Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimo kryželiu schemos

Sveikos darbstuoliukes wink.gif


Turiu keleta klausimu, nesu labai pazengus siuvinejime, bet tai daryti pavyksta smile.gif
Kodel man neatidaro pirmame psl esanciu nuorodeliu sad.gif


Ir gal galit pagelbeti.....gal kas turi sia schemute?
user posted image
Atsakyti
visom viska puikiai atidaro,o jai kam ir neiseina vadinasi neleidzia,pats kompiuteris.o tai jau niekuo negalime padeti. ax.gif buna kazko truksta,arba kokia antivirusine.
kodu nera,nes vervaco rinkiniuose ju neraso,rasomes pacios pagal lentele.buciau atrinkus,bet ne vienoje lenteleje nera tokiu spalvos pavadinimu.
uogio matuokle
Atsakyti
QUOTE(Uodegyte @ 2010 10 20, 08:59)
visom viska puikiai atidaro,o jai kam ir neiseina vadinasi neleidzia,pats kompiuteris.o tai jau niekuo negalime padeti. ax.gif buna kazko truksta,arba kokia antivirusine.
kodu nera,nes vervaco rinkiniuose ju neraso,rasomes pacios pagal lentele.buciau atrinkus,bet ne vienoje lenteleje nera tokiu spalvos pavadinimu.
uogio matuokle

aciu labai, bandysiu kazka regzt wink.gif
Atsakyti
na turbut nesigaus man niekas, nes daug spalvyciu nerandu sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Eglute;) @ 2010 10 20, 10:27)
na turbut nesigaus man niekas, nes daug spalvyciu nerandu sad.gif

ir as visuose lentelese ziurejau,ir savo turimose, ir internete.lenteleje visur vienodai,o schemoje rodos 10 m senumo siulu pavadinimai surasyti ,kurie neatitinka lentelese unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 20 spalio 2010 - 08:39
QUOTE(Uodegyte @ 2010 10 20, 09:39)
ir as visuose lentelese ziurejau,ir savo turimose, ir internete.lenteleje visur vienodai,o schemoje rodos 10 m senumo siulu pavadinimai surasyti ,kurie neatitinka lentelese  unsure.gif

na ka gi kazka reisk bandyt arba nuelist rankas smile.gif

dar prasymukas, gal su sita schemute galit padet, jus kaip profesionales daugiau nusimanot smile.gif
aisku ci ais akies galim aprimest bet gal graziau bus kai atitiks
user posted image
user posted image
Atsakyti
gal kas galetu pagelbeti.. Man labai reikia kupranugario schemos.. Nuo vaikiskos iki rimtos.. Noriu pradziuginti artimus zmones.Buciau labai dekinga 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Eglute;) @ 2010 10 20, 11:01)
na ka gi kazka reisk bandyt arba nuelist rankas smile.gif

dar prasymukas, gal su sita schemute galit padet, jus kaip profesionales daugiau nusimanot smile.gif

cia reikia konvertuoti ikitus siuliukus,nuoroda 1psl. dimensions - dmc
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 20 spalio 2010 - 11:12
QUOTE(Uodegyte @ 2010 10 20, 11:59)
cia reikia konvertuoti ikitus siuliukus,nuoroda 1psl. dimensions - dmc

aciu wink.gif
Atsakyti
QUOTE(mantvyde @ 2010 10 20, 12:29)
gal kas galetu pagelbeti.. Man labai reikia kupranugario schemos.. Nuo vaikiskos iki rimtos.. Noriu pradziuginti artimus zmones.Buciau labai dekinga  4u.gif

atsisiusti
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 20 spalio 2010 - 11:26
Sveikutes,
Nusprendziau issiuvineti sia Karmen user posted image.
club.osinka.ru puslapiuke schemos siutimosi nuoroda kladinga. Todel pagalvojau, gal Jus kuri nors siuvinejote ir galite sia schemute pasidalinti?
Buciau labai dekinga 4u.gif
Atsakyti
parodyk kur randasi smile.gif
Atsakyti