Įkraunama...
Įkraunama...

Menstruacinė taurelė

QUOTE(Gumbine @ 2010 12 17, 17:17)
radau pigiai Diva cup tik už 78 Lt

Maciau ir as, kad organicway akcija, bet reikia dar kazka papildomai pirkt, nes tik nuo 80 lt nemokamas siuntimas. Todel buvo pigiau iherb.com nusipirkt.
Atsakyti
QUOTE(šarlotė @ 2010 12 17, 19:38)
Maciau ir as, kad organicway akcija, bet reikia dar kazka papildomai pirkt, nes tik nuo 80 lt nemokamas siuntimas. Todel buvo pigiau iherb.com nusipirkt.


o klausyk, o kaip apmoki? Ar čia eina kaip tarptautinis pavedimas (kuris gan nepigus), ar per kokį paypal? Nes pagalvojau jei dar pavedimas kainuoja tai ne kas pigiau g.gif ir dar per kiek laiko pristatė?
Atsakyti
Uzsisakiau taurele is CIA klasikine M dydzio, pristate labai greitai ir idejo soft S dydzio taurele dovanu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Oliza @ 2010 12 18, 12:23)
Uzsisakiau taurele is CIA klasikine M dydzio, pristate labai greitai ir idejo soft S dydzio taurele dovanu  ax.gif


papasakok apie apmokėjimą. Kaip mokėjai per paypal? Ar kaip... na, dar niekada nesisakiau prekių iš užsienio ax.gif kažkaip nedrasu... bet šį karta norisi...
Atsakyti
QUOTE(Gumbine @ 2010 12 18, 10:12)
o klausyk, o kaip apmoki? Ar čia eina kaip tarptautinis pavedimas (kuris gan nepigus), ar per kokį paypal? Nes pagalvojau jei dar pavedimas kainuoja tai ne kas pigiau  g.gif  ir dar per kiek laiko pristatė?

sumokejau kreditine EGO kortele, kaip ir kitose internetinese parduotuvese mirksiukas.gif Nera jokio papildomo mokescio.
Dar negavau, tik vakar issiunte ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Gumbine @ 2010 12 18, 12:05)
papasakok apie apmokėjimą. Kaip mokėjai per paypal? Ar kaip... na, dar niekada nesisakiau prekių iš užsienio  ax.gif kažkaip nedrasu... bet šį karta norisi...


Na as dar irgi tik pradedu savo "karjera" internetiniuose pirkimuose, bet kol kas viskas ok. Mokejau per Paypal, su siuntimu gavosi 18,80 Eur. Siuntinukas registruotas, atnese tiesiai i namus. Nuo apmokejimo gavau po 10 dienu, nesventiniu kaikotarpiu ateina greciau... I pakuote iejo uzsakyta M dydzio taurele su medziaginiu maiseliu jai laikyti, ir S dydzio soft taurele thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Oliza @ 2010 12 18, 15:28)
Na as dar irgi tik pradedu savo "karjera" internetiniuose pirkimuose, bet kol kas viskas ok. Mokejau per Paypal, su siuntimu gavosi 18,80 Eur. Siuntinukas registruotas, atnese tiesiai i namus. Nuo apmokejimo gavau po 10 dienu, nesventiniu kaikotarpiu ateina greciau... I pakuote iejo uzsakyta M dydzio taurele su medziaginiu maiseliu jai laikyti, ir S dydzio soft taurele  thumbup.gif


užsiregistravau aš paypal sistemoje, o ten prašo kreditinės kortelės, pas mane debetinė doh.gif na dar reikės man pastudijuoti... o ta m dydžio ėmei soft ar clasik? kiek ten daug visokių niuansų....
Atsakyti
QUOTE(Gumbine @ 2010 12 18, 14:39)
užsiregistravau aš paypal sistemoje, o ten prašo kreditinės kortelės, pas mane debetinė  doh.gif na dar reikės man pastudijuoti... o ta m dydžio ėmei soft ar clasik? kiek ten daug visokių niuansų....


emiau clasic, korteles butinai reik kreditines, arba virtualios, skirtos el.atsiskaitinejimui, As tam tikslui issiemiau seb'e visa virtuon, nes turiu saskaita siame banke.
Atsakyti
Ar verta pirkti taurelę iš Sveikų Produktų?
Atsakyti
QUOTE(FruitSalad @ 2010 12 18, 20:18)
Ar verta pirkti taurelę iš Sveikų Produktų?


kuria prasme verta?
Atsakyti
QUOTE(Oliza @ 2010 12 18, 21:59)
kuria prasme verta?

Ta prasme, ar gera, kokybiška ji ar geriau būtų iš kažkur kitur užsisakyti?
Atsakyti
QUOTE(FruitSalad @ 2010 12 18, 21:13)
Ta prasme, ar gera, kokybiška ji ar geriau būtų iš kažkur kitur užsisakyti?


Kiek skaiciau temu apie sia taurele, tai tikrai nebuvo isskirta kazkurios ju kokybe/nekokybe, tos kurios naudojasi ilga laika sako, jog jos visos savo funkcija atlieka taip pat ax.gif
Atsakyti