Įkraunama...
Įkraunama...

Menstruacinė taurelė

QUOTE(JurgaS @ 2011 01 03, 23:45)
P.S. gal kas iš Vilniaus ruošiasi užsisakinėti  4u.gif


Vilnietes gal koperuojames? as galeciau uzsiimti tuo reikalu,bet reiktu daugiau gal musu surinkti:)
Papildyta:
QUOTE(Ankara @ 2010 12 21, 15:58)
o lubrikantas 17 su siuntimu (200ml) kur pas mus 30ml 16Lt kainuoja doh.gif

o lubrikanta butina naudoti taurelei isideti ar ir be jo lengvai isideda?
Atsakyti
QUOTE(spalvota @ 2011 01 05, 22:22)
o lubrikanta butina naudoti taurelei isideti ar ir be jo lengvai isideda?

Aš ir be jo lengvai įdedu.
Atsakyti
QUOTE(spalvota @ 2011 01 05, 21:22)
o lubrikanta butina naudoti taurelei isideti ar ir be jo lengvai isideda?


Man irgi uztenka vandeniu sudrekinti...
Atsakyti
Taigi....skaičiau, skaičiau ir įsigyjau Divacup, kažkada aš mintyse intensyviai dėkojau už atrastus tamponus, nu o dabar intensyviai dėkoju už išrastą m. taurelę. Kadangi esu įgudusi tamponų naudotoja, tai jokio vargo su taurele įsidedant ir išsiimant neturėjau, žinoma prieš įsigyjant išsistudijavau visus sulankstymo būdus, peržiūrėjau video youtube ir t.t. superinnis dalykelis, labai rekomenduoju thumbup.gif

Manau nenaudojusioms tamponų būtu sunkiau, bet kai nori viską gali bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Romans @ 2011 01 07, 22:35)
Taigi....skaičiau, skaičiau ir įsigyjau Divacup, kažkada aš mintyse intensyviai dėkojau už atrastus tamponus, nu o dabar intensyviai dėkoju už išrastą m. taurelę. Kadangi esu įgudusi tamponų naudotoja, tai jokio vargo su taurele įsidedant ir išsiimant neturėjau, žinoma prieš įsigyjant išsistudijavau visus sulankstymo būdus, peržiūrėjau video youtube ir t.t. superinnis dalykelis, labai rekomenduoju  thumbup.gif

Manau nenaudojusioms tamponų būtu sunkiau, bet kai nori viską gali  bigsmile.gif

nebuvo sunkiau schmoll.gif iki siol gerbiu isradeja - kad ir kas jis butu wub.gif
Atsakyti
oho kokia idomi tema, niekad nebuvau girdejusi ax.gif
kazkaip slykstoka butu ispylineti taureles turini g.gif

man ir tamponai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Fajeta @ 2010 12 30, 01:34)
As mastau apie meluna taurele, man reikia L dydzio, o modelio noreciau su ziedeliu smile.gif


Ir aš, prisiskaičiusi tiek gerų atsiliepimų, labai norėčiau išbandyt taurelę. Man irgi reikėtų L dydžio, bet neskubiai. Gal kas turi nenaudojamą arba gal kuriai ji nepasiteisino? ax.gif
Atsakyti
stai cia radau info nemazai vienoje vietoje: http://www.wikihow.c...a-Menstrual-Cup
renkantis, vertetu atkreipti demesi i talpa manyciau. Pati mastau, ka pirkti, viska perskaiciau kol, tai doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Bluebell @ 2011 01 07, 23:54)
oho kokia idomi tema, niekad nebuvau girdejusi  ax.gif
kazkaip slykstoka butu ispylineti taureles turini  g.gif

man ir tamponai  thumbup.gif

daug nemaloniau panaudoti tamponai ir įklotai sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Romans @ 2011 01 07, 22:35)
Taigi....skaičiau, skaičiau ir įsigyjau Divacup, kažkada aš mintyse intensyviai dėkojau už atrastus tamponus, nu o dabar intensyviai dėkoju už išrastą m. taurelę. Kadangi esu įgudusi tamponų naudotoja, tai jokio vargo su taurele įsidedant ir išsiimant neturėjau, žinoma prieš įsigyjant išsistudijavau visus sulankstymo būdus, peržiūrėjau video youtube ir t.t. superinnis dalykelis, labai rekomenduoju  thumbup.gif

Manau nenaudojusioms tamponų būtu sunkiau, bet kai nori viską gali  bigsmile.gif

kur įsigijai bigsmile.gif

merginos, pasisakykit kas turit MeLuna,(ta kurią koperuojasi mamkos siūstis) ar ji patogi naudot...

.... ir kas per medžiaga TPE g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pulina: 08 sausio 2011 - 10:54
QUOTE(pulina @ 2011 01 08, 10:45)
.... ir kas per medžiaga TPE  g.gif

Termoplastinis elastomeras ir jų yra berods 5 ar 6 grupės išskiriamos, tad TPE yra tiesiog toks bendrinis medžiagos pavadinimas.
Yra dar menstruaciniai puodeliai iš med.silikono, jis laikomas mažiau alergizuojančiu. TPE greičiau gali susidėvėti, patys menstruaciniai puodeliai gali turėti nelabai malonų kvapą ir kai kuriuos žmonės gali alergizuoti (tai individualu).
Atsakyti
QUOTE(Rasma @ 2011 01 08, 12:47)
Termoplastinis elastomeras ir jų yra berods 5 ar 6 grupės išskiriamos, tad TPE yra tiesiog toks bendrinis medžiagos pavadinimas.
Yra dar menstruaciniai puodeliai iš med.silikono, jis laikomas mažiau alergizuojančiu. TPE greičiau gali susidėvėti, patys menstruaciniai puodeliai gali turėti nelabai malonų kvapą ir kai kuriuos žmonės gali alergizuoti (tai individualu).

ačiū už atsakymą 4u.gif matyt todėl tos taurelės ir pigesnės kad iš šios medžiagos.... g.gif tikriausiai geriau brangiau sumokėt ir pasiimt kokybiškesnę, iš med silikono unsure.gif
Atsakyti