Įkraunama...
Įkraunama...

Menstruacinė taurelė

QUOTE(vikosiuks @ 2011 01 11, 13:23)
butu super jei uzklaustum, nes as taip pat  sio puodelio laukiu, nes labai patogus galiukas uzapvalintas pasirode, nereikes karpyti ir bus kaip pasiimti normaliai drinks_cheers.gif
o kiek toliau gilinuosi, tuo daugiau randu kad pagaminti is medicininio TPE..


kuo toliau tuo įdomiau. Busim mudvi Melunos atstovės lotuliukas.gif aš tai pasiėmiau su žiedeliu.
Atsakyti
QUOTE(Gumbine @ 2011 01 11, 13:26)
kuo toliau tuo įdomiau. Busim mudvi Melunos atstovės  lotuliukas.gif aš tai pasiėmiau su žiedeliu.

as taip pat salotini su ziedeliu lotuliukas.gif , nes vistiek tas apvalus galiukas... prisiskaiciau kaip kitos vargsta nukarpo ir panasiai.... sakau naujove visgi, juk tik 2009 metais atsirado tas TPE - ka gali zinot gal pralenks ir medicinini silikona lotuliukas.gif
nes vokieciai be soliariumu, tai vistos be kiausiniu....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vikosiuks: 11 sausio 2011 - 12:57
Gavau atsakymą iš Melunos:
"This TPE is not worse than silicon :-).

!!!!There can be guarantees no allergic reactions or other problems!!!!
This TPE, the brand name is THERMOLAST M (the M is for Medicine!!) is produced directly for medical applications in Germany.
It has all the medical approvals. Also from the FDA.
The producer is the german company KRAIBURG. This company is the bigest and best company of the world for medical TPE. http://www.kraiburg-tpe.com/
Please write this in the forums in Lithuania"

tai jis tikrai nėra blogas ir negalimo jo lyginti su nevykusiais čiulptukais. Dar prikabino daug info, iso sertifikatus... Tai jau čia kam reikės asmeniškai kreipkitės.
Atsakyti
parasiau ir as zinute melunai ir paklausiau kas tas TPE?
pirmas sakinys
You write from Lithuania :-)?
I wish you a nice day.


atsakymas: pasirodo pilnas pavadinimas yra TPE M( thermoplast for medicine)
jis sukurtas specialiai medicinai Vokietijoje, turi visus medicinos patvirtinimus, netgi FDA.
gamintojas yra Vokietijos kompanija KRAIBURG. Ši įmonė yra didžiausiais ir geriausia kompanija medicinos TPE pasaulyje. http://www.kraiburg-tpe.com/

idejo pasikaitymui, tik nezinau ar atidarys is pasto
https://docs.google....=...CIluA&pli=1

o del palyginimo su silikonu- tai pasake, kad abu vienaip ar kitaip yra naudojami medicinoje ir nera nei blogesni, nei geresni..

ir dar kokius 8 sertifikatus idejo pasiziurejimui, nes parasiau, kad neradau aprasymo g.gif

tai tiek...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vikosiuks: 11 sausio 2011 - 14:35
Geras, jaučiu, kad jie gavo mano laišką ir po to tavąjį, nes man dar prirašė, kad perduočiau šia info Lietuvos forumietėms. Man irgi prisegė krūva pdf dokumentų. Dabar tai jau VISIŠKAI ramiai lauksiu savo siuntinio. rolleyes.gif rolleyes.gif
vikosiuks, o tu kada darei užsakymą? Man tai praeita pirmad. vakare parašė, kad išsiuntė.
Atsakyti
QUOTE(Gumbine @ 2011 01 11, 15:41)
Geras, jaučiu, kad jie gavo mano laišką ir po to tavąjį, nes man dar prirašė, kad perduočiau šia info Lietuvos forumietėms. Man irgi prisegė krūva pdf dokumentų. Dabar tai jau VISIŠKAI ramiai lauksiu savo siuntinio.  rolleyes.gif  rolleyes.gif
vikosiuks, o tu kada darei užsakymą? Man tai praeita pirmad. vakare parašė, kad išsiuntė.

man viena forumiete parduos, nes sake pirko sesei ir ji atsisake, tai kad jai nesimetytu sakiau priglausiu, o ir man ilgai gal laukti nebereikes...
tai tiksliai nzn kada gausiu, bet kai isbandysiu- pasidalinsiu pojuciais lotuliukas.gif

o del ramumo tai man vien gamintojas ramybe teikia thumbup.gif nes ten reikalavimai tikrai dideli (tiek masinoms, tiek technikai)
man itarimas kyla kad jie maisto taip nesaugoja, kaip daiktus ivairiausiais sertifikatais..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vikosiuks: 11 sausio 2011 - 14:52
QUOTE(ajaja @ 2011 01 10, 22:52)
as bandziau ir Diva, ir Mooncupa, tai man asmeniskai Mooncupas labiau patinka, nes toks stangresnis, Diva minkstesne.


