Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimo kryželiu schemos

QUOTE(Uodegyte @ 2010 10 15, 09:26)



Hmz..bet juk ta schema kur as noriu siuvinet yra M156, o ta ant kurios surasyti numeriukai yra M159. o jeigu ten siaip uzrasyti numeriai ant kito rakto, tai nzn pagal ka ziuret, pagal simbolius, ar skaicius, nes ir taip ir taip truksta vis kazko... nesuprantu sad.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(tute28 @ 2010 10 17, 21:02)
Čia jis dizaineris ir scemas kuria g.gif  Nes pagooglinus tai tik kažkokį sektos lyderį randu  blink.gif  Tai tau jo portreto reikia?

panasu kad jo portreto praso ,gallery.ru bent nera.gal milijonine zvaigzde,bet ne pasauline.
Atsakyti
QUOTE(r_tina @ 2010 10 17, 20:13)
Hmz..bet juk ta schema kur as noriu siuvinet yra M156, o ta ant kurios surasyti numeriukai yra M159. o jeigu ten siaip uzrasyti numeriai ant kito rakto, tai nzn pagal ka ziuret, pagal simbolius, ar skaicius, nes ir taip ir taip truksta vis kazko... nesuprantu sad.gif blush2.gif

schemos yra labai panašios, spalvų raktas rinktas kartu su merginom. Teks ir pačiai paimprovizuot 4u.gif
Atsakyti
aaa..va kame cia reikalas.. o as galvoju, nesirisa kazkas,..
Atsakyti
QUOTE(tute28 @ 2010 10 17, 19:02)
Čia jis dizaineris ir scemas kuria g.gif  Nes pagooglinus tai tik kažkokį sektos lyderį randu  blink.gif  Tai tau jo portreto reikia?


Sathya Sai Baba yra populiarus Indijos dvasinis mokytojas, dvasinis lyderis, oratorius ir dažnai apibūdinamas (kontraversiškai) kaip įsikūnijęs Dievas ir ...nenoriu plėstis 4u.gif Aš nesu prijaučianti, bet labai reikia kaip dovanos vienam žmogui.

Taip reikia jo portreto, bandžiau perversti su programa, bet nesigauna gražus veidas. na ne tai ne.
Atsakyti
Labutis darbsciarankes biggrin.gif uzmaciau senoje temoje nuostabius pinigu medzius siuvinetus skitus pinigeliams dovanoti ir norejau paklausti gal yra galinciu toki medeli issiuvineti? Reikalinga Kaune, siam savaitgaliui ax.gif
Rasykit i AZ
Aciu labai ir sekmes Jums!
Atsakyti
Laba diena, merginos. 4u.gif
Man labai reiektu schemu su eziukais. Gal kas turite kur savo lobynuose?
gal galima butu nuoroda arba lauksiu schemu pastu aistutei@gmail.com
rolleyes.gif
Atsakyti
eziukai
Atsakyti
Sveikos, man labai reikia pagalbos reikia išsiuvinėti mokyklos būreliui Maironio atvaizdą, su jokiomis programom nemoku dirbti ar galėtu kas man padėti?
Atsakyti
QUOTE(letena95 @ 2010 10 18, 16:04)
Sveikos, man labai reikia pagalbos reikia išsiuvinėti mokyklos būreliui Maironio atvaizdą, su jokiomis programom nemoku dirbti ar galėtu kas man padėti?

bandyk cia,iskart sakau kad atsiliepimai apie ja neblogi.
s.step81@gmail.com
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 18 spalio 2010 - 16:11
Dantiste, labai ačiū už nuorodas 4u.gif
Papildyta:
Dar noriu paklaust o kaip ten tam HEAD'e reik nusipirkt, aš prisiregistravus. Bandžiau siųstis xsd forma, bet man tik ženklus atidaro, gal ką ne taip darau...
Atsakyti
Gal kur uzmatet sitas schemas?
http://radikal.ru/F/...edc457.jpg.html
http://radikal.ru/F/...7b7f13.jpg.html
Atsakyti