Įkraunama...
Įkraunama...

Menstruacinė taurelė

QUOTE(Gil @ 2010 12 29, 23:43)
Tai va, pasinaudojau pirmąsias tris dienas taurele. Pastebėjimai: tepimo nusikratyti negaliu. Šiaip paprastai būna toks gan suprantamas, nuo sienelių, kurios ne visada lieka švarios, bet kartais jinai pradeda "kliurksėt": tiesiog jaučiu, kad tarsi ten kraujas nebetilptų ir oras išeidamas kartu su krauju iš už taurelės mane gerai apterlioja. Bent jau toks įspūdis, jog būtent šitaip, nes nekliurksi, tai ir netepa taip baisiai. biggrin.gif O taurelė tuo metu pilna tikrai nebūna! Geriausiu atveju pusė pribėgę, kai ištraukiu, bet kraujo aplink irgi būna. Tai ką aš čia blogai darau, nesuprantu smile.gif.


O tepa nuo pat pradziu isidejus? Ar tik kai ipuseja prisipildyti? Man irgi pradedavo tepti jei daugiau nei puse budavo. Tiesiog dazniau ispildavau ir viskas gerai. Jei sunku sustebeti, pirmomis dienomis isidek papildomai dienini ikloteli.

Dar gali buti prastai prigludus/issiskleidus... g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lailatina: 30 gruodžio 2010 - 10:51
QUOTE(Lailatina @ 2010 12 30, 11:49)
O tepa nuo pat pradziu isidejus? Ar tik kai ipuseja prisipildyti? Man irgi pradedavo tepti jei daugiau nei puse budavo. Tiesiog dazniau ispildavau ir viskas gerai. Jei sunku sustebeti, pirmomis dienomis isidek papildomai dienini ikloteli.

Dar gali buti prastai prigludus/issiskleidus... g.gif


Ne nuo pradžių, turi kažkiek pribėgt, tik po to pradeda taškytis.
Išsiskleidus tai būna gerai, tikrinu, nesusiraičius. Tai kažkas negerai su "vėdinimu", nes skaičiau, kad skylutės turėtų orą išleist, kad kraujas turėtų vietos toj uždaroj erdvėj, bet va išsileidžia ryškiai ne per skylutes, su trenksmu. Gal dar reiks bandyti profilaktiškai tą orą išleidinėt, nežinau... Bet miegant tai nesigaus gi. Ryte prabusiu su prakliurksėjusia visad... Na bet jau reiks kito ciklo laukt.
Atsakyti
tai gal kooperuokitės per AŽ, ar dabar n puslapių bus apie pirkimą, kuris aktualus tik saujelei narių? doh.gif
Atsakyti
QUOTE(pulina @ 2010 12 30, 13:09)
Man iki Kauno toloka..  smile.gif


Gaila, kad anksčiau čia neužėjai, aš kaip tik penktad. padariau sau užsakymą, tai dabar laukiu nesulaukiu kada gausiu taurelę ir galėsiu išbandyti.

Dar žadu daryti vieną užsakymą sesei į Kauną. Jei kaunietėms aktualu - rašykit į až. mirksiukas.gif
Atsakyti
na nezinau keistos man tos taureles g.gif unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(dirbtinaa @ 2011 01 01, 20:57)
na nezinau keistos man tos taureles g.gif  unsure.gif


kodėl? Ar šiaip keistos, ar pati turi?
Atsakyti
Labai norėčiau tokio gėrio, nes labai jau gausios mm. Tik turiu bėdą, nusileidusi užsilenkusi gimda, tai ar tiks ji man g.gif Gal kas patars blush2.gif
Ar naudojate spec. valymo skystį? Ar tik vandenuku išplaunate?

P.S. gal kas iš Vilniaus ruošiasi užsisakinėti 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JurgaS: 03 sausio 2011 - 21:52
QUOTE(JurgaS @ 2011 01 03, 21:45)
Ar naudojate spec. valymo skystį? Ar tik vandenuku išplaunate?

Aš plaunu vandeniu, kartais su ūkišku muilu ir po kiekvieno ciklo išvalau spiritu.
Atsakyti
QUOTE(Nireglina @ 2011 01 03, 21:44)
Aš plaunu vandeniu, kartais su ūkišku muilu ir po kiekvieno ciklo išvalau spiritu.

O galima spiritu valyti? g.gif Ant manosios rase kad reikia po ciklo pavirinti 5 minutes.
Atsakyti
QUOTE(Lailatina @ 2011 01 05, 17:06)
O galima spiritu valyti? g.gif Ant manosios rase kad reikia po ciklo pavirinti 5 minutes.

O kodėl ne? g.gif
Aš po pirmų dviejų ciklų pavirinau ir taurelė suminkštėjo. Po to ji sunkiai išsiskleisdavo ir pratekėdavo. Dabar jau viskas gerai, bet taurelės daugiau nebevirinu, o tik išvalau spiritu.
Atsakyti
mano mmm jau praejo, o taureles vis dar nesulaukiau doh.gif Kazin per kiek laiko is iherb.com parkeliauja g.gif Jau 3 savaites praejo. Siuntinys kiek supratau neregistruotas, baisu, kad nedingtu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo šarlotė: 05 sausio 2011 - 17:56
QUOTE(šarlotė @ 2011 01 05, 18:55)
mano mmm jau praejo, o taureles vis dar nesulaukiau doh.gif Kazin per kiek laiko is iherb.com parkeliauja g.gif Jau 3 savaites praejo. Siuntinys kiek supratau neregistruotas, baisu, kad nedingtu


nesijaudinkit, nedings... 4u.gif Man irgi paskutinis užsakymas smarkiai vėlavo. Prieššventinis laikotarpis, sniegas padarė savo.. Šiaip, jeigu trukdžių nebūna, atkeliauja per 2 sav.
Atsakyti