Įkraunama...
Įkraunama...

Menstruacinė taurelė

isidejau antrakart, kitu lankstymo budu, vis tiek tas pats g.gif Pacios taureles nejauciu, bet pats galiukas prie pat prie pat isores, kirpt kolkas nenoriu, gal neteisingai dedu unsure.gif Mislijau bus lengviau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Fruktė @ 2011 01 25, 09:36)
Va va, darbe kitaip nei namie...  unsure.gif  Tai yra bene vienintelė priežastis dėl kurios vis dar galvoju, ar verta pirkti taurelę, nes pas mus darbe wc net muilo skysto dažniausiai nebūna  doh.gif Kol kas neįsivaizduoju kaip ten reikėtų susitvarkyti. O nesinori nusipirkus naudoti tik namie...

Manau uztreks muilu praplauti ryte ir vakarte. O darbe tiesiog turek rankinuke buteliuka vandens, ir prasiplausi. Kaip sakoma, kai labai nori - ieskai sprendimu, o kai nenori - problemu...

QUOTE(šarlotė @ 2011 01 25, 14:12)
isidejau antrakart, kitu lankstymo budu, vis tiek tas pats g.gif Pacios taureles nejauciu, bet pats galiukas prie pat prie pat isores, kirpt kolkas nenoriu, gal neteisingai dedu unsure.gif Mislijau bus lengviau  doh.gif

Gal tiesiog tavo gimdos kaklelis zemiau, ar apskritai makstis trumpesne. Patrumpink koteli kazkiek, ir bandyk vel. Jei remiasi ir tu ja jauti - reikia trumpinti.
Atsakyti
QUOTE(Lailatina @ 2011 01 25, 16:53)
Gal tiesiog tavo gimdos kaklelis zemiau, ar apskritai makstis trumpesne. Patrumpink koteli kazkiek, ir bandyk vel. Jei remiasi ir tu ja jauti - reikia trumpinti.

dabar pasijausiu kaip pirmoke, bet paklausiu - gimdos kaklelis toks kauburelis, viduj su skylute, nes po tokiu nesekmiu pradejau abejot lotuliukas.gif ? Jei ten jis - tada iki jo atstumas lygiai toks pats, kaip kad ir taureles dydis. Bandziau isidet giliau - taurele atsidure uz kaklelio ir aisku man iskart pradejo prabeginet. Jei isidedu po kakleliu- tada kotelis buna prie pat isores, arba net islenda, siek tiek man jis jauciasi. Taureles dugna taip pat lengvai sugaudau, nes prie pat, todel man nesuvokiama, kur ten pas jus taip giliai sulenda ir sutelpa blink.gif Giliau susikisau - pradejo vidurius maust, spazmuot doh.gif Patrumpinau koteli, nors jis ir taip trumpas, berods tik 1 cm ilgio. Vis tiek jauciu. Nebent visai ji nukirpt doh.gif
Siandien nieko neveikiu, tik lakstau i vonia taureles padeties taisyt doh.gif ir skaitau senas temas, kaip jus ten tas taureles sugebat teisingai isidet, nes man nepavyksta verysad.gif Bandau ir C forma, ir ilenkus krasteli, ir suku, ir pirsta uzkisu...nezinau.... turbut ji ne man skirta
Atsakyti
QUOTE(šarlotė @ 2011 01 25, 18:32)
dabar pasijausiu kaip pirmoke, bet paklausiu - gimdos kaklelis toks kauburelis, viduj su skylute, nes po tokiu nesekmiu pradejau abejot lotuliukas.gif ? Jei ten jis - tada iki jo atstumas lygiai toks pats, kaip kad ir taureles dydis. Bandziau isidet giliau - taurele atsidure uz kaklelio ir aisku man iskart pradejo prabeginet. Jei isidedu po kakleliu- tada kotelis buna prie pat isores, arba net islenda, siek tiek man jis jauciasi. Taureles dugna taip pat lengvai sugaudau, nes prie pat, todel man nesuvokiama, kur ten pas jus taip giliai sulenda ir sutelpa blink.gif Giliau susikisau - pradejo vidurius maust, spazmuot doh.gif Patrumpinau koteli, nors jis ir taip trumpas, berods tik 1 cm ilgio. Vis tiek jauciu. Nebent visai ji nukirpt doh.gif
Siandien nieko neveikiu, tik lakstau i vonia taureles padeties taisyt doh.gif ir skaitau senas temas, kaip jus ten tas taureles sugebat teisingai isidet, nes man nepavyksta verysad.gif Bandau ir C forma, ir ilenkus krasteli, ir suku, ir pirsta uzkisu...nezinau.... turbut ji ne man skirta


O kokio dydžio taurelė? Įtariu ta didesnė (kur gimdžiusiom), bet jei gimdos kaklelis žemai, tai reikėjo rinktis mažąją. Nes asmeniškai man, po antro gimdymo labai nusileido gimda ir kaklelį pirštu be problemų pasiekiu, o iki gimdymo jis buvo tikrai aukštai blush2.gif

