Įkraunama...
Įkraunama...

Menstruacinė taurelė

Na kagi, nusipirkau ir as ta taurele, žiurėsiu kaip čia man ji patiks smile.gif tikiuosi susidraugaut as su ja smile.gif
Atsakyti
QUOTE(gajane @ 2010 12 16, 13:31)
Labą dieną,

Nenoriu padaryti antireklamos, tik išsakau, savo patirtį  4u.gif .
Man padovanojo tą taurelę, labai apsidžiaugiau, nes esu už ekologiškumą ir naudingumą.
Pradėjau naudoti, sekėsi ne kaip...Man tempdavo, skaudėdavo, truputį prabėgdavo. Kad ir kaip stengiausi visokius variantus išbandyti, jausdavau svetimkūnį. Naudojau kažkur keturis ciklus. Tuo pačiu metu, jau pradėjom galvoti apie antrą vaikutį. Matavau BT, ciklo dienas stebėdavom ir t.t.
Ir padariau išvadą, kad man iš tikro netinka taurelė  verysad.gif . Mat dar nenaudojant jos, mano ciklas buvo kaip laikrodukas, kas 27 dienas, netgi galėdavau numatyti, kuriuo paros metu pasirodys mmm.
Tik pradėjus naudoti taurelę, ciklas pasikeitė, prailgėjo iki 29- 30 -31 dienų, ovuliacija įvykdavo skirtingu laiku.
Nustojau naudoti taurelę, kitas ciklas vėl pasidarė normalus, ovuliacija įvyko kaip ir numatyta, dabar jau turim rezultatą  pilvukyje.
Tai va, kokia mano patirtis. Kaip minėjau, patinka man ta alternatyva higieniniams paketams, bet esu tikriausiai viena iš tų moterų tarpo, kuri negali naudoti nei tamponų, nei taurelių  doh.gif .
Pavydžiu baltai  biggrin.gif , kas naudojasi ir džiaugiasi tuo išradimu  4u.gif .


Taip, gal ji jums netiko, bet tikrai nemanau, kad ji turėjo įtakos jūsų ciklui. Gal kokius vitaminus gerti pradėjot, ar streso kokio buvo. Man tai keista smile.gif
Atsakyti
O tai jaučiasi, kad ji yra įdėta ax.gif , nes pvz. tamponų aš negaliu pakęsti .
Atsakyti
QUOTE(beieškanti @ 2010 12 16, 16:51)
O tai jaučiasi, kad ji yra įdėta  ax.gif , nes pvz. tamponų aš negaliu pakęsti .


As tai nejauciu nieko, net pamirstu, kad "mano dienos". Negaliu atsidziaugti svaros pajuciu ir komfortu smile.gif , o ypac nakti. Sumastytojui sio reikalo reiketu Nobelio premija skirti:)
Atsakyti
QUOTE(beieškanti @ 2010 12 16, 18:51)
O tai jaučiasi, kad ji yra įdėta  ax.gif , nes pvz. tamponų aš negaliu pakęsti .

Aš nejaučiu.
Atsakyti
QUOTE(beieškanti @ 2010 12 16, 18:51)
O tai jaučiasi, kad ji yra įdėta  ax.gif , nes pvz. tamponų aš negaliu pakęsti .

tamponus jauciu - taureles ne schmoll.gif
Atsakyti
aš ir tamponų nejaučiu jei jie tinkamai įdėti. Ypač tampax ax.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Sistina @ 2010 12 16, 19:00)
As tai nejauciu nieko, net pamirstu, kad  "mano dienos". Negaliu atsidziaugti  svaros pajuciu ir  komfortu smile.gif , o ypac nakti.  Sumastytojui sio reikalo reiketu Nobelio premija skirti:)

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif dabar neįsivaizduoju savęs be taurelės thumbup.gif
Man rodos gajane netinkamai įsidėdavo, ko gero reikėjo giliau. Aš jaučiu šiokį tokį tempimą tada, kai viduriukai pakietėja doh.gif Netikiu, kad taurelė turi įtakos ciklui g.gif
Atsakyti
merginos, o kuo tos taureles skiriasi? Supratau, kad vienos kietesnes, kitos minkstesnes, o koks dar skirtumas? Man jos visos vienodos, nezinau, kuria imt mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(šarlotė @ 2010 12 17, 00:27)
merginos, o kuo tos taureles skiriasi? Supratau, kad vienos kietesnes, kitos minkstesnes, o koks dar skirtumas? Man jos visos vienodos, nezinau, kuria imt  mastau.gif

realiai ko gero jokio - visos kurias turi giria - nera taip kad kazkuri kazkuriai netiktu - tad manau visos geros - kai kuriu skirias dizainas, spalva - tik tiek mirksiukas.gif
Atsakyti
ačiū už patarimą 4u.gif Užsisakiau Divacup, is iherb.com, kainavo 66,15 lt thumbup.gif
Atsakyti
radau pigiai Diva cup tik už 78 Lt
Atsakyti