Įkraunama...
Įkraunama...

Menstruacinė taurelė

QUOTE(pulina @ 2011 01 08, 12:54)
ačiū už atsakymą  4u.gif    matyt todėl tos taurelės ir pigesnės kad iš šios medžiagos....  g.gif  tikriausiai geriau brangiau sumokėt ir pasiimt kokybiškesnę, iš med silikono  unsure.gif

Jeigu aš rinkčiausi, tai imčiau iš med. silikono ir kuo mažiau dažytą ax.gif
Jei jau pirkti iš TPE, tai irgi rinkitės natūralios spalvos, nors ji ir negraži.
Atsakyti
QUOTE(Rasma @ 2011 01 08, 14:02)
Jeigu aš rinkčiausi, tai imčiau iš med. silikono ir kuo mažiau dažytą ax.gif
Jei jau pirkti iš TPE, tai irgi rinkitės natūralios spalvos, nors ji ir negraži.


na, kadangi jau nebeturiu pasirinkimo, mano siuntinukas kažkur pakeliui tai turės tikti ir TPA, ir spalvota...... mat kažkaip paskaičiau vieno gamintojo, pasirinkau kitą ir nepažiūrėjau, kad ten ne med. silikonas, o TPA.... bet gal nėra jau labai kensmingas, gi vokiečiai labai jau viskam išrankūs..... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasma @ 2011 01 08, 14:02)
Jeigu aš rinkčiausi, tai imčiau iš med. silikono ir kuo mažiau dažytą ax.gif


aš irgi rinkčiausi tokią.. drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Bluebell @ 2011 01 07, 23:54)
man ir tamponai  thumbup.gif

Man tamponai taip pat patiko, bet taurelė šimtus kartų geriau.
QUOTE(irisas @ 2011 01 08, 10:08)
daug nemaloniau panaudoti tamponai ir įklotai  sad.gif

drinks_cheers.gif
QUOTE(Rasma @ 2011 01 08, 13:02)
Jei jau pirkti iš TPE, tai irgi rinkitės natūralios spalvos, nors ji ir negraži.

Manau, kad šiam reikalui grožis nereikalingas biggrin.gif
Atsakyti
Meluna taurelės iš tokios medžiagos kaip seniau čiulptukai būdavo, na turbūt jų ir dabar yra tokie geltoni, o kitos taurelės kaip Avento čiulptukai. Mano vaikui Avent nei vienas nesusikramtė ir šiaip malonestė guma, todėl rinkausi divacup.
Atsakyti
http://www.organicwa...p...&category=3

dabar akcija
Atsakyti
QUOTE(vasareja123 @ 2011 01 08, 23:29)

Ačiū už info 4u.gif
Vis gundausi pirkti, bet taip ir nenusiperku... O dabar kaip tyčia akcija, tai reikės pagaliau nusipirkti, o gal ir mamai su gimtadieniu nupirksiu g.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Eimy: 09 sausio 2011 - 10:23
Sveikos, aš tai jau net pinigėlius atsidėjau jai. dirol.gif Perskaičiau tėmelę, tai, kaip suprantu, būna įvairių dydžių, bet pvz Moon cup yra tik prieš ir po gimdymo, o jei mėnesinės normalios, tai nebus ji per didelė? cool.gif Galvoju iš UK užsisakinėt, nes tokia Lietuvoj 98lt blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Salta saule: 09 sausio 2011 - 12:39
QUOTE(vasareja123 @ 2011 01 08, 23:29)

labai gera kaina bigsmile.gif nes siuntis iš uk tik 14lt pigiau gavos rolleyes.gif
Atsakyti
isigijau ir as sita geri,eisiu isbandyt. Issivirinau,laukiu kol atves ir bandysiu imontuot biggrin.gif nezinau kaip pavyks,bet gal kaip nors.Reiks ismokt gi vis tiek.Kol kas atrodo misija neimanoma isidet,bet nepabandzius negali zinot
Atsakyti
QUOTE(Eimy @ 2011 01 09, 10:21)
Vis gundausi pirkti, bet taip ir nenusiperku... O dabar kaip tyčia akcija, tai reikės pagaliau nusipirkti, o gal ir mamai su gimtadieniu nupirksiu  g.gif  biggrin.gif

cia akcija jau seniai biggrin.gif bet dar siuntimas berods 10 lt, tad vis tiek pigiau is JAV. JAV su siuntimu 66 lt rolleyes.gif
Atsakyti
sveikos,
radau puslapiuka kur ji kainuoja 75 lt, gaila kad pati tokio neradai doh.gif
menstruacine taurele
Atsakyti