Įkraunama...
Įkraunama...

Menstruacinė taurelė

O is uzsienio siustis pigiau?
Ir ar atsirastu vilniete galinti padeti atsisiusti?
Atsakyti
QUOTE(Gumbine @ 2010 11 13, 16:11)
Sveikos merginos, šiandien pirmą karta netyčia sužinojau apie taurelę, visai įdomus dalykas.  ax.gif  tik dabar klausimas, kaip pastebėjau jų yra ne vienas dydis, kaip dabar žinoti koks tinkamas?  blush2.gif

Susirask konkrečiai, kokios taurelės nori , ten bus dydziai ir jų aprašymas.Dažniausiai jaunutėms ir negimdžusioms maziausias dydis, vyresnėms ir gimdziusioms didesnis. Dar jų būna skirtingų minkštumų, pasiskaityk SM temose... 4u.gif Puikus daiktas, as turiu Diva cup
Atsakyti
Pagaliau sulaikiau gausiu mm. Ir visoms kurios dar abejoja del taureles: 100% ja rekomenduoju.

Net ir gausiomis dienomis man ji prisipildo per 6-7 valandas ax.gif Be to nereikia jaudintis del prabegimo, kas nuolat vykdavo kai naudojau tamponus. Tiesa, siek tiek ilgiau uztrunku, kai reikia ja pasikeisti darbuke, bet kadangi tai daryti bereikia tik karta per diena darbo metu, tad galima su tuo susitaikyti smile.gif

Net nenoreciau grizti prie tamponu, o tuo labiau iklotu.

Sekmes visoms 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Me-Ula @ 2010 11 24, 03:25)
Pagaliau sulaikiau gausiu mm. Ir visoms kurios dar abejoja del taureles: 100% ja rekomenduoju.

Net ir gausiomis dienomis man ji prisipildo per 6-7 valandas  ax.gif  Be to nereikia jaudintis del prabegimo, kas nuolat vykdavo kai naudojau tamponus. Tiesa, siek tiek ilgiau uztrunku, kai reikia ja pasikeisti darbuke, bet kadangi tai daryti bereikia tik karta per diena darbo metu, tad galima su tuo susitaikyti  smile.gif

Net nenoreciau grizti prie tamponu, o tuo labiau iklotu.

Sekmes visoms  4u.gif


o as jau kelintas ciklas naudoju, rodos, viska gerai darau, bet man vistiek truputi tepa, tai tenka kasdienius iklotus isideti g.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif
Skaičiau, skaičiau šią temą ir pribrendau atrodo taurelei biggrin.gif
Užsisakiau štai tokią D dydžio
http://meluna.eu/men...cher-kugel.html
Dabar laukiu kol atsiųs ir pasidalinsiu įspūdžiais 4u.gif
Atsakyti
Negaliu atsidžiaugti taurele jau pusę metų turiu thumbup.gif pats geriausias dalykas pasaulyje, atrodo tos dienos grįžo į gyvenimą bigsmile.gif O vasarą iš viso nepakeičiamas dalykas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(KashaloTe @ 2010 11 24, 22:16)
o as jau kelintas ciklas naudoju, rodos, viska gerai darau, bet man vistiek truputi tepa, tai tenka kasdienius iklotus isideti  g.gif


bandyk kitą sulankstymo būdą, sulankstymą dėti įvairiomis kryptimis - atrasi tikrai, kas dėl to kaltas wink.gif
Atsakyti
QUOTE(KashaloTe @ 2010 11 24, 21:16)
o as jau kelintas ciklas naudoju, rodos, viska gerai darau, bet man vistiek truputi tepa, tai tenka kasdienius iklotus isideti  g.gif


man tas pats, todel irgi vaikstau su kasdieniniais iklotais. bet, kad ir tepa man su taurele milijona kartu geriau nei su paprastais iklotais kuriuos as seniau naudodavau... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Satura @ 2010 11 26, 15:00)
bandyk kitą sulankstymo būdą, sulankstymą dėti įvairiomis kryptimis - atrasi tikrai, kas dėl to kaltas wink.gif


bandziau beveik visais budais kokiais zinau biggrin.gif is pradziu man viskas gerai buvo, netepe, bet viena cikla eme ir pradejo biski tept, nors viska dariau taip pat kaip is pradziu.. wink.gif

QUOTE(ajaja @ 2010 11 26, 16:20)
man tas pats, todel irgi vaikstau su kasdieniniais iklotais. bet, kad ir tepa man su taurele milijona kartu geriau nei su paprastais iklotais kuriuos as seniau naudodavau...  blush2.gif


man irgi doh.gif ir nepalyginamai geriau nei tamponai doh.gif o tas kasdienis iklotelis tai cia menka problema kasdien juk su tokiais vaikstom thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo KashaloTe: 26 lapkričio 2010 - 20:37
Pirkčiau menstruacinę taurelę. Tik va su dydžiu tai nesusigaudau blush2.gif Gal L reiktų g.gif
Atsakyti
QUOTE(NERA @ 2010 12 06, 14:06)
Pirkčiau menstruacinę taurelę.  Tik va su dydžiu tai nesusigaudau  blush2.gif  Gal L reiktų g.gif

Tik L, su dviem vaikučiais kažin ar S tiktų smile.gif
Atsakyti
QUOTE(KashaloTe @ 2010 11 24, 20:16)
o as jau kelintas ciklas naudoju, rodos, viska gerai darau, bet man vistiek truputi tepa, tai tenka kasdienius iklotus isideti  g.gif


as tai manau,kad jeigu tik truputi tepa, tai kai keiciate taurele juk negalite visko surinkti i ja kol jos ten nebuvo, tad manau tai ir tepa kas nepateko i taurele jos pakeitimo metu. Miglotai cia parasiau, bet gal esme supratote:)
Atsakyti