Įkraunama...
Įkraunama...

Menstruacinė taurelė

QUOTE(Sense @ 2010 12 23, 22:11)
O tai yra normalu apsieit tik su kasdieniais įklotais.  g.gif  labai keistai skamba  ax.gif

mano draugė viena irgi apsieina su tokiais... jai visą gyvenimą taip biggrin.gif vaikų turi biggrin.gif


na pagaliau ir aš išbadžiau biggrin.gif ruošiausi pirkimui tikriausiai metus....

pirmos dienos įspūdžiai ties sakant buvo klaikūs unsure.gif na bet dabar nurašau tam kad kažkas buvo organizmui.. g.gif nes antrą dieną grįžau prie tamponų ir paketų, bet vistiek kažkoks keistas jausmas buvo.... tai vakarop vėl bandžiau taurelę... na tai visai nieko biggrin.gif su išsiėmimu truputį problemų... kažkaip sunku man ten tą vakumą išleist... na bet čia manau įgūdžių reikalas biggrin.gif iš ties sakant pirmą kartą supykino pamačius turinį cool.gif bet čia irgi psichologiniai dalykai biggrin.gif džiaugiuos per mmm sunaudotu vienu tamponu ir vienu paketu bigsmile.gif

ir su taurele nepratekėjo nei karto bigsmile.gif nei lašelio bigsmile.gif lauksiu kitų mmm nes šitos kažkaip greit pasibaigė lotuliukas.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(akvilyte @ 2010 12 25, 18:32)
iš ties sakant pirmą kartą supykino pamačius turinį  cool.gif 

O žiūrint į panaudotą paketą ar tamponą nepykina?
Nesuprantu, kodėl moterys bjaurisi tuo ką pamato taurelėje g.gif
Atsakyti
QUOTE(Nireglina @ 2010 12 26, 21:57)
O žiūrint į panaudotą paketą ar tamponą nepykina?
Nesuprantu, kodėl moterys bjaurisi tuo ką pamato taurelėje g.gif

na paketas ar tamponas buna tiesiog deme tongue.gif na 2ia psichologiniai dalykai... juk daug kuo bjaurimės mirksiukas.gif bet tai tik pirmą kartą.... paskui viskas ok biggrin.gif šiaip jautri tokiem dalykam tongue.gif
Atsakyti
Aš bijau savo kraujo, bet to, kuris yra taurelėje ne schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(akvilyte @ 2010 12 26, 23:10)
na paketas ar tamponas buna tiesiog deme  tongue.gif  na 2ia psichologiniai dalykai... juk daug kuo bjaurimės  mirksiukas.gif  bet tai tik pirmą kartą.... paskui viskas ok  biggrin.gif  šiaip jautri tokiem dalykam  tongue.gif


Aš šiaip kraujo nebijanti, bet jos turinys man nebuvo toks jau itin neutralus vaizdas. Tikrai galiu sutikt, kad dėmė ir kraujas, kurį gali teliūskuot, jau neminint visų jo savybių, nes gan bjauru būtų į forumą taip rašyti (biggrin.gif), šiek tiek skirtingą įspūdį sukelia. smile.gif
Atsakyti
Man iškilo klausimas ax.gif
Net nežinau kaip čia geriau suformuluoti....
Bet ar neturi kraujas išbegti šiaip fiziologiškai, kai būna mmm, čia ta taurelė lyg ir sulaiko jį viduje g.gif
Ar aiškiai aš čia išsireiškiau? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Fajeta @ 2010 12 28, 09:17)
Man iškilo klausimas  ax.gif
Net nežinau kaip čia geriau suformuluoti....
Bet ar neturi kraujas išbegti šiaip fiziologiškai, kai būna mmm, čia ta taurelė lyg ir sulaiko jį viduje  g.gif
Ar aiškiai aš čia išsireiškiau? ax.gif


aiskiai issireiskiai smile.gif
tai viskas ir isbega, tai yra subega i taurele smile.gif
O kaip manote kur ten kas isbega tai tamponus moterys naudoja?
Atsakyti
QUOTE(Sistina @ 2010 12 28, 13:17)
aiskiai issireiskiai smile.gif
tai viskas ir isbega, tai yra subega i taurele smile.gif
O kaip manote kur ten kas  isbega tai tamponus  moterys naudoja?

