Įkraunama...
Įkraunama...

Menstruacinė taurelė


Sveikos, prisirinkau citatų, tai noriu padiskutuot į temą...Mąstau apie visus už ir prieš kol kas...Už - taupu, minusas - būtent tas daugkartinis panaudojimas - stovi, dulka..

QUOTE(Fruktė @ 2011 01 25, 10:36)
Va va, darbe kitaip nei namie...  unsure.gif  Tai yra bene vienintelė priežastis dėl kurios vis dar galvoju, ar verta pirkti taurelę, nes pas mus darbe wc net muilo skysto dažniausiai nebūna  :


...o kaip su sanitarija? Juk jei pakartotinai išplaunamas daiktas po tekančiu vandentiekio vandeniu, jis nebe sterilus? Išplovus reikia rankas nusivalyt, kažkur taurelę reikai padėt, įdėt, liečiamasi prie savų rūbų ir t.t. - kraujas yra sterilus, ten dedamas nebe sterilus daiktas, plaunamas muilu - na, man kyla paabejojimai, ar tokiu būdu nėr rizikos įsinešt kokią infekciją? visgi intervencija g.gif

QUOTE(zebenkstiejka @ 2011 01 25, 12:37)
Radau vieną daugmaž sklandų paaiškinimą, kuom taurelės gali kenkti sveikatai.
http://www.youtube.c...uATeOXsjv8&NR=1
Šiame klipuke aiškinama, kad jos gali įtakoti endometriozę.


Endometrioze yra labai negera liga..Nors mane atbaido pirmiausia galimybė susižvejot tuo būdu kokią negerovę...


QUOTE(šarlotė @ 2011 01 26, 11:35)
oho koks skirtumas blink.gif nespeciau tokiu mazuliukiu pilaut lotuliukas.gif
Pagal ismatavimus Divacup taurele dar didesne uz jusiske L. Su koteliu Divacup buvo beveik 7 cm (randu internete, kad 6,7 cm), skersmuo 4,6 cm. (...) maziau jauciu ta badyma.
Sianakt paskendau, pritruko net taureles. Taurele kaupina...


Su paprastu paketu viskas išbega lauk ir kaupasi išorėj..jei kaupiais viduj, tai ten vyska tas skilimas ir jau irimo pirmos fazės.. g.gif Plius kaupiasi viskas papildomai g.gif Badymas - mechaniškas dirginimas g.gif kažkaip kaip begalvočiau krūva argumentų dėl ko geriau naudot paketus - nes tiesiog sveikiau, paprasčiau, vienam kartui..
Atsakyti
QUOTE(Violeta* @ 2011 01 27, 16:29)
Sveikos, prisirinkau citatų, tai noriu padiskutuot į temą...Mąstau apie visus už ir
...o kaip su sanitarija?
*Juk jei pakartotinai išplaunamas daiktas po tekančiu vandentiekio vandeniu, jis nebe sterilus? Išplovus reikia rankas nusivalyt, kažkur taurelę reikai padėt, įdėt, liečiamasi prie savų rūbų ir t.t.  - kraujas yra sterilus, ten dedamas nebe sterilus daiktas, plaunamas muilu - na, man kyla paabejojimai, ar tokiu būdu nėr rizikos įsinešt kokią infekciją? visgi intervencija g.gif
Endometrioze yra labai negera liga..Nors mane atbaido pirmiausia galimybė susižvejot tuo būdu kokią negerovę...
**Su paprastu paketu viskas išbega lauk ir kaupasi išorėj..jei kaupiais viduj, tai ten vyska tas skilimas ir jau irimo pirmos fazės.. g.gif Plius kaupiasi viskas papildomai g.gif Badymas - mechaniškas dirginimas g.gif kažkaip kaip begalvočiau krūva argumentų dėl ko geriau naudot paketus - nes tiesiog sveikiau, paprasčiau, vienam kartui..

*O kai su vyru mylitės irgi jam liepiat kažkokiu sterilizuojančiu tirpalu nusipraust ir paskui jau niekur nebeprisiliesti?
** Kažin ar taip jau viskas išbėga lauk, ant makšties sienelių vistiek lieka dalis išskyrų.
Atsakyti
QUOTE(Violeta* @ 2011 01 27, 14:29)
Su paprastu paketu viskas išbega lauk ir kaupasi išorėj..jei kaupiais viduj, tai ten vyska tas skilimas ir jau irimo pirmos fazės.. g.gif Plius kaupiasi viskas papildomai g.gif Badymas - mechaniškas dirginimas g.gif kažkaip kaip begalvočiau krūva argumentų dėl ko geriau naudot paketus - nes tiesiog sveikiau, paprasčiau, vienam kartui..

