Įkraunama...
Įkraunama...

Menstruacinė taurelė

Turiu jau pusmeti bigsmile.gif tai net pamirstu kad man menesines.. Keiciu du kartus per diena- ryte ir vakare, tik antraja mmm diena buna kad tris k.
Superinis daiktas, kaip galejau gyvent be jos biggrin.gif

Tik niekaip nesuprantu kodel pirmaja mmm diena man visada daug sunkiau isideti, t.y. vis prabega ir rodos sunkiau issiskleidzia vidoj nors ir kiek dedu ar sukioju.
O antraja mm diena isidedu visada be problemu- lengvai ir greitai ir nuo tos dienos niekada nebeprabega g.gif biggrin.gif kazkokia keistenybe g.gif tai pirmaja diena vargstu ir net buna kad paketa isidedu...

Tuoj jau bus man mmm tai ziuresiu kaip si karta bus...
Atsakyti
Na va atėjo ir mano taurelė kaip tik ant mmm biggrin.gif , įsidėjau be problemų ir nepasirodė ji man tokia didelė kaip jau buvau išsigandus čia prisiskaičius nors ėmiau didžiausią smile.gif
Įsidėjau be problemų, bet man ji kažkaip neišsiskleidžia tai truputį prabėgo, tada išsiėmiau irgi be problemų per 2 min nors labai bijojau kaip pavyks lotuliukas.gif
Iš naujo įsidėjus bandžiau patikrint su pirštu ar išsiskleidus ji, bet viršutinio krašto na niekaip nepasiekiu (ar jums pavyksta?), o pasukti irgi nesiseka, nesisuka ji man tai bijau kad vėl nebūsiu išskleidus, nes apvedus apačią pirštu jaučiasi kad ji kaip susiplojus nėra apvali g.gif Ar taip ir turi būti, help doh.gif
Šiaip tamponų nemėgau, nes ir įsidėjimas ir išėmimas man būdavo skausmingas ir diskomforto jausmas su jais, taurelės visiškai nejaučiu thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ankara: 06 gruodžio 2010 - 22:12
QUOTE(Ankara @ 2010 12 06, 22:11)
Na va atėjo ir mano taurelė kaip tik ant mmm biggrin.gif , įsidėjau be problemų ir nepasirodė ji man tokia didelė kaip jau buvau išsigandus čia prisiskaičius nors ėmiau didžiausią smile.gif
Įsidėjau be problemų, bet man ji kažkaip neišsiskleidžia tai truputį prabėgo, tada išsiėmiau irgi be problemų per 2 min nors labai bijojau kaip pavyks  lotuliukas.gif
Iš naujo įsidėjus bandžiau patikrint su pirštu ar išsiskleidus ji, bet viršutinio krašto na niekaip nepasiekiu (ar jums pavyksta?), o pasukti irgi nesiseka, nesisuka ji man tai bijau kad vėl nebūsiu išskleidus, nes apvedus apačią pirštu jaučiasi kad ji kaip susiplojus nėra apvali  g.gif Ar taip ir turi būti, help  doh.gif
Šiaip tamponų nemėgau, nes ir įsidėjimas ir išėmimas man būdavo skausmingas ir diskomforto jausmas su jais, taurelės visiškai nejaučiu  thumbup.gif

turi buti apvali, o ne susiplojus - pabandykit pasukt - issikleis - arba kita lankstymo buda mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ankara @ 2010 12 06, 22:11)
Iš naujo įsidėjus bandžiau patikrint su pirštu ar išsiskleidus ji, bet viršutinio krašto na niekaip nepasiekiu (ar jums pavyksta?)

Pavyksta. Aš pagimdžiau du vaikus, vienas kurių buvo didžiulis, todėl ten gerokai prasitampę blush2.gif

Aš jau nekartą šioje temoje guodžiausi, kad po virinimo mano taurelė suminkštėjo ir blogai išsiskleidžia, todėl praleidžia. Praėjusių mmm metu įvyko stebuklas. Taurelė puikiausiai išsiskleidė ir visų mmm metu nepraleido nė lašelio thumbup.gif
Atsakyti
Bandysiu kitaip lankstyti tada, dublis trečias laukia taip sakant doh.gif
Atsakyti
QUOTE(dija480 @ 2010 12 06, 19:53)
AR dar turite sia taurele?m dydis ar tiktu man 2k gimdziusi?