Tai va ir tamponu nelabai toleruočiau, kad butent neišbega, o lieka viduje, kažkodel manyčiau , kad natūraliai gamtos yra sutverta, kad išbėgtų ax.gif
Ar aš neteisi? 4u.gif
Šiaip tai labai gundausi pirkti, kaip tik vel susirgau po 2,5 metų pertraukos.
Atsakyti
QUOTE(Fajeta @ 2010 12 28, 13:08)
Tai va ir tamponu nelabai toleruočiau, kad butent neišbega, o lieka viduje, kažkodel manyčiau , kad natūraliai gamtos yra sutverta, kad išbėgtų  ax.gif
Ar aš neteisi? 4u.gif
Šiaip tai labai gundausi pirkti, kaip tik vel susirgau po 2,5 metų pertraukos.


Isbegt turi is gimdos. Tai ivyksta bet kokiu atveju. O makstis tera pereinamasis "koridorius". Kad joje kelias valandas bus sulaikyta viskas, nieko tokio. Ir nebijokit, atgal niekas nesubegs biggrin.gif
Atsakyti
Tai va, pasinaudojau pirmąsias tris dienas taurele. Pastebėjimai: tepimo nusikratyti negaliu. Šiaip paprastai būna toks gan suprantamas, nuo sienelių, kurios ne visada lieka švarios, bet kartais jinai pradeda "kliurksėt": tiesiog jaučiu, kad tarsi ten kraujas nebetilptų ir oras išeidamas kartu su krauju iš už taurelės mane gerai apterlioja. Bent jau toks įspūdis, jog būtent šitaip, nes nekliurksi, tai ir netepa taip baisiai. biggrin.gif O taurelė tuo metu pilna tikrai nebūna! Geriausiu atveju pusė pribėgę, kai ištraukiu, bet kraujo aplink irgi būna. Tai ką aš čia blogai darau, nesuprantu smile.gif.
Atsakyti
QUOTE(Gil @ 2010 12 30, 00:43)
Tai va, pasinaudojau pirmąsias tris dienas taurele. Pastebėjimai: tepimo nusikratyti negaliu. Šiaip paprastai būna toks gan suprantamas, nuo sienelių, kurios ne visada lieka švarios, bet kartais jinai pradeda "kliurksėt": tiesiog jaučiu, kad tarsi ten kraujas nebetilptų ir oras išeidamas kartu su krauju iš už taurelės mane gerai apterlioja. Bent jau toks įspūdis, jog būtent šitaip, nes nekliurksi, tai ir netepa taip baisiai. biggrin.gif O taurelė tuo metu pilna tikrai nebūna! Geriausiu atveju pusė pribėgę, kai ištraukiu, bet kraujo aplink irgi būna. Tai ką aš čia blogai darau, nesuprantu smile.gif.

arba taurelė gerai neiššsilanksto, arbajiyra permaža, arba blogai įsidedate. Man taurelė geriausiai išsilanksto, kai yra giliau, ir kai skaičiau, kad kai kuriom trukdo taurelės kotelis, aš nesuprantu smile.gif nes man visas kotelis yra viduje. Kai pabandžiau ne taip giliai įsidėt,tai neišsilankstė gerai ir aš ją jaučiau unsure.gif Gal pabandykit giliau wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Fajeta @ 2010 12 28, 20:46)
Jau kaip ir susigunžiau pirkti is http://meluna.eu/men...ionsbecher.html
Gal kas nori prisijungti?

jungiuos ir aš bigsmile.gif
Papildyta:
QUOTE(dija480 @ 2010 12 29, 19:13)
Sveiki,as ir noreciau jungtis prie taureles pirkimo 4u.gif ,o kaip cia su dydziais?kiek domejausi2kart gimdziusiai reikiaLarba2dydzio,o cia nieko neraso ax.gif

paspaudus ant paveiklsiuko ir jam atsidarius yra dydžiai S M L , nors vokiškai nesuprantu, bet tą pamačiau bigsmile.gif

Ar iš esančių forumiečių turit kas tokias taureles? Viskas gerai su jom? bigsmile.gif ten rašo, kad reikia daugiau praktikos kol pripranti įdėt, o lengvai išsisima ir susilanksto g.gif (pasikeičiau kalbą, dabar jau kertu, ką rašo) bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pulina: 30 gruodžio 2010 - 09:16