Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimo kryželiu schemos

QUOTE(Uodegyte @ 2010 10 14, 08:39)
gal cia 3727 ,nes tokie yra,gal klaida.

nu gal...net keista ir sirdele skauda sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Akelaklp @ 2010 10 14, 06:32)
man sake kad tokiu siulu isvis nera tai 3728... ax.gif


Taip, tikrai klaida, aš irgi pas save DMC spalvų lentelėje tokios nerandu. Nesuk galvos, viską išsiuvinėk, o tą palik pabaigai, pasimatys aiškiai, ko trūksta 4u.gif Pasitikrink ant schemos, kur yra tos spalvos simbolių, jau gal dabar gali nuspėti, kas tai per spalva. Tu labai mažą paveiksliuką įkėlei, nieko nesimato.
Atsakyti
QUOTE(Donalita @ 2010 10 14, 10:52)
Taip, tikrai klaida, aš irgi pas save DMC spalvų lentelėje tokios nerandu. Nesuk galvos, viską išsiuvinėk, o tą palik pabaigai, pasimatys aiškiai, ko trūksta  4u.gif  Pasitikrink ant schemos, kur yra tos spalvos simbolių, jau gal dabar gali nuspėti, kas tai per spalva. Tu labai mažą paveiksliuką įkėlei, nieko nesimato.

drinks_cheers.gif 3727 pagal paletę švieliais alyvinė, pažiūrk pagal simbolį ir paveiksliuką, kokia turi būt spalva 4u.gif

Dėl talpyklos nieko nežinau, dabar nieko nedarysiu
Atsakyti
labas rytas mirksiukas.gif
norejau paklaust, gal kuri turit sito grozio pilna spavu rakta? smile.gif
http://s59.radikal.r...fa41faafdb3.jpg
buciau labai dekinga, jei atsiustumet i pasta anakonda05@one.lt ax.gif
Atsakyti
smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo paukščiukas: 14 spalio 2010 - 11:54
QUOTE(saulute91 @ 2010 10 14, 12:33)
labas rytas mirksiukas.gif
norejau paklaust, gal kuri turit sito grozio pilna spavu rakta? smile.gif

tau ta mazyli siunciau,ir ten yra surasyti kodai dmc.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 14 spalio 2010 - 12:06
QUOTE(Uodegyte @ 2010 10 14, 07:26)
tikriausiai kad nedomina jai niekas neatsako  ax.gif .as savo psl taip pat siuliau ,taipat nieko nesudomino.gal kiekviena nori savo atskiro kur galetu deti schemas pagal savo skoni ir nuoziura  blush2.gif pvz kaip gallery.

nelabai pagaunu kampą apie ką čia kalba eina. Nes nesekaiu anos temos tai negaliu ir komentuoti. doh.gif
Atsakyti
na gallery durys uzsidarys,nemokesiu uz nieka ,tai pagalvojau svetaine susikurti visom kad talpintume savo schemas.tai atradau seniai uzmirsta sukurta savo svetaine. webpage psl panasus i gallery,prisiregistruoji ir automatiskai turi savo psl. ax.gif Peachy_sheila kazka panasaus maste...kad kazkas is jos pazystamu patartu ier sukurtu mum schemu talpykla.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 14 spalio 2010 - 12:13
Uodegyte, tu man siuntei kitoki mazyli, su juo viskas ok smile.gif 4u.gif o si mazyli atsisiunciau is to rusisko puslapio...bet deja spalvu raktas nepilnas (ne visos spalvytes pazymetos) unsure.gif
Atsakyti
ir nereikia kodu, ten blendingas.tai paimti vienos spalvos viena siuliuka ir kitos spalvos siuliuka.ir sujungiant siuvineti.

user posted image

pvz No1+No2
938 + 801
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 14 spalio 2010 - 12:30
QUOTE(Uodegyte @ 2010 10 14, 13:11)
na gallery durys uzsidarys,nemokesiu uz nieka ,tai pagalvojau svetaine susikurti visom kad talpintume savo schemas.tai atradau seniai uzmirsta sukurta savo svetaine.  webpage psl panasus i gallery,prisiregistruoji ir automatiskai turi savo psl. ax.gif  Peachy_sheila kazka panasaus maste...kad kazkas is jos pazystamu patartu ier sukurtu mum schemu talpykla.

a šit kaip viskas aišku. Visai įdomi mintis. Aš visai gal ir už būčiau. Tai mes galim kurtis ir gal dar laikui bėgant gal ir daugiau prisijungs.
Atsakyti
tiesiog prisiregistruok ,ir turesi savo psl. idedu vienos is musu prisiregistravusiu.
cia

Atsakyti