Įkraunama...
Įkraunama...

Menstruacinė taurelė

QUOTE(pulina @ 2011 01 15, 09:16)
Tik va, galvoju, kaip bus darbe kai reiks išpylinėt pirmom dienom nes gausiai pas mane...  g.gif  kaip nors reiks suktis...  cool.gif


Man pirmasyk per pusmeti ispuole, kad pirmoji mm diena tada, kai reik i darba. Eidama i tulika, pasiemiau du vienkartinius puodelius (pritaupiau tam reikalui gerdama vandeni biggrin.gif ), kriauklej prisipyliau vandens, o tada jau tulike laisvai susitvarkiau. is anksto serveteliu pasidejau, kad butu rankom nusivalyt ir taurele pravalyt. Tai pilnai uzteko tu dvieju puodeliu, ir rankas net nusiplaut uzteko, kad isejus is kabinos nepakraupinciau kitu moteriskiu rankas plaunanciu biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo biti atskrend: 21 sausio 2011 - 18:46
QUOTE(Rasma @ 2011 01 21, 16:40)
Na, pagrindinis jos privalumas - ji vienkartinė, o ne tas, kad su ja galima turėti lytinius santykius. T.y. panaudojus turinį išpili, o taurelę išmeti. Ji labiausiai atstoja tamponus..
Tai yra patogiau toms, kurioms atgrasu naudoti daugkartinę taurelę, toms, kurioms nėra galimybių taurelę išplauti pvz. dienos metu darbe; toms, kurios labai susirūpinusios saugumu ir bijo, jog pvz. daugkartinė taurelė gali sukelti kokius susirgimus (nors tai praktiškai laikantis visų naudojimo taisyklių, neįmanoma)

aš po šiai dienai dar kelias tokias turiu doh.gif nu jos kosminio dydžio doh.gif manau tai buvo viena priežasčių kodėl taip ilgai delsiau su normalia taurele... neįsivaizduoju kaip ji ten turi išsilankstyt schmoll.gif aš bandžiau gal 10 kartų.. nu nepavyko nei kart schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Nireglina @ 2011 01 21, 17:02)
Turiu Divą. Ji minkšta. Gradavimo brūkšneliai yra. Jei pirkčiau naują, rinkčiausi kuo kietesnę.



Bet tai kuri dbr is ju kieciausia? doh.gif ir zinok zmogau, gi jei perka visos tai po viena, o ne keliu firmu palyginimui rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(indust @ 2011 01 20, 14:28)
vikosiuks, is kur siuntetes savo meluna? 4u.gif
as naudoju divacup, super daiktas. siunciausi is iherb.com.  Dar gavau nuolaidos koduka, jei kam reikia: KUT963. smile.gif


Aciu, koduku pasinaudojau. Uzsisakiau Divacup rolleyes.gif
Dabar pati gavau koduka 5 doleriu nuolaidai. Su sia nuolaida taurele gavosi 65 litai su pristatymu.
Kodukas : LIJ355
Atsakyti
Jau praėjo nemažai laiko, kaip naudoju Diva Cup:
user posted image

Pirkta taurelė www.Iherb internetiniame puslapyje.

Nors iš pirmų kartų nelabai sekėsi pradėti ja naudotis, praleisdinėjo, sudėtinga buvo patogiai įdėti, bet dabar tai nerealus daikčiukas. Bevirinant šiek tiek suminkštėjo, tad lengviau įsideda, šiek tiek nukirpau galiuką, nes man šiek tiek dūrė blush2.gif Ciklas, naudojant šią taurelę sutrumpėjo iki 4 dienų thumbup.gif kažkaip sumažėjo pilvo skausmai...na žodžiu nerealiai geras dalykėlis, mažas stebuklėlis wub.gif

Ir kaina iš tikrųjų labai nedidelė perkant iš Iherb.

Beje, jei įvesite koduką, pirmą kartą perkančioms Iherb, gausite 5 dolerių nuolaidą.
Kodukas: IMA313

Ir kaina su atsiuntimu gaunasi: apie +-70 lt. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo konfeti: 22 sausio 2011 - 08:43
QUOTE(Medeine @ 2011 01 21, 23:37)
Bet tai kuri dbr is ju kieciausia? doh.gif  ir zinok zmogau, gi jei perka visos tai po viena, o ne keliu firmu palyginimui rolleyes.gif

Čia tik mano nuomonė, kad kietesnė taurelė yra geriau. Gal kitoms labiau patinka minkštesnė g.gif
QUOTE(konfeti @ 2011 01 22, 08:42)
Ciklas, naudojant šią taurelę sutrumpėjo iki 4 dienų  thumbup.gif

Ir man naudojant taurelę, mmm sutrumpėjo. Niekaip nesuprantu, kodėl taip atsitiko. Žinoma dėl to tik džiaugiuosi.
Atsakyti
QUOTE(Nireglina @ 2011 01 22, 12:33)

Ir man naudojant taurelę, mmm sutrumpėjo. Niekaip nesuprantu, kodėl taip atsitiko. Žinoma dėl to tik džiaugiuosi.


mano mmm tai tik 2 dienas trunka, tai turbūt pradėjus naudoti taurelę visai išnyks lotuliukas.gif , nors visai neprieštaraučiau ax.gif
Atsakyti
Uzsisakiau ir as MElunos taurele siandien.

Gerai butu, kad sutrumpetu. smile.gif Nes mano mmm labai ilgos. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Minėja @ 2011 01 22, 11:57)
Gerai butu, kad sutrumpetu.  smile.gif  Nes mano mmm labai ilgos. ax.gif

Rimtai, trukmė kitokia, naudojant skirtingas priemones, bent jau man. Su paketais užtrunka savaitę tikrai, bet ir šiaip man labai nepriimtina priemonė, nevartoju. Su tamponais 5-6 dienos, su taurele 5 smile.gif
Atsakyti
QUOTE(zebenkstiejka @ 2011 01 22, 15:48)
Rimtai, trukmė kitokia, naudojant skirtingas priemones, bent jau man. Su paketais užtrunka savaitę tikrai, bet ir šiaip man labai nepriimtina priemonė, nevartoju. Su tamponais 5-6 dienos, su taurele 5  smile.gif


gal dėl to, kad pvz tamponai ir taurelė iškarto viską sugeria, o į paketą taip ir laša...
Atsakyti
Perskaiciau visa tema smile.gif Taip patiko bigsmile.gif , ispirmo net neitiketinai atrode, kad galima tokius dalykus naudot, bet isiskaiciau likau suzaveta as ir butinai toky stebukal isbandysiu smile.gif
Atsakyti
jei kam prireiktu nuolaidinio koduko is www.iherb.com divacup uzsisakyt - KAP832 mirksiukas.gif

siom dienom ir as isbandysiu savo Divacup. Labai baisu, nesipraktikavau, neisdrisau, idomu ar susidorosiu su siuo stebuklu unsure.gif
Atsakyti