Įkraunama...
Įkraunama...

Menstruacinė taurelė

QUOTE(Betukas @ 2011 01 24, 17:02)
Nors kita vertus, jos lyg ir nejutau, bet taip jausmas toks nežinau...maust lyg pilvą norėjo  g.gif 

Man pirmą kartą įsidėjus taurelę, buvo panašus jausmas. Gal organizmas taip reagavo į naujieną biggrin.gif Dabar taurelės visiškai nejaučiu.
Atsakyti
QUOTE(Betukas @ 2011 01 24, 17:02)
Nežinau, bet įdėt buvo lengviau  blush2.gif  Nors, kaip suprast, kad tikrai gerai įsidėjo? g.gif  Jei nejutau nieko, nepratekėjo niekur, tai reik suprast gerai viskas  g.gif Nors kita vertus, jos lyg ir nejutau, bet taip jausmas toks nežinau...maust lyg pilvą norėjo  g.gif  Tai visdėlto gal negerai įsidėjus buvo  unsure.gif Nius, priprasim  cool.gif

gal viduriukai pakietėja per tas dienas? Man visad kietėja viduriukai prieš mm ir dar per jas pirmas dienas, kai būna pakietėję, tai taurelę jaučiu, lyg ir maudžia, bet jau geriau toks maudimas negu paketai doh.gif
Atsakyti
As vis neatsidziaugiu taurele. Ir kartais net pagalvoju, kad galejau as ja labiau pasidometi jau pries pora meteliu, kai pirma kart pamaciau ax.gif

Naudoju Mooncup. Tiesiog neapsakomas svaros jausmas. Niekada neprabega, kas nuolat nutikdavo su tamponais, nors jie ir nebudavo prisipilde. Isskyrus viena atveji, nakti, kai lovoje praleidau 12 valandeliu blush2.gif

Vienas minusiukas tik tas, kad man uzima daugokai laiko kai reikia darbe pasikeisti. Kol ja isvalai ir pan. O siaip daugiau jokiu nepatogumu smile.gif

Su issiemimu niekada neturejau problemu. Taciau isidedant kartais neissiskleisdavo, tad tekdavo issiimti ir vel bandyti. Taciau nadojant ja kuri laika ismokau ja pilnai iskleisti kai jau yra viduje ir nebeissiimineti ax.gif

Sekmes visoms mirksiukas.gif
Atsakyti
Naudoju divacup, visada kuo puikiausiai issiskleidzia:) tik pirma diena jauciu kazka nelabai malonaus (kaip ir su tampunu budavo) , bet tas jausmas greit dingsta biggrin.gif
Atsakyti
Labas merginos,

turiu dvi atliekamas femmecup taureles (dvi draugės pavedė). Tad noriu pasiūlyti, gal kas norėtų jas įsigyti. Reikalas tas, kad jos dvi yra įpakuotos į vieną pakuotę, tad gal kokios dvi draugės sumastytų kartu įsigyti. Bendrai atiduočiau už 140 Lt. Tad jei norit parašykit až.
Atsakyti
QUOTE(Me-Ula @ 2011 01 25, 02:09)
Vienas minusiukas tik tas, kad man uzima daugokai laiko kai reikia darbe pasikeisti. Kol ja isvalai ir pan. O siaip daugiau jokiu nepatogumu  smile.gif

Va va, darbe kitaip nei namie... unsure.gif Tai yra bene vienintelė priežastis dėl kurios vis dar galvoju, ar verta pirkti taurelę, nes pas mus darbe wc net muilo skysto dažniausiai nebūna doh.gif Kol kas neįsivaizduoju kaip ten reikėtų susitvarkyti. O nesinori nusipirkus naudoti tik namie...
Atsakyti
Radau vieną daugmaž sklandų paaiškinimą, kuom taurelės gali kenkti sveikatai.
http://www.youtube.c...uATeOXsjv8&NR=1
Šiame klipuke aiškinama, kad jos gali įtakoti endometriozę. Pasiskaičiau kas tai per liga- pasidarė biski baisu unsure.gif Tai, kad kažkas vienas kažką pasakė, dar nereiškia kad reik mest vartot tokį patogų dalyką.. bet oi kaip būtų gerai daugiau kompetetingų nuomonių išgirsti. Mergaitės, kas lankosi pas "ne tamsuoles" gines- klauskite jų būtinai, ir čia parašykite 4u.gif
Atsakyti
Pradedu ir as savo bandyma su menstruacinemis taurelemis
turiu L clasik dydi su ziedeliu ir S soft su bumbuliuku.

