Įkraunama...
Įkraunama...

Menstruacinė taurelė

Aciu uz pasisakymus 4u.gif , nes rimtai jau galvojau, kad kazkas su a taurele negerai doh.gif
Atsakyti
Sveikos merginos,

patarkit man dar tik besirenkanciai-

kiek maciau visose taurelese yra kazkokios skylutes, kaip suprantu orui iseiti, o va butent MeLunos taurelese ju nemaciau...ar jos turi didele reksme taurelei? ir kurios patogesnes su ta kojele ar burbuliuku?
ir dar...perkant is uzsienio, ar galima apmoket sita iprasta banko kortele, na kur dazniausiai visos turim atlyginimams ir pan.? mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Medeine @ 2011 01 20, 01:41)
Sveikos merginos,

patarkit man dar tik besirenkanciai-

kiek maciau visose taurelese yra kazkokios skylutes, kaip suprantu orui iseiti, o va butent MeLunos taurelese ju nemaciau...ar jos turi didele reksme taurelei? ir kurios patogesnes su ta kojele ar burbuliuku?
ir dar...perkant is uzsienio, ar galima apmoket sita iprasta banko kortele, na kur dazniausiai visos turim atlyginimams ir pan.? mirksiukas.gif

pataisysiu neaiskuma: ne kortele atsiskaityt bet apmoket pavedimu is saskaitos, na tos standartines kur mokescius mokam ir pan. Nezinau ar aiskiai paklausiau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Medeine @ 2011 01 20, 00:42)
Sveikos merginos,

patarkit man dar tik besirenkanciai-

kiek maciau visose taurelese yra kazkokios skylutes, kaip suprantu orui iseiti, o va butent MeLunos taurelese ju nemaciau...ar jos turi didele reksme taurelei? ir kurios patogesnes su ta kojele ar burbuliuku?
ir dar...perkant is uzsienio, ar galima apmoket sita iprasta banko kortele, na kur dazniausiai visos turim atlyginimams ir pan.? mirksiukas.gif
Papildyta:

pataisysiu neaiskuma: ne kortele atsiskaityt bet apmoket pavedimu is saskaitos, na tos standartines kur mokescius mokam ir pan. Nezinau ar aiskiai paklausiau doh.gif

paprasta kortele nežiinau ar galima apmokėt, bet jeigu ir galima, tai pavedimas į užsienį kiek žinau yra labai brangus. Geriau tuomet pirkite iš ladycap.lt, ten tikrai galima paprastu pavedimu sumokėti. Iš swedbanko į jų sąskaita 5 lt.
Atsakyti
QUOTE(Medeine @ 2011 01 20, 01:42)
Sveikos merginos,

patarkit man dar tik besirenkanciai-

kiek maciau visose taurelese yra kazkokios skylutes, kaip suprantu orui iseiti, o va butent MeLunos taurelese ju nemaciau...ar jos turi didele reksme taurelei? ir kurios patogesnes su ta kojele ar burbuliuku?
ir dar...perkant is uzsienio, ar galima apmoket sita iprasta banko kortele, na kur dazniausiai visos turim atlyginimams ir pan.? mirksiukas.gif
Papildyta:

pataisysiu neaiskuma: ne kortele atsiskaityt bet apmoket pavedimu is saskaitos, na tos standartines kur mokescius mokam ir pan. Nezinau ar aiskiai paklausiau doh.gif


MeLunos taurelėje TIKRAI yra 2 skylutės viršuje. Jei darysi paparasta pavedimą į Vokietiją kaina ~45 Lt vien už pavedimą. Reikia kreditinės kortelės (kur į minusą leidžia imti).
Atsakyti
Aš užsisakiau iš latvių ladycup, tai pavedimas iš swedbanko į swedbanka 2lt, dabar lauksiu kada gausiu, mm ant nosies, tikiuosi sulaukt taureles iki ju pradžios.
Atsakyti
QUOTE(turistux @ 2011 01 20, 11:42)
MeLunos taurelėje TIKRAI yra 2 skylutės viršuje. Jei darysi paparasta pavedimą į Vokietiją kaina ~45 Lt vien už pavedimą. Reikia kreditinės kortelės (kur į minusą leidžia imti).



