Įkraunama...
Įkraunama...

Menstruacinė taurelė

O as isigijau pries pusmeti. Pabandziau isideti-pavyko. Bet va, su isemimu buvo baisu. As ja iskart bandziau isimti,treniruote dariau. Siaubas,kol as ja is ten iskrapsciau doh.gif Nezinau,gal per giliai ja isidejau,nes zvejojau ja is ten gal 10min.Niekaip negalejau jos suimti,o uz kotelio nesitrauke,nes prisisiurbe taurele kaip siurbele.Pagal ideja taip ir turetu stipriai isikibti i sieneles. Man buvo laaabai baisu,as tos taureles iki siol nedristu detis. Vargse mano v... taip ten prisimakalavau,kad po to visa diena diskomforta jauciau. Klausimas tik kyla,kodel vaistines ju nepardavineja,jeigu taureles tokios superines.Juk moterys nekvailos-visos nori gerai jaustis menstruaciju metu.Jeigu sis daiktas tikrai butu labai patogus ir visoks anokas,kaip ji ten giria,juk dauguma moteru ji ir naudotu. Neprilipo man ta taurele,nors tu ka schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(pakalne @ 2011 01 24, 14:47)
Klausimas tik kyla,kodel vaistines ju nepardavineja,jeigu taureles tokios superines.Juk moterys nekvailos-visos nori gerai jaustis menstruaciju metu.Jeigu sis daiktas tikrai butu labai patogus ir visoks anokas,kaip ji ten giria,juk dauguma moteru ji ir naudotu. Neprilipo man ta taurele,nors tu ka schmoll.gif

Aplamai tai atrodo nepopuliarus daiktas.. arba gal dar nepopuliarus, pas mus. Kartą ginekologės (poliklinikoj) paklausiau apie tą taurelę, ji tik akis išvertė: "kaaas??? blink.gif jokių taurelių, jokių tamponų- aceit nesveika čia viskas baisiai- vo naudok paketus čia neišsigalvojus kažkokių nesąmonių("ir jauskis kaip kalė"- čia jau aš nuo savęs pridėjau) lotuliukas.gif bet paaiškinti, kuom taurelė gali būti blogai, negalėjo, nes nebuvo net girdėjus apie ją nieko doh.gif gal rimtai yra kažkokių minusų sveikatai.. ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zebenkstiejka: 24 sausio 2011 - 16:33
QUOTE(pakalne @ 2011 01 24, 15:47)
O as isigijau pries pusmeti. Pabandziau isideti-pavyko. Bet va, su isemimu buvo baisu. As ja iskart bandziau isimti,treniruote dariau. Siaubas,kol as ja is ten iskrapsciau doh.gif Nezinau,gal per giliai ja isidejau,nes zvejojau ja is ten gal 10min.Niekaip negalejau jos suimti,o uz kotelio nesitrauke,nes prisisiurbe taurele kaip siurbele.Pagal ideja taip ir turetu stipriai isikibti i sieneles. Man buvo laaabai baisu,as tos taureles iki siol nedristu detis. Vargse mano v... taip ten prisimakalavau,kad po to visa diena diskomforta jauciau. Klausimas tik kyla,kodel vaistines ju nepardavineja,jeigu taureles tokios superines.Juk moterys nekvailos-visos nori gerai jaustis menstruaciju metu.Jeigu sis daiktas tikrai butu labai patogus ir visoks anokas,kaip ji ten giria,juk dauguma moteru ji ir naudotu. Neprilipo man ta taurele,nors tu ka schmoll.gif


kad kažkada kažkas sakė lyg ir Gintarinėje vaistinėje jų yra... g.gif
Atsakyti
QUOTE(zebenkstiejka @ 2011 01 24, 16:29)
gal rimtai yra kažkokių minusų sveikatai.. ?

nieks ju anksciau nenaudojo,musu gines tamsuoles, tarybiniu laiku informacija gyvena biggrin.gif tai ka jos jums gali papasakot lotuliukas.gif mano gines garantuoju apie tokias net nera girdejusios
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif

Bandau Divacup2...Negąsdinkit, netrukus eisiu lupt doh.gif O jei neis? Ojei, jau bijau doh.gif Tas kotelis tai išvis minimalus toks, kaip tada jūs apsieinat visai nukirpdamos? unsure.gif
Atsakyti
Kodėl jums taip sunku išimti? Raumenukais nepastumiat? Man išimti vieni juokai. Teisingai įdėti daug sunkiau. Taurelė vis teisingai neišsiskleidžia doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Nireglina @ 2011 01 24, 16:57)
Kodėl jums taip sunku išimti? Raumenukais nepastumiat? Man išimti vieni juokai. Teisingai įdėti daug sunkiau. Taurelė vis teisingai neišsiskleidžia doh.gif

Nežinau, bet įdėt buvo lengviau blush2.gif Nors, kaip suprast, kad tikrai gerai įsidėjo? g.gif Jei nejutau nieko, nepratekėjo niekur, tai reik suprast gerai viskas g.gif Nors kita vertus, jos lyg ir nejutau, bet taip jausmas toks nežinau...maust lyg pilvą norėjo g.gif Tai visdėlto gal negerai įsidėjus buvo unsure.gif Nius, priprasim cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Betukas: 24 sausio 2011 - 17:04
QUOTE(pakalne @ 2011 01 24, 14:47)
o uz kotelio nesitrauke,nes prisisiurbe taurele kaip siurbele.

reikia užkišti truputį pirštą iš šono ir išeisti vakumą mirksiukas.gif tada truputį pastumiat ir išeina be probemų...

man irgi neišsiimdavo kol draugė nepaprotino ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Betukas @ 2011 01 24, 17:02)
bet taip jausmas toks nežinau...maust lyg pilvą norėjo  g.gif  Tai visdėlto gal negerai įsidėjus buvo  unsure.gif

Man naudojant taurelę visada maudžia, jaučiu aš ją. Užtat ir naudoju tik pirmom 3 dienom, tai ten aplamai viską maudžia, tiesiog pakenčiu irnesakyk.gif
Atsakyti
turbūt kai preta laukiu savo mmm lotuliukas.gif nes labai jau knieti išbandyti bigsmile.gif dar laukti pora sav...
Atsakyti
QUOTE(zebenkstiejka @ 2011 01 24, 17:28)
Man naudojant taurelę visada maudžia, jaučiu aš ją. Užtat ir naudoju tik pirmom 3 dienom, tai ten aplamai viską maudžia, tiesiog pakenčiu  irnesakyk.gif

Vat dabar su paketu, ramiau ten viskas g.gif
Atsakyti
QUOTE(Nireglina @ 2011 01 24, 17:57)
Teisingai įdėti daug sunkiau. Taurelė vis teisingai neišsiskleidžia doh.gif

Man meluna labai gerai issiskleidzia, sulankstau standartiskai, laibai patogi, nesijaucia nei truputi, na gal dar tas ziedelis savo pliusu turi g.gif

Vis dar turiu papildoma taurele is Melunos ideta kaip prieda. Soft rozines spalvos M dydis. Galiu perleisti pigiai mirksiukas.gif ( pridesiu maiseli laikymui) Stai tokia:
http://meluna.eu/men...-soft-ring.html
Atsakyti