iskarto galiu pasakyti pati baisiausia mano pastebeta minusa:
1. bumbuliukas - esant tokiai dregnai terpei, kaip gimdos kaklelis, neimanoma jo prigauti, kad istraukti doh.gif o jei turi nagus- tai tada isvis pragaras- visa vidu gali susignaibyt pirstus sukisus, teko taurele gimdyti, kad issitraukti, nes pagauti taip ir nepavyko doh.gif

tuo tarpu taurele su ziedeliu- labai super patogus uzciuopimas (esu labai patenkinta), net idedant taurele, kai reikia apsukti ja viena karta, kad garantuotai pasidarytu apvali- tas ziedelis superinis, suki kaip senoviska zadintuva thumbup.gif

2. kadangi esu naturaliai gimdziusi ir bandziau isideti soft pabandymui, kuo jis skiriasi nuo clasik - tai s dydis nuslinko ganetinai giliai, kol atsireme i reikiama vieta, tuo tarpu l atsireme greiciau ir toli nenuslinko (nes yra gerokai uz s ilgesne), o minkstumas esant viduje man niekuo nesiskyre, manau softas toms , kurios sunkiai susilanksto pries isidedamos, nes softas lankstosi truputeli lengviau

del begimu dar pakomentuot negaliu, bet jei kas susizavejote bumbuliuko galiuku- tai nerekomenduoju, tuo tarpu ziedelis superinis.
Atsakyti
paaiskinkit man kai ka. Sakot, kad nesugrabaliojat taureles, ji labai giliai g.gif Ka tik isidejau, ale man ji giliai nepasislenka, Divacup galiukas beveik prie pat isores. Gal ne taip isidejau g.gif Gilyn nei pro kur
Atsakyti
QUOTE(šarlotė @ 2011 01 25, 14:48)
paaiskinkit man kai ka. Sakot, kad nesugrabaliojat taureles, ji labai giliai g.gif Ka tik isidejau, ale man ji giliai nepasislenka, Divacup galiukas beveik prie pat isores. Gal ne taip isidejau g.gif Gilyn nei pro kur


išmatuok kokio dydžio... aukštis, skersmuo. Bet tik irgi nesprantu kaip reikėtu išsiimti su nukirptais galiukais arba kur visai be jų... O aš tai laukiu nesulaukiu kada galėsiu savo taurelę išbandyti, jau net naktim sapnuoju lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Gumbine @ 2011 01 25, 13:55)
išmatuok kokio dydžio... aukštis, skersmuo. Bet tik irgi nesprantu kaip reikėtu išsiimti su nukirptais galiukais arba kur visai be jų... O aš tai laukiu nesulaukiu kada galėsiu savo taurelę išbandyti, jau net naktim sapnuoju  lotuliukas.gif

nelupsiu lauk lotuliukas.gif
bet kur ta taurele buna, jei nesugrabaliojat? Gal ne tuo kampu idejau? Juk ji turi but kiek suprantu zemiau gimdos kaklelio, o mano gimdos kaklelis zemai, as ji laisvai pirstu uzciuopiu g.gif

raso, kad 4,6 cm skersmens
Atsakyti
QUOTE(Gumbine @ 2011 01 25, 14:55)
išmatuok kokio dydžio... aukštis, skersmuo. Bet tik irgi nesprantu kaip reikėtu išsiimti su nukirptais galiukais arba kur visai be jų... O aš tai laukiu nesulaukiu kada galėsiu savo taurelę išbandyti, jau net naktim sapnuoju  lotuliukas.gif


Mano taureles galiukas visiskai nukirptas. Bent jau man, taurele giliai neisideda, as ja nesunkiai pagaunu su pirstais (na 1cm-2 cm) gylyje. Suspaudziu uz dugnelio ir svelniai traukiu zemyn. Labai lengvai issima, niekad neturejau avarijos. Manau, kad svarbiausia atsipalaiduot ir nepanikuot mirksiukas.gif
Atsakyti