Įkraunama...
Įkraunama...

Menstruacinė taurelė

QUOTE(šarlotė @ 2011 01 25, 14:48)
paaiskinkit man kai ka. Sakot, kad nesugrabaliojat taureles, ji labai giliai g.gif Ka tik isidejau, ale man ji giliai nepasislenka, Divacup galiukas beveik prie pat isores. Gal ne taip isidejau g.gif Gilyn nei pro kur

as turiu dvi taureles:
s dydi soft (skersmuo 40mm, ilgis 40mm+8mm bumbuliukas)
L dydi clasic (skersmuo 45mm, ilgis 54mm+14mm ziedelis)
radau nete nuotraukele, tas abi sonines mazaja ir didziaja, kad isivaizduoti
user posted image

taigi pradziai bandziau isideti mazesni S - tai ji ilindo ganetinai giliai kol atsireme i savo vieta, tuo tarpu kai isidejau L tai stovedama viduje jos nejauciu bet prilietus su pirstu jauciu ja netoli lupu (su didesniu problemu neturiu) abi taureles atsireme i ta pacia vieta, tik kadangi ju ilgis skiriasi 1,4cm- tai viena buna giliau, kita ne.
labai noreciau pabandyt m doh.gif
Papildyta:
QUOTE(šarlotė @ 2011 01 25, 21:25)
bijau dugna pazeist, bet trumpinsiu, bandysiu dar nukarpyt g.gif

as tavo vietoje nukirpciau pradziai tik tiek, kiek islaenda+ kelis milimetrus.
nes jei giliau nelenda- vadinasi taurele savo vietoje, o tas giliai ilenda priklauso nuo taureles ilgio, jei isidedi pacia maziausia- tai ir atrodo, kad nuslenka, nes papildomai kist pirstus apie 1,5 cm- tai atrodo ganetinai toli, kai tuo tarpu jau didzioji buna kazkur tiek ilindus (tai su mazaja viso gaunasi apie 3cm, o jei dar bumbuliukas slapias slysta is ranku- tai amen) su ziedeliu jokiu problemu neiskilo schmoll.gif (dar pagalvojau jei butu didzioji taurele su bumbuliuku - tikriausiai viskas butu ok, bet kadangi s ne mano dydis- tai ir iskrapstyt negalejau lotuliukas.gif )
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vikosiuks: 26 sausio 2011 - 08:16
QUOTE(vikosiuks @ 2011 01 26, 08:07)
as turiu dvi taureles:
s dydi soft (skersmuo 40mm, ilgis 40mm+8mm bumbuliukas)
L dydi clasic (skersmuo 45mm, ilgis 54mm+14mm ziedelis)
radau nete nuotraukele, tas abi sonines mazaja ir didziaja, kad isivaizduoti

as tavo vietoje nukirpciau pradziai tik tiek, kiek islaenda+ kelis milimetrus.
nes jei giliau nelenda- vadinasi taurele savo vietoje, o tas giliai ilenda priklauso nuo taureles ilgio,

oho koks skirtumas blink.gif nespeciau tokiu mazuliukiu pilaut lotuliukas.gif
Pagal ismatavimus Divacup taurele dar didesne uz jusiske L. Su koteliu Divacup buvo beveik 7 cm (randu internete, kad 6,7 cm), skersmuo 4,6 cm. Iki gimdos kaklelio 6,5 cm, tad turbut reiktu mazesnes taureles, kad visiskai nieko nejausciau g.gif Gi vakar issimatavau, kad zinociau, koks ten velnias vyksta, kad nesutalpinu lotuliukas.gif
Koteli trumpinau 3 kartus, kol visiskai as ji nukirpau biggrin.gif kaip bedeciau - ji buna beveik isorej, lieciasi i dugna, tik kai visiskai nukirpta - maziau jauciu ta badyma.
Sianakt paskendau, pritruko net taureles. Taurele kaupina... mislijau bent nakciai uzteks unsure.gif Kietai miegu, tad nakti keltis pasikeist - ne man, ryte pabundu ir jauciu, kad skestu. Reiks papildomos apsaugos.
Ziuresiu kaip cia man siandien seksis su ja draugaut. Vakar buvo kosmariska diena doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo šarlotė: 26 sausio 2011 - 11:41
Sveikutės

Ir aš vis dar eksperimentuoju blush2.gif Lyg ir nieiks nesiremia niekur, bet jačiu aš ją ir viskas. Na,. ne kiek jaučiu, kiek jausmas toks pilnumo ir maudžia unsure.gif Išsiėmus geriau pasidaro, bet, kaip ir Šarlotė, vis tikuos, kad priprasiu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Betukas @ 2011 01 26, 13:11)
Sveikutės

Ir aš vis dar eksperimentuoju  blush2.gif  Lyg ir nieiks nesiremia niekur, bet jačiu aš ją ir viskas. Na,. ne kiek jaučiu, kiek jausmas toks pilnumo ir maudžia unsure.gif  Išsiėmus geriau pasidaro, bet, kaip ir Šarlotė, vis tikuos, kad priprasiu  ax.gif

ir man tas pats... g.gif dar nemokam rolleyes.gif
Atsakyti
o kai taurele prisipildo ji jums nesileidzia zemyn? Nes as jauciu sliduoja, beveik islindo... galvoju reiktu is naujo isidet, o pasirodo ji pilnutele, per 4h blink.gif Kai ji pas mane zemai - stipriai neprisisiurbia prie sieneliu, didesnis svoris ir jau ziurek sliduoja, nors neiskrenta visiskai doh.gif
Atsakyti
QUOTE(šarlotė @ 2011 01 26, 15:10)
o kai taurele prisipildo ji jums nesileidzia zemyn?