7 dienas paketuose maudytis - ne didelis malonumas, per tas dienas visi galai issunta, net jei ir daznai juos keiti. Ir nori nenori atsiranda kvapas,nes nuo silumos viskas migom genda. O koks kazin skilimas vyksta, jei ten vakumas, oras nepatenka? Stovint, sedint nieks atgal vidun nesubega. Miegant gal g.gif
Siandien jau 3 diena - apsipratau su siuo daiktu, jau nebado, galima sakyt jos visai nejauciu, nors vis tiek ji man zemai.
Prie paketu uzmusk, bet negrizciau doh.gif Geriau man ten siek tiek pabadytu, bet nors jausciausi sausa, neissutus, neuzsikasinejus, kaip su paketais ax.gif

TAmponas dar didesne baisybe, bet juos daug kas naudoja ir iki siol nenumire biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo šarlotė: 27 sausio 2011 - 16:03
QUOTE(šarlotė @ 2011 01 27, 17:01)
7 dienas paketuose maudytis - ne didelis malonumas, per  tas dienas visi galai issunta, net jei ir daznai juos keiti. Ir nori nenori atsiranda kvapas,nes nuo silumos viskas migom genda. O koks kazin skilimas vyksta, jei ten vakumas, oras nepatenka? Stovint, sedint  nieks atgal vidun nesubega. Miegant gal g.gif
Siandien jau 3 diena - apsipratau su siuo daiktu, jau nebado, galima sakyt jos visai nejauciu, nors vis tiek ji man zemai.
Prie paketu uzmusk, bet negrizciau doh.gif Geriau man ten siek tiek pabadytu, bet nors jausciausi sausa, neissutus, neuzsikasinejus, kaip su paketais ax.gif

TAmponas dar didesne baisybe, bet juos daug kas naudoja ir iki siol nenumire biggrin.gif


drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Violeta* @ 2011 01 27, 14:29)
...o kaip su sanitarija? Juk jei pakartotinai išplaunamas daiktas po tekančiu vandentiekio vandeniu, jis nebe sterilus? Išplovus reikia rankas nusivalyt, kažkur taurelę reikai padėt, įdėt, liečiamasi prie savų rūbų ir t.t.  - kraujas yra sterilus, ten dedamas nebe sterilus daiktas, plaunamas muilu - na, man kyla paabejojimai, ar tokiu būdu nėr rizikos įsinešt kokią infekciją? visgi intervencija g.gif
Endometrioze yra labai negera liga..Nors mane atbaido pirmiausia galimybė susižvejot tuo būdu kokią negerovę...
Su paprastu paketu viskas išbega lauk ir kaupasi išorėj..jei kaupiais viduj, tai ten vyska tas skilimas ir jau irimo pirmos fazės.. g.gif Plius kaupiasi viskas papildomai g.gif Badymas - mechaniškas dirginimas g.gif kažkaip kaip begalvočiau krūva argumentų dėl ko geriau naudot paketus - nes tiesiog sveikiau, paprasčiau, vienam kartui..

Negi manote, kad makštis yra sterili. Galima pakraupti, pasiskaičius ir pasidomėjus, kas ten veisiasi.. bet tai yra natūralu. Negalima atmest infekcijos tikimybės, aišku, ji yra visada, labiau tikėtina kai imunitetas pasilpęs.. arba pastoviai šutinant ten viską su paketais, ir dar plius- kuo švariau ir dažniau plaunant tą vietą mirksiukas.gif tada gaunasi tiesiog receptas visokiems uždegimams (mečiau vartot betkokius paketus- iškart viskas susitvarkė, nė vieno uždegimo nebebuvo.. išsigydžiau vadovaudamasi tuo principu, kad švara ne padeda o kenkia. Skamba baisiai, bet man pasiteisino 100 proc.) man tai kyla paabėjojimai, ar reikėtų su muilu plauti kaušelį, aš tik karštu vandeniu praplaunu, o jei nėr galimybės- neplaunu visai, ir nieko dėl to nenutiko. Niekada nevirinau ar kitaip nesterilizavau taurelės g.gif
Vyras tada irgi intervencija gaunasi .. ir mechaniškas dirginimas lotuliukas.gif
Pas mane tiesiog krūva argumentų, kodėl nevartot paketų.. bet kiekviena renkasi kas jai atrodo geriausia smile.gif
Atsakyti
QUOTE(meid @ 2011 01 27, 15:15)
*O kai su vyru mylitės irgi jam liepiat kažkokiu sterilizuojančiu tirpalu nusipraust ir paskui jau niekur nebeprisiliesti?

Patinka man tokie argumentai: klausi apie batus, atsakymas apie ratus. Ne apie vyrus ir seksą per tas dienas kalba eina, bet atsakymas vis tiek gana chamiškas.