P.S. aš ir laukiu nesulaukiu savo taurelės, bet baiminuosi, kad ir man gali būti tokios pat bėdos kaip ir pas tave verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(JurgaS @ 2011 01 25, 17:55)
O kokio dydžio taurelė? Įtariu ta didesnė (kur gimdžiusiom), bet jei gimdos kaklelis žemai, tai reikėjo rinktis mažąją. Nes asmeniškai man, po antro gimdymo labai nusileido gimda ir kaklelį pirštu be problemų pasiekiu, o iki gimdymo jis buvo tikrai aukštai  blush2.gif

taip, antro dydzio, gi as gimdzius jau 2 vaikus, ka as zinau, gal ir reikejo mazesnio, bet zinok tu zmogus nebandes doh.gif Viskas gerokai prasitampe, nes gimdymai komplikuoti, viskas viduj buvo suplysineje, susiuta, tad mazesne taurele gali praleist g.gif Kaklelis mano vislaik buvo lengvai pasiekiamas, tai matyt visalaik buvo zemai g.gif
O divacup 1 dydis skiriasi tik 0,3 cm, tad nemanau, kad labai didelis skirtumas g.gif Nebent reiktu kitokia taurele bandyt.
Man tik pirma diena, gal is tikruju kazka ne taip darau. PAnikuoju, bet tikiu, kad kaip nors as ja perprasiu unsure.gif Jei durs - koteli nukirpsiu visiskai.
Nenoriu grizt prie gigantisku paketu, nes sergu 7 dienas, plaukte plaukiu doh.gif Per savaite issunta visi galai
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo šarlotė: 25 sausio 2011 - 18:05
Šarlote, esu beveik tikra, kad tau tik pradžioje taip nesiseka. Įgusi ir viskas bus gerai mirksiukas.gif
Atsakyti
tikiuosi, nes jei tas galiukas 7 dienas man trukdys - isijautrins oda ir nebegalesiu net prisiliest doh.gif Bet beda, kad giliau neina ikist, bandziau ir giliau ir arciau, nes gimdos kaklelis visai zemai. Matavau, galiu net centimetrais pasakyt. Iki kaklelio mazdaug 6,5 cm, o pati taurele ir yra tokio ilgio, todel man nelieka kaip pas jus laisvos vietos verysad.gif Dabar taureles galiukas islindes ir pati taurele beveik kyso, atgal nesulenda, atsimusa i kakleli doh.gif bet nepraleidzia nei laselio, tik jauciu diskomforta ne del pacios taureles (taurele atrodo patogiai ideta), bet del to galiuko, kuris visai visai zemai ir lieciasi i oda, nors ir patrumpinau. Palikau vos puse centimetro.
Atsakyti
QUOTE(šarlotė @ 2011 01 25, 15:12)
isidejau antrakart, kitu lankstymo budu, vis tiek tas pats g.gif Pacios taureles nejauciu, bet pats galiukas prie pat prie pat isores, kirpt kolkas nenoriu, gal neteisingai dedu unsure.gif Mislijau bus lengviau  doh.gif


Būtinai reikia pakirpti, nes galiukas duria ir kankinsites kol nepatrumpinsit (turiu patirties su tuo reikalu) doh.gif Galiuka galima mažesni palikti, o pasitreniravus ir be galiuko galima išimti. Aš suspaudžiu pačią taurelę, tik reikia nepersistengti ir neapsipilti.
Atsakyti
nukirpau, liko puse centimetro, bet tas negelbeja verysad.gif Maziau duria, bet jauciu ji. Issiimu isvis be problemu, nes dugno net nereikia ieskot, jis cia pat
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo šarlotė: 25 sausio 2011 - 20:14
Šarlote, nukirpk visai kotelį. Nepalik nė to pusės cm.
Atsakyti
bijau dugna pazeist, bet trumpinsiu, bandysiu dar nukarpyt g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo šarlotė: 25 sausio 2011 - 20:25
QUOTE(šarlotė @ 2011 01 25, 16:32)
Jei isidedu po kakleliu- tada kotelis buna prie pat isores, arba net islenda, siek tiek man jis jauciasi. Taureles dugna taip pat lengvai sugaudau, nes prie pat, todel man nesuvokiama, kur ten pas jus taip giliai sulenda ir sutelpa blink.gif



Man teko visa(beveik, palikau tik apie 1-2mm del sventos ramybes ax.gif ) koteli pasalinti. Trumpinau trumpinau, bet vis jausdavau.

Na as gimdos kaklelis kur randasi net neisivaizduoju ir niekad nebandziau ieskot blush2.gif Neaktualu kol kas. Bet taurele man giliai nelenda. Jos dugnas buna beveik prie isores ir as jos visiskai nejauciu smile.gif Problemu su issiemimu nekilo, kad ir be kotelio ax.gif

Sekmes 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Fruktė @ 2011 01 25, 09:36)
Va va, darbe kitaip nei namie...  unsure.gif  Tai yra bene vienintelė priežastis dėl kurios vis dar galvoju, ar verta pirkti taurelę, nes pas mus darbe wc net muilo skysto dažniausiai nebūna  doh.gif Kol kas neįsivaizduoju kaip ten reikėtų susitvarkyti. O nesinori nusipirkus naudoti tik namie...


As susitvarkau su dregnomis servetelemis. Specialiomis skirtomis intymioms kuno vietoms.

Pas mane darbuke kriaukle yra atskirai nuo tualeto, tad nelabai as ten ta taurele noreciau plaut, nes bat kas ir bet kada gali uzeit schmoll.gif

Atsakyti