Įkraunama...
Įkraunama...

Menstruacinė taurelė

user posted imageuser posted image
ziurejau ziurejau ir dabar supratau kam reikalinga tokia minksta taurele
http://www.youtube.c...feature=related
pasirodo, kad butu galima tureti lytiniu santykiu menstuacijos metu g.gif doh.gif lotuliukas.gif zinojau, kad kempineles tam tikslui yra, bet apie sita net nepagalvojau, tik vis del formos stebejausi, kodel i likusius menstrualcup nepanasi lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Medeine @ 2011 01 21, 01:10)
Svarstau  DIVACUP ar LADYCUP?! smile.gif

tos kurios su jom susidure, gal galit pasakyt, kuri is ju minkstesne(kietesne), kuri lygiu pavirsium be jokiu ten ml gradavimo bruksneliu ir pan. (skaiciau, kad geriau kuo maziau visokiu ten nelygumu, nes juose bakterijos kaupiasi, nes sunku isvalyt).

gal pades apsispresti
lygina minkstuma ir diduma ivairiu taureliu http://www.youtube.c...h?v=d12NcWGEnrM
lygina taureliu talpa http://www.youtube.c...h?v=2qhq4O7RxZo
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vikosiuks: 21 sausio 2011 - 08:48
QUOTE(vikosiuks @ 2011 01 21, 08:33)
user posted imageuser posted image
ziurejau ziurejau ir dabar supratau kam reikalinga tokia minksta taurele
http://www.youtube.c...feature=related
pasirodo, kad butu galima tureti lytiniu santykiu menstuacijos metu g.gif doh.gif  lotuliukas.gif zinojau, kad kempineles tam tikslui yra, bet apie sita net nepagalvojau, tik vis del formos stebejausi, kodel i likusius menstrualcup nepanasi lotuliukas.gif

Oho, koks keistas dalykėlis blink.gif nu nepasirodė man jis anei patogus, ir nemanau kad gautūsi švariai ir komfortiškai pasimylėt.. ir kiap jisai šnara romantiškai.. blush2.gif g.gif Pati turiu Mooncup, esu patenkinta thumbup.gif bet vartoju jį tik pirmom 3 dienom..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zebenkstiejka: 21 sausio 2011 - 13:07
Manęs tai anaiptol nežavi ta taurelė. Labai jau nehigieniškai atrodo. Bet gal pripratimo reikalas. Niekada nespjaunu i vandenį, iš kurio gali tekti gerti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Medeine @ 2011 01 21, 01:10)
ir dar toks pamastymas...tai jeigu ta taurele ideta sudaro vakuuma, tai negerai gal, juk tada ten nekvepuoja 'niekas', kaip kad su paketais, uzkista kaip kokiu kamsciu ir vsio doh.gif  nu nesuprantu tada...
ir..isidedi ta taurele ir tarkim dirbi sau namie(na kaip pvz) ir paskui atsiguli truputi, tai kaip tada????????? neisbega tas skystis is jos atgal i kuna????? doh.gif  doh.gif  doh.gif  o dieve, nu ir klausimas!!! nu bet ka daryt jei man taip vaizduote nesa unsure.gif  hihihi.gif


Nesubėgs, juk ten nėra visiškai atvira sistema. Kaip sakoma, prieš vėją nepapūsi, tai čia panašiai, priešinga puse nebėga smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Laukinė orchidėja @ 2011 01 17, 19:39)
Sveikos 4u.gif  Noriu paklausti kas pirkot iš šio psl. kiek kainuoja pinigų pavedimas?Galvoju sau iš čia užsisakyti Ladycup lotos, būsiu dėkinga už ats. 4u.gif
http://ladycup.lv/lt...ladycup-l-10510


ar bandei atlikti tarptautinį pavedimą, nes swedbanko psl. tai rašo 30 Lt unsure.gif čia man toks klausimas iškilo, nes pačiai reikia padaryti tarptautinį pavedimą iš swedo į swedo kitais tikslais.... jei bandei, kiek nuskaitė?
Atsakyti
QUOTE(Medeine @ 2011 01 21, 00:10)
tos kurios su jom susidure, gal galit pasakyt, kuri is ju minkstesne(kietesne), kuri lygiu pavirsium be jokiu ten ml gradavimo bruksneliu ir pan. (skaiciau, kad geriau kuo maziau visokiu ten nelygumu, nes juose bakterijos kaupiasi, nes sunku isvalyt).

Turiu Divą. Ji minkšta. Gradavimo brūkšneliai yra. Jei pirkčiau naują, rinkčiausi kuo kietesnę.
Atsakyti
QUOTE(Gumbine @ 2011 01 21, 16:29)
ar bandei atlikti tarptautinį pavedimą, nes swedbanko psl. tai rašo 30 Lt  unsure.gif  čia man toks klausimas iškilo, nes pačiai reikia padaryti tarptautinį pavedimą iš swedo į swedo kitais tikslais.... jei bandei, kiek nuskaitė?

bet jei atsiskaitai per paypal jokiu papildomu mokesciu nera schmoll.gif
moki tiek kiek kainuoja ir viskas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vikosiuks: 21 sausio 2011 - 16:20
QUOTE(vikosiuks @ 2011 01 21, 17:20)
bet jei atsiskaitai per paypal jokiu papildomu mokesciu nera schmoll.gif
moki tiek kiek kainuoja ir viskas.


ten kur aš noriu atsiskaityti ta įmonė neturi paypal'o... nes kaip suprantu galima tik iš paypal'o į paypalą.