Apsišviečiau, tai dabar dėl dydžio jau žinau. Ačiū už atsakymą. O dėl firmos esu tarp jūsų įvardintų ir feemcup cool.gif
Atsakyti
Bet kokie įdomūs tie vokiečiai, tai ko jie iškart negali afišuot tinklapyje tų sertifikatų, plačiau aprašyt, koks konkrečiai TPE naudojamas. Ot artistai biggrin.gif

Kai pati rinkausi menstruacinę taurelę, tai skaičiau, kad tik viena firma yra FDA patvirtinusi dažus, kurie naudojami gaminant įvairių spalvų taureles, todėl praktiškai (nežiūrint visų teiginių ir popierių apie saugumą), rinkausi natūralios spalvos taurelę, o ne dažytą..kam tų dažų išvis reikia? g.gif Dėl dažų rašiau ne dėl to, kad 'nedažo (tai nei TPE, nei silikonas nedažys), o dėl to, kad dažai tiesiog yra papildomas cheminis elementas gamyboje.

Dėl ilgaamžiškumo aš lieku prie savo nuomonės smile.gif Bet aišku, oponavimas visada įdomus smile.gif

Šiaip nei vienai šaliai prioritetų nesuteikiu, vokiečiai dabar po garsųjį visoje Europoje dioksino skandalą kapanojasi, kuris nepaisant viso jų griežtumo kilo.
Atsakyti
dar papildomai uzdaviau keleta klausimu melunai:

1. ar galima su taurele eiti i soliariuma?
atsakymas: ar labai karsti Lietuvos soliariumai? TPE toleruoja 250 laipsniu pagal celsiju, (bet pabreze, kad ir su silikoninemis taurelemis galima, tiesiog reikia stebeti kad nevirsytu temperaturos normos).

2. paklausiau, kurie greiciau susidevi ar TPE ar silikoniniai?
atsakymas: devejimasis vienodas.

3. kaip ilgai galima naudoti meluna taurele 2 ar 5 metus?
atsakymas: ir 2, ir 5, ie 10, be problemu, svarbiausia isigyti sau tinkancia taurele.

sis materialas labai toleruoja maksties mikroflora. ir kad vokietijoje taureliu gamyba labai grieztai kontroliuojama ir turi pereiti per daugybes instituciju patikrinimu ir tik gavus visus sertifikatus buvo leista pradeti gamyba.

na ir dar parase, kad siekdami sumazinti esancias monopolijas nusprende sukurti konkurencija brangioms maksties taurelems, siekdami kad jas galetu isigyti ne tik turtingos pasaulio moterys, pastebi, kad su meluna bandoma dorotis nesaziningomis priemonemis... bet turint visus sertifikatus, dideles zalos nepadaro, tiesiog lieka smeizimas, o norintys suzinoti tiesa- tiesiogiai kreipiasi i juos ir issiklausineja..

tai tiek, dar parase, kad vakar gavo daug laisku is lietuvos, tai labai nustebo, bet iskart suprato kad jau kazkur vyksta diskusija ir aptarinejama meluna... tai labai mielai atsakinejo i visas mano zinutes...
is kart pasijuto, kad ne lietuva, lietuviu el. parduotuvems dar neiseina mandagiai atsakyt i visas zinutes klijentu schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vikosiuks: 12 sausio 2011 - 12:26
Sveikos, mergaites! As jau isbandziau savo divacup (siunciausi is iherb). Nu super daiktelis! smile.gif Isidejimas labai lengvas, dariau taip, kaip ant ju lankstinuko buvo nupiesta. Pirmas issiemimas siek tiek uztruko, bet dabar jau "atkaliau" sistema ir jokiu problemu neturiu. thumbup.gif
Del prabegimo: buvo tik viena avarija (po nakties nespejau ispilti kai buvo gausiausias kraujavimas). O siaip net iklotuko nereikia. smile.gif
Visoms rekomenduoju!!!!
P.S. netycia apsimiegojusi buvau isidejus taurele atvirksciai doh.gif Gerai, jog greit susipratau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(indust @ 2011 01 12, 14:15)
Sveikos, mergaites! As jau isbandziau savo divacup (siunciausi is iherb). Nu super daiktelis! smile.gif  Isidejimas labai lengvas, dariau taip, kaip ant ju lankstinuko buvo nupiesta. Pirmas issiemimas siek tiek uztruko, bet dabar jau  "atkaliau" sistema ir jokiu problemu neturiu.  thumbup.gif 
Del prabegimo: buvo tik viena avarija (po nakties nespejau ispilti kai buvo gausiausias kraujavimas). O siaip net iklotuko nereikia.  smile.gif
Visoms rekomenduoju!!!!
P.S. netycia  apsimiegojusi buvau isidejus taurele atvirksciai doh.gif  Gerai, jog greit susipratau biggrin.gif

sitas geras thumbup.gif , pagarba uz drasa prisipazinti drinks_cheers.gif , net nemaniau kad ir sitaip buna, reikes ir paciai but atsargesnei doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(indust @ 2011 01 12, 14:15)

P.S. netycia  apsimiegojusi buvau isidejus taurele atvirksciai doh.gif  Gerai, jog greit susipratau biggrin.gif


čia tai geras. Pagaliau ir aš savaja gavau. Ir kaip visos, Meluna įdėjo antra dovanų. ax.gif Kai apsispresiu vieną parduoti informuosiu. Nes kol kas dar neapsisprendžiau kurią man pasilikti S ar M. ax.gif
Atsakyti