Aciu merginos uz info 4u.gif tuomet siustis is azsienio tikrai neapsimoka cool.gif
Papildyta:
Ziurinejau ir as ladycup, dbr si menesi akcija. O kokia jusu nuomone apie tai kad jos spalvotos?Na vistiek tie dazai gi chemija...aciuks.gif
pasimeciau visai.. doh.gif flirt.gif
Atsakyti
Sulaukiau ir as savo melunos, taigi galiu drasiai pasakyti ar siusites viena ar keleta taureliu, prie kiekvienos prides dar po viena kito dydzio soft taurele, taigi apsimoka siustis ir susikooperavus thumbup.gif
dabar laukiu mmm
QUOTE(Medeine @ 2011 01 20, 01:42)
Sveikos merginos,

patarkit man dar tik besirenkanciai-

kiek maciau visose taurelese yra kazkokios skylutes, kaip suprantu orui iseiti, o va butent MeLunos taurelese ju nemaciau...ar jos turi didele reksme taurelei? ir kurios patogesnes su ta kojele ar burbuliuku?
ir dar...perkant is uzsienio, ar galima apmoket sita iprasta banko kortele, na kur dazniausiai visos turim atlyginimams ir pan.? mirksiukas.gif

visos taureles turi skylutes ir meluna tame tarpe (o ar jos skirtos orui vaikscioti-kad nekliunksetu viduje, ar kraujo lasiukams isbegti, kai taurele pilna, cia dar reiktu pastudijuoti mirksiukas.gif )
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vikosiuks: 20 sausio 2011 - 12:47
QUOTE(Medeine @ 2011 01 20, 12:17)
O kokia jusu nuomone apie tai kad jos spalvotos?Na vistiek tie dazai gi chemija...aciuks.gif
pasimeciau visai.. doh.gif flirt.gif

Aš už nespalvotas taureles. Esu labiau už natūralumą. Be to kam tos spalvos? g.gif Koks skirtumas ar į save kiši bespalvę, ar kokią rausvą taurelę. Manau, kad šioje srityje grožis nebūtinas.
Atsakyti
vikosiuks, is kur siuntetes savo meluna? 4u.gif
as naudoju divacup, super daiktas. siunciausi is iherb.com. Dar gavau nuolaidos koduka, jei kam reikia: KUT963. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(indust @ 2011 01 20, 14:28)
vikosiuks, is kur siuntetes savo meluna? 4u.gif
as naudoju divacup, super daiktas. siunciausi is iherb.com.  Dar gavau nuolaidos koduka, jei kam reikia: KUT963. smile.gif

is cia http://meluna.eu/men...echer-ring.html
Papildyta:
QUOTE(Nireglina @ 2011 01 20, 14:03)
Aš už nespalvotas taureles. Esu labiau už natūralumą. Be to kam tos spalvos?  g.gif  Koks skirtumas ar į save kiši bespalvę, ar kokią rausvą taurelę. Manau, kad šioje srityje grožis nebūtinas.

manau spalva skonio reikalas mirksiukas.gif juk net ir joms yra isduoti sertifikatai, tai jei gali rinktis spalvota, kodel gi ne mirksiukas.gif as kazkaip esu isitikinusi, kad bespalves per kiek laiko keicia spalva (kaip avent ciulptukai nuo kokiu paprasciausiu kubus sulciu pamorkavuoja doh.gif ) tai kazkaip geriau tegul iskart buna spalvoti, negu bus nelabai malonios spalvos lotuliukas.gif
p.s bespalves nesu turejusi- todel apie spalvos pakitima tik siaip toptelejo i galva mirksiukas.gif
Atsakyti
Bespalvę taurelę turiu 8 mėn. Spalva kol kas nepasikeitė.
Atsakyti
Svarstau DIVACUP ar LADYCUP?! smile.gif

tos kurios su jom susidure, gal galit pasakyt, kuri is ju minkstesne(kietesne), kuri lygiu pavirsium be jokiu ten ml gradavimo bruksneliu ir pan. (skaiciau, kad geriau kuo maziau visokiu ten nelygumu, nes juose bakterijos kaupiasi, nes sunku isvalyt).

Na buciau dekinga jei pagelbetumet, nes apie jas neturiu(na per pastarasias dienas igyjau siek tiek) supratimo....

ir dar toks pamastymas...tai jeigu ta taurele ideta sudaro vakuuma, tai negerai gal, juk tada ten nekvepuoja 'niekas', kaip kad su paketais, uzkista kaip kokiu kamsciu ir vsio doh.gif nu nesuprantu tada...
ir..isidedi ta taurele ir tarkim dirbi sau namie(na kaip pvz) ir paskui atsiguli truputi, tai kaip tada????????? neisbega tas skystis is jos atgal i kuna????? doh.gif doh.gif doh.gif o dieve, nu ir klausimas!!! nu bet ka daryt jei man taip vaizduote nesa unsure.gif hihihi.gif
Atsakyti