QUOTE(šarlotė @ 2011 01 27, 16:01)
7 dienas paketuose maudytis - ne didelis malonumas, per  tas dienas visi galai issunta, net jei ir daznai juos keiti. (...) galima sakyt jos visai nejauciu, nors vis tiek ji man zemai.
Geriau man ten siek tiek pabadytu, bet nors jausciausi sausa, neissutus, neuzsikasinejus, kaip su paketais ax.gif


Vadinasi, jus paketai alergizuoja g.gif Puiku, kad jums šis variantas tinka, bet jei alergizuoja paketai, nebijot didesnių problemų g.gif Aš irgi alergiška, bet medvilnės paketai diskomforto nu tikrai nekelia... g.gif

QUOTE(zebenkstiejka @ 2011 01 27, 17:00)
Negi manote, kad makštis yra sterili. (...)man tai kyla paabėjojimai, ar reikėtų su muilu plauti kaušelį, aš tik karštu vandeniu praplaunu, o jei nėr galimybės- neplaunu visai, ir nieko dėl to nenutiko. Niekada nevirinau ar kitaip nesterilizavau taurelės  g.gif
Vyras tada irgi intervencija gaunasi .. ir mechaniškas dirginimas lotuliukas.gif
Pas mane tiesiog krūva argumentų, kodėl nevartot paketų.. bet kiekviena renkasi kas jai atrodo geriausia  smile.gif


Nu tikrai nesterili, bet natūrali mikroflora, kurią lengva išbalansuot g.gif man čia gal labiau psichologinis momentas - o jei vanduo nekoks pasitaiko - juk tenka visur būti, visoks vanduo, kad ir šulinio, gamta - vadinasi turi būt pririštas prie vandens ir muilo, kad taurelė būtų galima išvalyt, bet labiausiai baido baimė bakteriją gaut..Gimda tada juk atvira žaisda kaip ir g.gif

Vyras gamtos sukurtas ir nu nekelia nepatogumo jausmo rolleyes.gif mirksiukas.gif

va argumentai iš tiesų būtų įdomus dalykas - kaip sakiau tik pradėjau domėtis tuo dalyku ir temoj daug pasisakymu, kad susidarė įspūdis, kad tai nelabai patogus praktiniam naudojimui dalykas g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Violeta*: 27 sausio 2011 - 18:22
QUOTE(Violeta* @ 2011 01 27, 18:20)
susidarė įspūdis, kad tai nelabai patogus praktiniam naudojimui dalykas g.gif

Netiesa schmoll.gif Bent jau aš su tuo visiškai nesutinku.
Atsakyti
QUOTE(Violeta* @ 2011 01 27, 18:20)
Patinka man tokie argumentai: klausi apie batus, atsakymas apie ratus. Ne apie vyrus  ir seksą per tas dienas kalba eina, bet atsakymas vis tiek gana chamiškas.
Vadinasi, jus paketai alergizuoja g.gif Puiku, kad jums šis variantas tinka, bet jei alergizuoja paketai, nebijot didesnių problemų g.gif Aš irgi alergiška, bet medvilnės paketai diskomforto nu tikrai nekelia... g.gif

kaip tik medvilninius ir naudodavau, bet 7 dienas dregmej su bet kokiu paketu nori nenori pradesi sust, anksciau ar veliau ir nuo vienu ir nuo kitu pradedavo nieztet. Taip, sintetiniu isvis negaledavau detis doh.gif
Problemu su taurele neturetu but, svaru, gaivu, neniezti, keiciu ne kas 12 h, tad nebijau, kad kazkas nutiks biggrin.gif
Kolkas esu namie - namie po ranka tualetas su kriaukle, darbe taip pat atskiras tualetas su kriaukle, tad nemanau bedos. Aisku viesoj vietoj gal ir susimastyciau, kaip ten reiktu pasikeist, ale gi visada gali pasiimt su savim buteli vandens ir susitvarkyt.

Kiek suprantu taureles jus net nebandzius, tad svarstyt kas kaip ir kur kvailoka. Pabandykit, o tada spjaudysites biggrin.gif
Nors tik 3 diena, bet as esu patenkinta rolleyes.gif
Atsakyti
vat del Violetos pamastymu ir man kyla abejoniu...vyro ner cia ka lygint.menesiniu metu ten didesne tikimybe ingekcijom ir bakterijom patekti.juk tada gimdos kaklelis siek tiek prasiveria...sakot oras nepatenka? kam tada tos skylutes?kazkaip labai norejau tos taureles,o dabar pradejau abejot... g.gif
Atsakyti
QUOTE(šarlotė @ 2011 01 27, 19:10)
Kiek suprantu taureles jus net nebandzius, tad svarstyt kas kaip ir kur kvailoka.



