Įkraunama...
Įkraunama...

Menstruacinė taurelė

QUOTE(gisa @ 2011 01 14, 14:27)
Isbandziu, susidariau savo nuomone. Tai visu pirma gausioms mmm ji nera l.idealus daiktas kaip ir visos kt. priemones, galima naudoti, bet ispilti reikia kas kokias 2val., nes prisipildzius puse kazkodel prabega, nakti lygiai tas pats, kol guli nebega, bet kai atsistoji is lovos.... doh.gif  Kai mm nebe tokios gausios, veiksminga 100proc. Aisku nera taip, kad visiskai jos nesijaucia, jauciasi tikrai, ypac kotelis, kuri as pasalinau, nes su juo tai... doh.gif Pliusai tie, kad nera jokio kvapo, neatsiklijuoja jokie sparneliai. isvada: nera visai tobulas daiktas, bet as vistiek "uz". smile.gif

tai gal jums prabega nes per minksta arba per maza naudojat g.gif o del ispilimo tai kaip suprantu tam ir yra skirtingos talpos, kuo gilesne- tuo daugiau telpa.
Atsakyti
QUOTE(gisa @ 2011 01 14, 12:27)
Isbandziu, susidariau savo nuomone. Tai visu pirma gausioms mmm ji nera l.idealus daiktas kaip ir visos kt. priemones, galima naudoti, bet ispilti reikia kas kokias 2val., nes prisipildzius puse kazkodel prabega, nakti lygiai tas pats, kol guli nebega, bet kai atsistoji is lovos.... doh.gif  Kai mm nebe tokios gausios, veiksminga 100proc. Aisku nera taip, kad visiskai jos nesijaucia, jauciasi tikrai, ypac kotelis, kuri as pasalinau, nes su juo tai... doh.gif Pliusai tie, kad nera jokio kvapo, neatsiklijuoja jokie sparneliai. isvada: nera visai tobulas daiktas, bet as vistiek "uz". smile.gif

Na zinoma, taurele nepadaro kad tu menesiniu visai nebutu. Jei jos gausios, normalu kad teks ispylineti kas kelias valandas pirmom dienom, juk paketo irgi visa diena neleikot to pacio. Su taurele bent jau neprabegs niekas po gausaus sliukstelejimo. Gal geriausia tiesiog naudoti ta pirma diena dviguba apsauga, t.y. isideti dar ir plona iklota.
Man tiesa sakant jos visiskai nesijaucia. Koteli patrumpinus bet visai nenukirpus. Tiesiog as isidedu kiek imanoma giliau, tik patikrinu kad gimdos kaklelis vis tik liktu taureles viduj.
Siaip man irgi prisipildzius daugiau nei pusei pradeda prabegineti. Cia tikriausiai normalu. Tiesiog ispilu kol neprisirinko daugiau, ir viskas buna gerai.
Atsakyti
Kažkaip antra karta sunku, vis neissiskleidzia, lyg sukietejo.
Idomu kodel ginekologe siandien pasake, kad negerai taurele, as atsakiau uztai man geriau. Bet jos minciu nepaklausiau
Atsakyti
QUOTE(Jolirta @ 2011 01 15, 01:29)
Idomu kodel ginekologe siandien pasake, kad negerai taurele, as atsakiau uztai man geriau. Bet jos minciu nepaklausiau

Būtų įdomu kad būtum išklausius, kodėl g.gif

Aš irgi jau gavau savo DivaCup, dabar lauksiu mmm biggrin.gif

Tik va, galvoju, kaip bus darbe kai reiks išpylinėt pirmom dienom nes gausiai pas mane... g.gif kaip nors reiks suktis... cool.gif

Atsakyti
Man vis dar kyla daug klaustukų dėl taurelių - kaip ten sakoma: "Kuo toliau į mišką, tuo daugiau medžių" smile.gif
Skirtingoms taurelėms nurodomi skirtingi naudojimo terminai:
DivaCup - 1 metai,
MoonCup - 2 metai,
o pvz, apie FemmeCup rašo, kad jas reikia keisti kas 5 metus g.gif

Tai gal FemmeCup kietesnės už kitas ir dėl to ilgaamžiškesnės? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Fruktė @ 2011 01 15, 13:06)
Man vis dar kyla daug klaustukų dėl taurelių - kaip ten sakoma: "Kuo toliau į mišką, tuo daugiau medžių" smile.gif
Skirtingoms taurelėms nurodomi skirtingi naudojimo terminai:
DivaCup - 1 metai,
MoonCup - 2 metai,
o pvz, apie FemmeCup rašo, kad jas reikia keisti kas 5 metus  g.gif 

Tai gal FemmeCup kietesnės už kitas ir dėl to ilgaamžiškesnės?  g.gif

turiu Mooncup - jau treti metai i pabaiga - nei man prabega, prisipildo pilna iki virsaus - tik tada jau bega per krastus, ne kaip skaitau kad kitoms tik iki puses - jokiu problemu del issikleidimo. Jai jau virs 2 metu - bet absoliuciai jokiu pokyciu nepastebejau, tad tikrai nematau reikalo keist i nauja schmoll.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif Noriu paklausti kas pirkot iš šio psl. kiek kainuoja pinigų pavedimas?Galvoju sau iš čia užsisakyti Ladycup lotos, būsiu dėkinga už ats. 4u.gif
http://ladycup.lv/lt...ladycup-l-10510
Atsakyti
QUOTE(irisas @ 2010 09 22, 20:09)
is swedbanko i swed'a 5 lt kainavo. Kaina maždaug ta pati kaip perkant iš iherb smile.gif o kaip taurelė reiktų klaust mergaičių, kurios pirko smile.gif
šiaip labai patiko aptarnavimas, operatyviai atsakinėjo į klausimus, sąskaitą pateikė jau litais smile.gif

