Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimo kryželiu schemos

QUOTE(aga1 @ 2010 10 19, 07:07)

viena is ju tikrai turiu 4u.gif
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
pirmaja turiu pdf formate.
Atsakyti
QUOTE(zhemaituke @ 2010 10 18, 23:15)
Dantiste, labai ačiū už nuorodas  4u.gif
Papildyta:
Dar noriu paklaust o kaip ten tam HEAD'e reik nusipirkt, aš prisiregistravus. Bandžiau siųstis xsd forma, bet man tik ženklus atidaro, gal ką ne taip darau...

pabandyk spaust View-> stitches ar solid, turetu rodyt pacia schema, man bent jau rodo g.gif
Atsakyti
QUOTE(Uodegyte @ 2010 10 19, 08:51)
pirmaja turiu pdf formate.

galima butu gaut? blush2.gif 4u.gif inieska@gmail.com 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(inieska @ 2010 10 19, 10:58)
galima butu gaut? blush2.gif  4u.gif inieska@gmail.com 4u.gif

kita karta rasykit i az mirksiukas.gif ,taupykim vietos 4u.gif veliau issiusiu.
Atsakyti
sveikutes, kazkadaise buvau is forume uzsiseivinusi linka, kur butu galima ivesti tau reikiamus zodzius, nustatai srifta, ir tau parodo scema kryziuku... daba tikrinu, nebeveikia jis unsure.gif
o man labai reikia, nes ieskau rusu raides, kad graziai varda issiuvineti, ta, ka turiu, ne fainas... dideles raides grazios, o mazosios, tai visai jau schmoll.gif siuvineti viska didziosiom - gadina siuo atveju vaizda...
aciu 4u.gif
Atsakyti
user posted image


ieskau sitokio grozio su visom gaminimo instrukcijom, gal kas turit, ar matet, kur galima rasti? blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Smaliziu_feja @ 2010 10 19, 12:20)
user posted image
ieskau sitokio grozio su visom gaminimo instrukcijom, gal kas turit, ar matet, kur galima rasti?  blush2.gif  4u.gif


kur siųsti?
Atsakyti
QUOTE(gadik @ 2010 10 19, 13:18)
sveikutes, kazkadaise buvau is forume uzsiseivinusi linka, kur butu galima ivesti tau reikiamus zodzius, nustatai srifta, ir tau parodo scema kryziuku... daba tikrinu, nebeveikia jis  unsure.gif 
o man labai reikia, nes ieskau rusu raides, kad graziai varda issiuvineti, ta, ka turiu, ne fainas...  dideles raides grazios, o mazosios, tai visai jau  schmoll.gif  siuvineti viska didziosiom - gadina siuo atveju vaizda...
aciu  4u.gif


http://www.needlepoi...2ffontform.html
Atsakyti
QUOTE(Uodegyte @ 2010 10 19, 12:43)


Uodegyte, tas neveikia rus raides, meta skaicius vietoj scemos... tik lotiniskos raides veikia unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(gadik @ 2010 10 19, 13:55)
Uodegyte, tas neveikia rus raides, meta skaicius vietoj scemos... tik lotiniskos raides veikia  unsure.gif

pati truputi turiu rusisku.
Алфавит
Atsakyti
QUOTE(Uodegyte @ 2010 10 19, 13:16)
pati truputi turiu rusisku.
Алфавит


aciu 4u.gif bandysiu pritaikyti
Atsakyti