Kas dėl taurelės sterilizacijos dėl gradacinių rumbelių - tai įmetus į verdantį vandenį iš bet kurios vietos dings bakterijos mirksiukas.gif

Nirelinga, kodėl rinktumeisi kietesnę? unsure.gif Aš turiu soft'ą bet dar nebandžiau tai ir nežinau kas ir kaip... dar pora sav. reikia išlaukti tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Medeine @ 2011 01 21, 00:10)
Svarstau  DIVACUP ar LADYCUP?! smile.gif

tos kurios su jom susidure, gal galit pasakyt, kuri is ju minkstesne(kietesne), kuri lygiu pavirsium be jokiu ten ml gradavimo bruksneliu ir pan.

ir dar toks pamastymas...tai jeigu ta taurele ideta sudaro vakuuma, tai negerai gal, juk tada ten nekvepuoja 'niekas',

ir..isidedi ta taurele ir tarkim dirbi sau namie(na kaip pvz) ir paskui atsiguli truputi, tai kaip tada????????? neisbega tas skystis is jos atgal i kuna?????

Turiu "Ladycup", tai joje nėra jokių gradavimo brūkšnelių ir jokių nelygumų, rantelių, išreikšto kraščiuko ir pan., kad nesudaryt sąlygų susikaupti nešvarumams ir būtų lengvai plaunama.
Taurelė minkšta, bet su su "Divacup" palyginti negaliu, pastarosios nesu turėjusi. Aš būtent ieškojau minkščiausios, nes anksčiau esu turėjusi kietesnę, tad mano poreikius labai atitinka.

Kvėpuoti 'ten' niekas neturi, atvirkščiai saugiau, kai makštyje mažiau deguonies..

Skystis atgal į kūną tikrai nesubėga.

QUOTE(vikosiuks @ 2011 01 21, 08:33)
user posted imageuser posted image
ziurejau ziurejau ir dabar supratau kam reikalinga tokia minksta taurele
http://www.youtube.c...feature=related
pasirodo, kad butu galima tureti lytiniu santykiu menstuacijos metu g.gif doh.gif 

Na, pagrindinis jos privalumas - ji vienkartinė, o ne tas, kad su ja galima turėti lytinius santykius. T.y. panaudojus turinį išpili, o taurelę išmeti. Ji labiausiai atstoja tamponus..
Tai yra patogiau toms, kurioms atgrasu naudoti daugkartinę taurelę, toms, kurioms nėra galimybių taurelę išplauti pvz. dienos metu darbe; toms, kurios labai susirūpinusios saugumu ir bijo, jog pvz. daugkartinė taurelė gali sukelti kokius susirgimus (nors tai praktiškai laikantis visų naudojimo taisyklių, neįmanoma)
Atsakyti
QUOTE(Gumbine @ 2011 01 21, 16:30)
Nirelinga, kodėl rinktumeisi kietesnę?  unsure.gif Aš turiu soft'ą bet dar nebandžiau tai ir nežinau kas ir kaip... dar pora sav. reikia išlaukti  tongue.gif

Manau, kad kietesnė daug lengviau išsilanksto.
Atsakyti
QUOTE(Gumbine @ 2011 01 21, 15:29)
ar bandei atlikti tarptautinį pavedimą, nes swedbanko psl. tai rašo 30 Lt  unsure.gif  čia man toks klausimas iškilo, nes pačiai reikia padaryti tarptautinį pavedimą iš swedo į swedo kitais tikslais.... jei bandei, kiek nuskaitė?


Aš ėjau į Swedbanką pervedinėti, iš pradžių į savo sąskaitą pervedžiau, o paskuj į jų, paėmė tik du litus, nes sąskaita prasideda LT raidėmis, vadinasi nėra tarptautinis pavedimas.
Atsakyti
Jau bandau savo meluna taurele, isidedu ir issiemu tikrai lengai, net paciai keista smile.gif , bet va kelis laselius praleidzia man... nor kai apziuriu ar issiskleidusi, tai lyg viskas gerai buna. Svarbiauisiai tai, kad galiu ramiai miegoti nakti thumbup.gif


QUOTE(Gumbine @ 2011 01 21, 16:29)
ar bandei atlikti tarptautinį pavedimą, nes swedbanko psl. tai rašo 30 Lt  unsure.gif  čia man toks klausimas iškilo, nes pačiai reikia padaryti tarptautinį pavedimą iš swedo į swedo kitais tikslais.... jei bandei, kiek nuskaitė?


Kai pirkau is Meluna, mokejau per sweda, nuskaite 40lt doh.gif verysad.gif , taip , kad nepakibkit taip kaip as, geriau per Pay pal atsiskaityti ax.gif

Beje vis dar turiu meluna soft rozine su ziedeliu M dydis (papildomai idejo)
Atsakyti