Laukinė orchidėja, stai atsakymas mirksiukas.gif Temos pradzioj apie tai rase
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo šarlotė: 18 sausio 2011 - 00:37
Perskaičiau visas, turbūt temas senas, tai jau nebeatsimenu nuo tiek info... doh.gif

http://www.southcoas...0e9eecd99fed17b

Iš čia esate kas nors pirkę? g.gif
Atsakyti
Sveikos. Papasakosiu savo istorija apie MoonCup taurele. Taurele gavau pries pat mmm. Per mmm taurele 5min pavirinau, susausinau ir isidejau. Truputi keista, truputi baugu pirma karta, bet pavyko viskas normaliai, tik... Paliko issikises truputi taureles 'kojele', nes kkaip pirma karta nezinojau kiek giliai ja isideti ir pan., kad nebutu vargo issiimant, pamaniau. Jauciau diskonforta. Taureles 'kojele' visa sulindo - issimant turejau tiesiog 'stumti' blush2.gif , kad pasirodytu 'kojele' ir galeciau issiimti. pagalvojau, kad taureles 'kojele' per ilga, todel ji man taip ten nuslenka tolyn - per kelis nariukus, na gal ant puses, 'kojele' nutrumpinau. Galvojau, kai niekas niekur nebesirems, tai niekur ji ir nebenuslys, bet suklydau. Vargais negalais ja beissiemiau, nes tiek buvo gilyn nuslinkusi, kad lengvai nebeuziuopiau blush2.gif . Greitai arteja kitos mmm ir jau dbr pagalvojus bijau, kad benaudojant ji nusislinks tiek giliai, kad pati nebeissiimsiu ir turesiu rupesteliu verysad.gif .
Nusipirkau MoonCup A dydi, nes esu naturaliai 1 karta gimdziusi. Taurele, tikrai isidedu ne giliai, nes truputeli praskleidus 'lupas' uzuopiu 'kojele', o dbr ji tikrai lb trumpa.
Tikrai dalykas fainas - nepalysginsi su iklotais ar tamponais!!!! Ir savo isidejimo taureles sulankstymo forma jau suradau, bet... Gal kas pakomentuos, gal ka nors pati negerai padariau? Aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Miavile @ 2011 01 19, 19:48)
Sveikos. Papasakosiu savo istorija apie MoonCup taurele. Taurele gavau pries pat mmm. Per mmm taurele 5min pavirinau, susausinau ir isidejau. Truputi keista, truputi baugu pirma karta, bet pavyko viskas normaliai, tik... Paliko issikises truputi taureles 'kojele', nes kkaip pirma karta nezinojau kiek giliai ja isideti ir pan., kad nebutu vargo issiimant, pamaniau. Jauciau diskonforta. Taureles 'kojele' visa sulindo - issimant turejau tiesiog 'stumti'  blush2.gif , kad pasirodytu 'kojele' ir galeciau issiimti. pagalvojau, kad taureles 'kojele' per ilga, todel ji man taip ten nuslenka tolyn - per kelis nariukus, na gal ant puses, 'kojele' nutrumpinau. Galvojau, kai niekas niekur nebesirems, tai niekur ji ir nebenuslys, bet suklydau. Vargais negalais ja beissiemiau, nes tiek buvo gilyn nuslinkusi, kad lengvai nebeuziuopiau  blush2.gif . Greitai arteja kitos mmm ir jau dbr pagalvojus bijau, kad benaudojant ji nusislinks tiek giliai, kad pati nebeissiimsiu ir turesiu rupesteliu  verysad.gif .
Nusipirkau MoonCup A dydi, nes esu naturaliai 1 karta gimdziusi. Taurele, tikrai isidedu ne giliai, nes truputeli praskleidus 'lupas' uzuopiu 'kojele', o dbr ji tikrai lb trumpa.
Tikrai dalykas fainas - nepalysginsi su iklotais ar tamponais!!!! Ir savo isidejimo taureles sulankstymo forma jau suradau, bet...  Gal kas pakomentuos, gal ka nors pati negerai padariau? Aciu  4u.gif

Nepergyvenk wink.gif Stumtelsi stipreliau ir užčiuopsi wink.gif Drąsiau ir viskas bus gerai smile.gif Pas mane su visa kojele giliai įsitaiso, kažkaip niekad neturėjau bėdų su išėmimu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Miavile @ 2011 01 19, 18:48)
  Gal kas pakomentuos, gal ka nors pati negerai padariau? Aciu  4u.gif

Viskas gerai, taurele gali gana giliai nuslinkti. Bent jau man, kuo giliau taurele tuo geriau, nes jei per arti, jauciu as ja. Svarbu tik per giliai neisideti, kad gimdos kaklelis neliktu sone, nes tada prabegines (ta gali patikrinti apvesdama pirstu aplink taurele). O del issiemimo nesijaudink. Juk jau gimdzius, pazysti savo kuna, stumtelsi, ikisi pirsciukus ir istrauksi. 4u.gif
Atsakyti