yra, bet as nenusivyliau. Aisku reikia laiko su siuo daikciuku susigyvent, pirmiausia psichologiskai save tam paruost, bet kai susidraugauni - pasaka thumbup.gif
Tamponu minusas - TŠS, puva viduj, prilimpa prie sieneliu, vos atlupsi doh.gif
Paketu - issutusi uodega, kvapas, pastovus slapumo jausmas, niezulys...
Taurele - galbut endometrioze,bet tiksliai patvirtinta istirta nera, tad speliojimai nieko nereiskia. Sertifikatu neisduotu, jei butu didele rizika schmoll.gif
Tad taureles minusu ne tiek ir daug, komfortas didesnis, tad tik jusu teise rinktis kas jums geriau ir patogiau. Jei sergat tik pora dienu,negausiai,gal nejauciat tokio nepatogumo, bet man per 7 dienas buna katorga doh.gif


QUOTE(Violeta* @ 2011 01 27, 20:32)
.Būna alergijos lateksui, prezervatyvams, lubrikantams, čia silikonas g.gif  ..Aišku tik tiek, kad ekologiška, bet ir pakankamai brangu - paketai gerokai pigesni..Tos taureles gi nenaudosi metų metais - keist vis tiek ją reikai kas kažkiek..Žodžiu, permainosm man dar per anksti, ko gero..

oi kaip papriestarauciau schmoll.gif
Taurele man per 3 menesius atsipirks, nes per vienas mmm as sunaudoju dviguba pakuote, pirkdavau ale geresnius paketus, su anijonu juostele, vien jiem kas menesi beveik 20 lt, o kur dar tamponai, ekstriniu atveju, nes pirmom dienom nakciai dedavausi dviguba apsauga, arba po gimdymo skirta gigantiska paketa doh.gif Tad menesiui man minimum 25 lt reikia doh.gif Taurele 67 lt, tad 3 menesiai ir man ji atsipirks rolleyes.gif
Atsakyti
Šarlote, kur pirkot ir kokią taurelę? noriu išbandyt ir aš, pigiausiai kokią randu, tai diva už 78 berods g.gif


Kokią patartumėt bandyt? man čiut virš 30, du nat. gimdymai, gimdos kaklelis kokių 5cm gylyje blush2.gif Vieną dieną kraujuoju daug, kitom jau saikingai, bet pasikeist utriu galimybę, darbe tulikai su kriaukle bigsmile.gif
Aš kažkodėl mažesnes norėčiau gal g.gif o tarkim nusipirkčiau mažesnę, nei reikia, tai ją tik kad dažniau keist reiktų g.gif


Ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Laura @ 2011 01 28, 08:04)
Šarlote, kur pirkot ir kokią taurelę? noriu išbandyt ir aš, pigiausiai kokią randu, tai diva už 78 berods g.gif
Kokią patartumėt bandyt? man čiut virš 30, du nat. gimdymai, gimdos kaklelis kokių 5cm gylyje blush2.gif Vieną dieną kraujuoju daug, kitom jau saikingai, bet pasikeist utriu galimybę, darbe tulikai su kriaukle bigsmile.gif
Aš kažkodėl mažesnes norėčiau gal  g.gif o tarkim nusipirkčiau mažesnę, nei reikia, tai ją tik kad dažniau keist reiktų  g.gif
Ačiū  4u.gif


mazesne skirta iki 30m ir negimdziusioms, kaip suprantu einant laikui ir pagimdzius keiciasi elastingumas tenai viduj, todel virs 30m ir po 2 gimdymu gali netikti, t.y. gali praleidineti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Laura @ 2011 01 28, 09:04)
Šarlote, kur pirkot ir kokią taurelę? noriu išbandyt ir aš, pigiausiai kokią randu, tai diva už 78 berods g.gif
Kokią patartumėt bandyt? man čiut virš 30, du nat. gimdymai, gimdos kaklelis kokių 5cm gylyje blush2.gif Vieną dieną kraujuoju daug, kitom jau saikingai, bet pasikeist utriu galimybę, darbe tulikai su kriaukle bigsmile.gif
Aš kažkodėl mažesnes norėčiau gal  g.gif o tarkim nusipirkčiau mažesnę, nei reikia, tai ją tik kad dažniau keist reiktų  g.gif
Ačiū  4u.gif

