Įkraunama...
Įkraunama...

Menstruacinė taurelė

QUOTE(šarlotė @ 2010 12 17, 13:47)
ačiū už patarimą 4u.gif Užsisakiau Divacup, is iherb.com, kainavo 66,15 lt thumbup.gif


as irgi uzsisakiau siandien, man gavosi 80,37 Lt ax.gif
Atsakyti
ir ziuriui kad tas kodukas man kazkodel nesuveike doh.gif jei dar muita reiks moket, gausis man auksine taurele, nu ka padarysi rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Mytee @ 2010 12 19, 12:59)
as irgi uzsisakiau siandien, man gavosi  80,37  Lt  ax.gif



QUOTE(Mytee @ 2010 12 19, 15:33)
ir ziuriui kad tas kodukas man kazkodel nesuveike  doh.gif  jei dar muita reiks moket, gausis man auksine taurele, nu ka padarysi  rolleyes.gif


kažką negerai padarėt, turėjo suveikti. Be to juk viskas matosi, kai užsakymą darot, kiek kainuoja, kiek nuolaidos duoda.. rolleyes.gif Ar pirmą kartą pirkot iš šios parduotuvės?
Atsakyti
QUOTE(rytorasa @ 2010 12 19, 16:47)
kažką negerai padarėt, turėjo suveikti. Be to juk viskas matosi, kai užsakymą darot, kiek kainuoja, kiek nuolaidos duoda..  rolleyes.gif Ar pirmą kartą pirkot iš šios parduotuvės?


is sios pirkau pirma kart doh.gif per ta skubejima ir neapsiziurejau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Mytee @ 2010 12 19, 19:39)
is sios pirkau pirma kart  doh.gif per ta skubejima ir neapsiziurejau  blush2.gif


taip, pirmą kartą perkant turėjo nuolaidą taikyti.. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Mytee @ 2010 12 19, 11:59)
as irgi uzsisakiau siandien, man gavosi  80,37  Lt  ax.gif

unsure.gif man su koduku isejo 66,15 lt. Reikejo nuolaidos koduka ivest, o tik tada rinktis siuntima uz 4$ ir keliaut apmoket
Atsakyti
QUOTE(Oliza @ 2010 12 18, 15:28)
Na as dar irgi tik pradedu savo "karjera" internetiniuose pirkimuose, bet kol kas viskas ok. Mokejau per Paypal, su siuntimu gavosi 18,80 Eur. Siuntinukas registruotas, atnese tiesiai i namus. Nuo apmokejimo gavau po 10 dienu, nesventiniu kaikotarpiu ateina greciau... I pakuote iejo uzsakyta M dydzio taurele su medziaginiu maiseliu jai laikyti, ir S dydzio soft taurele  thumbup.gif


Aš irgi Meluna pirkau, labai greit atsiunčia tikrai ir irgi gavau antrą taurelę dovanų, pirkau L dydžio tai antrą gavau M, tos dovanojamos su defektuku, bet tas defektukas kiek mačiau tik mažulytis juodas taškelis, nebūtų vokiečiai, kad dėl tokių dalykų išbrokuoja lotuliukas.gif Labai apsidžiaugiau, nes dar galvojau užsisakinėt mažesnę paskutinėms mmm dienoms, o dabar nereiks thumbup.gif Gavosi dvi taurelės už 65 litus su siuntimu, tiesa dar ėmiau lubrikantą iš jų, nes irgi labai pigiai gaunas, tai jei padalinus siuntimą dviems daiktams, taurelės kokie 62LT išėjo, o lubrikantas 17 su siuntimu (200ml) kur pas mus 30ml 16Lt kainuoja doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ankara: 21 gruodžio 2010 - 14:01
Aš va gavau Fleurcup, užsakinėjau tiesiogiai iš jų, kainavo apie 60 Lt, atsiuntė per 8 dienas. Reiks kada įspūdžius pasipasakot. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(zvaigzd_leja @ 2010 12 10, 13:47)
Na va ir as nusipirkau taurele, parsisiunciau is UK, sumokejau apie 86 lt. Vakar kaip tik is pasto pasiemiau, tai dar buvo ir tusinukas bei saldainiukai. Belieka sulaukt mmm ir isbandyt

Ka gi, ispudziai pranoko lukescius thumbup.gif
Labai geras daiktas, nesigailiu ne vieno lito isleidusi, patogu, jokiu pratekejimu ir baimes, kad gali kas nutikt, nereikia taip daznai keist kaip ob, isideti iseina normaliai, tik isemimui praktikos dar truksta, bet viskas thumbup.gif
Pirkit merginos nesigailesit, zinoma tai siulau tik toms kurioms gausios mmm
Atsakyti
QUOTE(zvaigzd_leja @ 2010 12 23, 13:09)
Pirkit merginos nesigailesit, zinoma tai siulau tik toms kurioms gausios mmm

Kodėl? g.gif Mano mmm nėra gausios, bet savo gyvenimo nebeįsivaizduoju be taurelės.
Atsakyti
QUOTE(Nireglina @ 2010 12 23, 18:54)
Kodėl?  g.gif  Mano mmm nėra gausios, bet savo gyvenimo nebeįsivaizduoju be taurelės.

Na ta prasme normalios, nes pvz. sese apsieina su dieniniais ikloteliais, bet kaip sakoma gali pirkt visos thumbup.gif
Atsakyti
O tai yra normalu apsieit tik su kasdieniais įklotais. g.gif labai keistai skamba ax.gif
Atsakyti