Įkraunama...
Įkraunama...

Menstruacinė taurelė

QUOTE(vikosiuks @ 2011 01 12, 12:25)
dar papildomai uzdaviau keleta klausimu melunai:

na ir dar parase, kad siekdami sumazinti esancias monopolijas nusprende sukurti konkurencija brangioms maksties taurelems, siekdami kad jas galetu isigyti ne tik turtingos pasaulio moterys, pastebi, kad su meluna bandoma dorotis nesaziningomis priemonemis... bet turint visus sertifikatus, dideles zalos nepadaro, tiesiog lieka smeizimas, o norintys suzinoti tiesa- tiesiogiai kreipiasi i juos ir issiklausineja..



Jo jau kainos tų taurelių tai žiauriai suketos, kaip tik šiandien mačiau silikoniniai čiulptukai,supakuoti po du(įtariu medžiaga panaši ir gamybos technologija taip pat) kainuoja apie 5lt.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamax3: 12 sausio 2011 - 19:41
QUOTE(indust @ 2011 01 12, 13:15)
Sveikos, mergaites! As jau isbandziau savo divacup (siunciausi is iherb).

P.S. netycia  apsimiegojusi buvau isidejus taurele atvirksciai doh.gif  Gerai, jog greit susipratau biggrin.gif

pagaliau ir as savaja divacup gavau thumbup.gif Is anksto treniruotis turbut neisdrisiu, lauksiu mmm biggrin.gif

Vyras klause, kuriuo galu ja reikia det biggrin.gif irgi mislijo, kad atvirksciai lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(šarlotė @ 2011 01 13, 02:07)
pagaliau ir as savaja divacup gavau thumbup.gif Is anksto treniruotis turbut neisdrisiu, lauksiu mmm biggrin.gif

Vyras klause, kuriuo galu ja reikia det  biggrin.gif  irgi mislijo, kad atvirksciai lotuliukas.gif

oi tie musu vyrai, parodyk pirma temos zinute, ten nupiesta super aiskiai lotuliukas.gif
Atsakyti
gavau šiandien savo divacup ir patyriau šoką kokia ji maža biggrin.gif ar ten tikrai 30ml telpa? nes kur juostelės su ml parašyta ant taurelės, tai beveik prie pat viršaus pažymėta, kad ten 15ml, tai neisivaizduoju kur dar tie kiti 15ml turėtu tilpti... g.gif pabandžiau įsidėti ir išsiimti, tai viskas labai lengvai gavosi, dabar belieka mmm sulaukti smile.gif džiaugiuosi, kad buvo jai akcija, kitaip dar ilgai būčiau delsusi su pirkimu rolleyes.gif gal pirmą kartą taip nekantriai lauksiu savo dienelių biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Gumbine @ 2011 01 12, 14:48)
čia tai geras. Pagaliau ir aš savaja gavau. Ir kaip visos, Meluna įdėjo antra dovanų.  ax.gif Kai apsispresiu vieną parduoti informuosiu. Nes kol kas dar neapsisprendžiau kurią man pasilikti S ar M.  ax.gif

va del tos dovaneles ir mastau - koks tikslas mergaitem kooperuotis ir pirkt kelias -juk neduos prie kiekvienos po dovanele blush2.gif , jauciu asmeniskai pirkt iseina geriau rolleyes.gif
Atsakyti
Negi gaila pasidalinti pastebejimais lotuliukas.gif
Dar vienas patarimas: kai gausiausias kraujavimas nepatingekit kas kokias 3val ispilti turinio mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2011 01 13, 15:07)
va del tos dovaneles ir mastau - koks tikslas mergaitem kooperuotis ir pirkt kelias -juk neduos prie kiekvienos po dovanele blush2.gif , jauciu asmeniskai pirkt iseina geriau rolleyes.gif

o galvojau,kad duos prie kiekvienos:) idomu,kut is kauno memytes jau daret uzsakyma? idomu ar keikvienai idejo po antra ar ne? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Gumbine @ 2011 01 13, 12:06)
Vis tik nusprendžiau sau pasilikti M dydį, jei kam reikia S dydžio kreipkitės  ax.gif


O kokio dydzio S dydis?
Atsakyti
QUOTE(Minėja @ 2011 01 13, 18:01)
O kokio dydzio S dydis?


viršutinis angos skersmuo S - 3 cm, M-3,5 cm. Aukštis matuojant po rumbeliu S - 3 cm, M-3,5 cm. Man tai jos fainos ax.gif Aš sau ėmiau softa, o kita arba truputi vos vos kietesnė turbūt iš classic serijos. Bandžiau virinti šiandien - nesukietėjo.
Atsakyti
atlikau bandymą, kadangi turiu vienkartinį švirkštą, tai pabandžiau išmatuoti talpą. Taigi, S - iki skylučių telpa 8-9 ml. vandenuko, o M ~14 ml.
Atsakyti
QUOTE(Gumbine @ 2011 01 13, 18:01)
viršutinis angos skersmuo S - 3 cm, M-3,5 cm. Aukštis matuojant po rumbeliu S - 3 cm, M-3,5 cm. Man tai jos fainos  ax.gif Aš sau ėmiau softa, o kita arba truputi vos vos kietesnė turbūt iš classic serijos. Bandžiau virinti šiandien - nesukietėjo.


O kokia kaina?
Atsakyti
Isbandziu, susidariau savo nuomone. Tai visu pirma gausioms mmm ji nera l.idealus daiktas kaip ir visos kt. priemones, galima naudoti, bet ispilti reikia kas kokias 2val., nes prisipildzius puse kazkodel prabega, nakti lygiai tas pats, kol guli nebega, bet kai atsistoji is lovos.... doh.gif Kai mm nebe tokios gausios, veiksminga 100proc. Aisku nera taip, kad visiskai jos nesijaucia, jauciasi tikrai, ypac kotelis, kuri as pasalinau, nes su juo tai... doh.gif Pliusai tie, kad nera jokio kvapo, neatsiklijuoja jokie sparneliai. isvada: nera visai tobulas daiktas, bet as vistiek "uz". smile.gif
Atsakyti