pas mane 6,5 iki kaklelio, pas jumis dar maziau g.gif As menka patareja, bet gali but diskomfortas... gal yra gimdziusiom, bet trumpesniu taureliu g.gif
Pas mane Divacup, pirkau www.iherb.com, su nuolaidos koduku KAP832 yra 5$ nuolaida, tad mokejau berods 67 lt
Atsakyti
Man tai super taurelė, aš jos išvis nejaučiu, jei gerai įsidedu, neprateka, tik antrą naktį truputį pratekėjo, taurelė buvo beveik pilna, bet išsiverčiau su kasdieniu įklotu, vis geriau nei su tamponu ir naktiniu paketu, ir be to mėnesinės truko tik tris dienas(būdavo apie 5-6d), šiandien ketvirta, o nieko nėr, švaru, negaliu atsidžiaugti.
Atsakyti
QUOTE(šarlotė @ 2011 01 28, 12:22)
pas mane 6,5 iki kaklelio, pas jumis dar maziau g.gif As menka patareja, bet gali but diskomfortas... gal yra gimdziusiom, bet trumpesniu taureliu g.gif
Pas mane Divacup, pirkau www.iherb.com, su nuolaidos koduku KAP832 yra 5$ nuolaida, tad mokejau berods 67 lt


o siuncia i LT? tiesiai ne jokiu papildomu mokesciu? Ir moket reikia kreditine, ar ne?

ir jei nesunku ismatuokit savo taurele blush2.gif jusiske 2?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Laura: 28 sausio 2011 - 12:53
QUOTE(ajaja @ 2011 01 28, 10:23)
mazesne skirta iki 30m ir negimdziusioms, kaip suprantu einant laikui ir pagimdzius keiciasi elastingumas tenai viduj, todel virs 30m ir po 2 gimdymu gali netikti, t.y. gali praleidineti  blush2.gif


na aš atsisiunčiau meluna l dydį, bet įdėjo dar m priedo.
tai jų skersmuo viršuj lygiai toks pats, skiriasi tik tūris. tad gal ir mažesnė tiktų, jei kraujavimas negausus.
Atsakyti
QUOTE(Laura @ 2011 01 28, 12:49)
o siuncia i LT? tiesiai ne jokiu papildomu mokesciu? Ir moket reikia kreditine, ar ne?

ir jei nesunku ismatuokit savo taurele blush2.gif  jusiske 2?

Laura,jei siustumetes,tai gal ir as galeciau prie jusu prisijungti? smile.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Laura @ 2011 01 28, 12:49)
o siuncia i LT? tiesiai ne jokiu papildomu mokesciu? Ir moket reikia kreditine, ar ne?

siuntimas si menesi 3$, su kodu 5$ nuolaida, tad jums dar pigiau iseitu nei man, plius dolerio kursas mazesnis mirksiukas.gif Jei nevirsinat 75lt - muitine neapmuitina schmoll.gif
Taip, kreditine kaip ir visose uzsienio parduotuvese. Kreditine mokant nera papildomu mokesciu mirksiukas.gif Siuncia pastu, gausit pranesima is pasto, kad siuntinukas parkeliavo.


kooperuotis neapsimoka, juk kiekviena gausit 5 $nuolaida pirmam apsipirkimui, i pasta atsiuncia,nereiks per visa miesta pas forumiete vaziuot atsiimt mirksiukas.gif ir muitinei neuzkliusit

mano Divacup 2 http://www.iherb.com...-Cup/10316?at=0. Plotis 4,6 cm, o aukstis 5,7 cm ( be kotelio,nes as ji nukirpau). Su koteliu raso, kad 6,7 cm
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo šarlotė: 28 sausio 2011 - 15:15