Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimo kryželiu schemos

QUOTE(Uodegyte @ 2010 10 14, 13:28)
tiesiog prisiregistruok ,ir turesi savo psl. idedu vienos is musu prisiregistravusiu.
cia


ačiukas. Taip ir padarysiu. bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Uodegyte @ 2010 10 14, 14:28)
tiesiog prisiregistruok ,ir turesi savo psl. idedu vienos is musu prisiregistravusiu.
cia


Sveiki, as irgi ten prisiregistravau, tik kol kas nuotraukyciu dar nesukeliau, truputi laiko nera tam smile.gif

Atsakyti
Aaa, net nezinojau, dekui blush2.gif bet jau pagaliau issirinkau, kuri is tu maziuliu siuvinesiu smile.gif tai dabar net spirgu, kaip noriu pradet bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(paukščiukas @ 2010 10 14, 12:25)
Gavau kvietimą, visos kas yra prisiregistravusios gallery , naujai bazuojasi čia

http://vkontakte.ru/club20623565

4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Uodegyte @ 2010 10 14, 13:28)
tiesiog prisiregistruok ,ir turesi savo psl. idedu vienos is musu prisiregistravusiu.
cia

Ir manot, kad čia neatsiras toks dalykas, kaip autorinės teisės?
Pagal mane 1gb visai ne daug.. Kai pažiūrėjau, kiek pas mane schemos užima, tai išsigandau, nes pačiai atrodo, kad dar labai mažai jū turiu. unsure.gif
Atsakyti
Pas mane dabar schemos užima 3GB, o čia tik dalis, nes kita CD sudėtos unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(paukščiukas @ 2010 10 14, 14:33)
Pas mane dabar schemos užima 3GB, o čia tik dalis, nes kita CD sudėtos  unsure.gif

Pas mane virš 2GB, nors dar nėra nei metų, kaip tuo domiuosi... Peršasi mintis, kad reikia rimtos talpyklos, ne bele. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Ameera @ 2010 10 14, 15:03)
Pas mane virš 2GB, nors dar nėra nei metų, kaip tuo domiuosi... Peršasi mintis, kad reikia rimtos talpyklos, ne bele.  unsure.gif


Tai jau taip. Tiek daug visko norisi o vietos nėra.
Atsakyti
Mergaitės, gal turit kokių mažų paveiksliukų raktų pakabukams? Žiūriu kad ant 14 aidos siuvinėjant jų labai mažų reikia, max 15x16 kryžiukų dydžio g.gif gal ką patarsit? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ameera @ 2010 10 14, 16:03)
Pas mane virš 2GB, nors dar nėra nei metų, kaip tuo domiuosi... Peršasi mintis, kad reikia rimtos talpyklos, ne beleunsure.gif


g.gif tai suraskit padoresne schmoll.gif

pas mane apie 12 gb ax.gif hihihi.gif ir beto skaiciuoja netolygiai.sukroviau daugiau nei 200 mgb,o rodo kad 100 mirksiukas.gif as ir taip maniau kad netilps.
apsikakosi kol visa savo turta sukelsi g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 14 spalio 2010 - 14:43
QUOTE(ZMama @ 2010 10 13, 21:39)
SVEIKUTĖS,

IRr vėl reikia jūsų pagalbos  ax.gif Senelei 87 gimtadieniop progą noriu išsiuvinėti šventą paveiksliuką, TIK NEDIDELĮ . gal kas turit pasidalinti schemutėm  mirksiukas.gif
LABAI DĖKUI  4u.gif

auuuuuuuuuuuuuu, nejaugi niekas nieko neturit ką pasiųlyti verysad.gif verysad.gif verysad.gif
Atsakyti
As prisiregistravau...net nelabai suprantu kaip nuotraukas kelti smile.gif
Atsakyti