L dydį rekomenduoja mirksiukas.gif
Atsakyti
Na nesiseka man su ja, tiesa naktį neprabėgo, bet vistiek neišsiskleidus pilnai, kaip belankstyčiau vistiek suplota ji man gaunas, gal susispaudžia stipriai ten viduj nežinau baigiu užsikankink doh.gif
Pasukt neišeina, atrodo jau stipriai stengiuos suktelt, nė iš vietos ji man nejuda doh.gif
Atsakyti
Na va atrodo jau susitvarkau su taurele, ko trūko tai panaudot lubrikanto dedantis ir tada puikiai aš ją pasikoreaguoju kaip reikia thumbup.gif
Atsakyti
Nusipirkau ir as lunette taurele 2 dydzio (gimdziusioms), isbandziau vakau, prasidejus mm. Likau lb patenkinta atradimu, kaip gerai, kad iklotu nereikia. Dedant taurele naudoju siek tiek lubrikanto smile.gif Pirkau gintarineje vaistineje, mokejau apie 120 lt
Atsakyti
Na va ir as nusipirkau taurele, parsisiunciau is UK, sumokejau apie 86 lt. Vakar kaip tik is pasto pasiemiau, tai dar buvo ir tusinukas bei saldainiukai. Belieka sulaukt mmm ir isbandyt
Atsakyti
Labą dieną,

Nenoriu padaryti antireklamos, tik išsakau, savo patirtį 4u.gif .
Man padovanojo tą taurelę, labai apsidžiaugiau, nes esu už ekologiškumą ir naudingumą.
Pradėjau naudoti, sekėsi ne kaip...Man tempdavo, skaudėdavo, truputį prabėgdavo. Kad ir kaip stengiausi visokius variantus išbandyti, jausdavau svetimkūnį. Naudojau kažkur keturis ciklus. Tuo pačiu metu, jau pradėjom galvoti apie antrą vaikutį. Matavau BT, ciklo dienas stebėdavom ir t.t.
Ir padariau išvadą, kad man iš tikro netinka taurelė verysad.gif . Mat dar nenaudojant jos, mano ciklas buvo kaip laikrodukas, kas 27 dienas, netgi galėdavau numatyti, kuriuo paros metu pasirodys mmm.
Tik pradėjus naudoti taurelę, ciklas pasikeitė, prailgėjo iki 29- 30 -31 dienų, ovuliacija įvykdavo skirtingu laiku.
Nustojau naudoti taurelę, kitas ciklas vėl pasidarė normalus, ovuliacija įvyko kaip ir numatyta, dabar jau turim rezultatą pilvukyje.
Tai va, kokia mano patirtis. Kaip minėjau, patinka man ta alternatyva higieniniams paketams, bet esu tikriausiai viena iš tų moterų tarpo, kuri negali naudoti nei tamponų, nei taurelių doh.gif .
Pavydžiu baltai biggrin.gif , kas naudojasi ir džiaugiasi tuo išradimu 4u.gif .
Atsakyti
QUOTE(gajane @ 2010 12 16, 13:31)
Labą dieną,

Nenoriu padaryti antireklamos, tik išsakau, savo patirtį  4u.gif .
Man padovanojo tą taurelę, labai apsidžiaugiau, nes esu už ekologiškumą ir naudingumą.
Pradėjau naudoti, sekėsi ne kaip...Man tempdavo, skaudėdavo, truputį prabėgdavo. Kad ir kaip stengiausi visokius variantus išbandyti, jausdavau svetimkūnį. Naudojau kažkur keturis ciklus. Tuo pačiu metu, jau pradėjom galvoti apie antrą vaikutį. Matavau BT, ciklo dienas stebėdavom ir t.t.
Ir padariau išvadą, kad man iš tikro netinka taurelė  verysad.gif . Mat dar nenaudojant jos, mano ciklas buvo kaip laikrodukas, kas 27 dienas, netgi galėdavau numatyti, kuriuo paros metu pasirodys mmm.
Tik pradėjus naudoti taurelę, ciklas pasikeitė, prailgėjo iki 29- 30 -31 dienų, ovuliacija įvykdavo skirtingu laiku.
Nustojau naudoti taurelę, kitas ciklas vėl pasidarė normalus, ovuliacija įvyko kaip ir numatyta, dabar jau turim rezultatą  pilvukyje.
Tai va, kokia mano patirtis. Kaip minėjau, patinka man ta alternatyva higieniniams paketams, bet esu tikriausiai viena iš tų moterų tarpo, kuri negali naudoti nei tamponų, nei taurelių  doh.gif .
Pavydžiu baltai  biggrin.gif , kas naudojasi ir džiaugiasi tuo išradimu  4u.gif .


Gal įtampa pasitarnavo... g.gif
Atsakyti