Nesileidžia schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(šarlotė @ 2011 01 26, 15:10)
o kai taurele prisipildo ji jums nesileidzia zemyn? Nes as jauciu sliduoja, beveik islindo... galvoju reiktu is naujo isidet, o pasirodo ji pilnutele, per 4h blink.gif Kai ji pas mane zemai - stipriai neprisisiurbia prie sieneliu, didesnis svoris ir jau ziurek sliduoja,  nors neiskrenta visiskai doh.gif

Na, 4h. kaip pirmom dienom jau ilgokas laiko tarpas, reikėtų dažniau keisti gal? Nors savęs neskaitau "itin smarkiai plaukiančia", bet pirmom dienom kas porą valandų keičiu artipilnę.. Nakčiai jos kartais neužtenka blush2.gif pas mane Mooncup B dydis.

Prisiskaičiau visokių baisybių apie galimą taurelių žalą, dabar nebežinau ar benaudoti ją verysad.gif Buvo norima taurelių gamintojus priversti, kad jie rašytų prie produkto, kad jis galbūt gali įtakoti endometriozę (taip, kaip tamponų gamintojai privalo rašyti apie TSŠ sindromą), bet pritrūko kažko, berods visokių tyrimų.
Jeigu ir drįsiu vartoti toliau taurelę, tai jokiu būdu jai negalima leisti persipildyti. Taurelė yra palyginti kietas daiktas, kaip membrana ar "kamštis", ir prisipildžius viduje kraujo, ne taip lengvai viskas "prabėga" į išorę, kaip pvz. tamponų atvėju. Tada galimas to susikaupusio kraujo "refliuksas" argal į gimdą ir kiaušintakių kanalus, kas būtent ir skaitoma endometriozės rizikos didinimu.. bent jau taip rašoma čia..
http://www.mum.org/fdacups1.htm
Atsakyti
QUOTE(zebenkstiejka @ 2011 01 26, 15:48)
Na, 4h. kaip pirmom dienom jau ilgokas laiko tarpas, reikėtų dažniau keisti gal? Nors savęs neskaitau "itin smarkiai plaukiančia", bet pirmom dienom kas porą valandų keičiu artipilnę.. Nakčiai jos kartais neužtenka  blush2.gif pas mane Mooncup B dydis.

vakar as ja pilavau nezinau kiek kartu, bet gi kovojau su koteliu, todel teko daznai isiminet. Antradien lyg tiek neplaukdavau, todel nepagalvojau, kad per 4 h man gali tiek prisipildyt blink.gif Kitos gi raso, kad taurele sugeba per visas mmm tik viena privarvint, tai ka as zinau kada ji prisipildo ir kokiu kiekiu as ja uzpildau. Man dar naujove, dar tik bandau si zveri prisijaukint unsure.gif Nors ir neprisipildzius ji sugeba man siek tiek zemyn pavaziuot, o jei sukisu giliau - atsiduria uz kaklelio doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo šarlotė: 26 sausio 2011 - 16:22
Norejau paklausti, o kaip Jus isimate taurele, jei ji be kotelio? blink.gif As kaip tik suimu uz kotelio ir istraukiu.
Ir dar sudomino postas apie taureliu kenksminguma. Gal jau yra moteru realiai tai patyrusiu????
Atsakyti
isemimui kotelio man nereikia, uz dugno laisvai suimu,nes mano taurele buna zemai, nereikia velnias zino kur ieskot biggrin.gif bet yra mamu, kurioms taurele buna labai giliai, nes matyt gimdos kaklelis giliai pasislepes, tada be kotelio turbut butu sunkoka isiimt g.gif
Atsakyti
QUOTE(indust @ 2011 01 26, 16:40)
Norejau paklausti, o kaip Jus isimate taurele, jei ji be kotelio? blink.gif  As kaip tik suimu uz kotelio ir istraukiu.

Nors aš kotelio visiškai nenukirpau, už jo paėmusi netraukiu. Išimdama taurelę, suimu jos apačią ir taip ištraukiu.
Atsakyti
Pagaliau šiandien ir aš sulaukiau ladycup, kaip tik mm antra diena, įsidėjau pirmą kartą per giliai, nes prabėgo, o ir kotelį jaučiau, tai nukirpau visai, antras mėginimas vėl nlb. sėkmingas, pratekėjo, bet trečią kartą atrodo gerai įsidėjau, jau kelios val. sausa, aš jos nejaučiu visiškai ir išsitraukiu be problemų.
O postas apie kenksmingumą tai lb. suneramino g.gif , kaip yra iš tikrųjų?
Atsakyti