Čia dabar? blink.gif tai prieš įsigyjant pravartu pasidomėt, nuspręst , o tada jau įsigyt ir vertint..Ar labai daug ką perkate nepasidomėjusi? Juk būtų kvaila įsigyt, o po to gailėtis..
Atsakyti
QUOTE(Violeta* @ 2011 01 27, 18:20)
Nu tikrai nesterili, bet natūrali mikroflora, kurią lengva išbalansuot  g.gif man čia gal labiau psichologinis momentas - o jei vanduo nekoks pasitaiko - juk tenka visur būti, visoks vanduo, kad ir šulinio, gamta - vadinasi turi būt pririštas prie vandens ir muilo, kad taurelė būtų galima išvalyt, bet labiausiai baido baimė bakteriją gaut..Gimda tada juk atvira žaisda kaip ir g.gif

Vyras gamtos sukurtas ir nu nekelia nepatogumo jausmo rolleyes.gif  mirksiukas.gif

va argumentai iš tiesų būtų įdomus dalykas - kaip sakiau tik pradėjau domėtis tuo dalyku ir temoj daug pasisakymu, kad susidarė įspūdis, kad tai nelabai patogus praktiniam naudojimui dalykas g.gif

Va tas "psichologinis momentas", kaip išsireiškėt, labai daug ką lemia. O dėl vandens.. turėjau aš šitą psichologinį momentą, kai po Indiją keliavom, ten išvis klausimas ar nusiprausi, ar labiau išsipurvini neaišku kokiais mikropasaulio brudais, gert jo kategoriškai negalima, nusiplovus rankas ir taurelę vandeniu iš butelio dar prasidezinfekuodavau servetėle (čia tarkim tualete), ir tada jau prie savęs lietiesi, tvarkaisi. Net tokiom sąlygom įmanoma buvo su taurele apsisukti, bet jau tai labiau priminė "operaciją" doh.gif o jau grįžus iš ten man visa aplinka atrodo beveik sterili, nors žemelę bučiuok ax.gif Gyvenu tai mieste, tai kaime, kur nėra vandens; taurelę prasiplaunu vandeniu iš pirktinio "bambalio", ežero vandeniu kaiptais nedrįstu.
reik tvarkytis su tom baimėm bakteriją gaut.. tik komplikuočiau gyvent nuo tokių minčių.. nebent esate labai neatspari niekam ir pastoviai sergate visokiais uždegimukais, kad taip būgštaujat g.gif tokiu atvėju kaiptik paraginčiau mest paketus ir ypatingai kasdienius įklotus lauk ir pažiūrėt kaip tada bus.
Mano asmeniškai argumentai prieš paketus-
Kvapas. Nereik užsiiminėt saviapgaule- jis būna, ir būna iškart. Jei pati nejaučiat- pasiklauskit vyro, jie tokius dalykus labai gerai užuodžia.. ir, kas baisiausia, netik savi..
Jausmas, kad "varai į kelnes" ax.gif tai nepakeliamas potyris.. ok, sutinku, tai irgi yra "psichologinis momentas", bet negaliu ir nenoriu su juo susitvarkyt ir susitaikyt lotuliukas.gif
Neišvengiama reikmė labai dažnai praustis. Kas man asmeniškai nelabai tiko, jau rašiau apie tai.
Pastoviai sušutusi oda, nuo ko atsiranda niežėjimas. Tai nebūtinai turi būti alergizavimas, sakyčiau, normali odos reakcija į tokią katorgą.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zebenkstiejka: 27 sausio 2011 - 20:31
QUOTE(zebenkstiejka @ 2011 01 27, 18:00)
Negi manote, kad makštis yra sterili. Pas mane tiesiog krūva argumentų, kodėl nevartot paketų.. bet kiekviena renkasi kas jai atrodo geriausia  smile.gif


drinks_cheers.gif isbandziau savo kailiu

QUOTE(Violeta* @ 2011 01 27, 19:20)
va argumentai iš tiesų būtų įdomus dalykas - kaip sakiau tik pradėjau domėtis tuo dalyku ir temoj daug pasisakymu, kad susidarė įspūdis, kad tai nelabai patogus praktiniam naudojimui dalykas g.gif

Isbandyti reikia paciai, del skonio ir spalvos nesigincysim ax.gif
O kaip tamponai - sterilu cia? ir nevirina ju niekas, nesterilizuoja biggrin.gif

QUOTE(Kristukas94 @ 2011 01 27, 20:37)
vat del Violetos pamastymu ir man kyla abejoniu...vyro ner cia ka lygint.menesiniu metu ten didesne tikimybe ingekcijom ir bakterijom patekti.juk tada gimdos kaklelis siek tiek prasiveria...sakot oras nepatenka? kam tada tos skylutes?kazkaip labai norejau tos taureles,o dabar pradejau abejot... g.gif


O kokios cia abejones.... ne karve kainuoja, jeigu jau domites, tai galite isbandyti ir bus aisku mirksiukas.gif
Atsakyti