Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimo kryželiu schemos

registruojuos biggrin.gif

o cia mano jai ka mirksiukas.gif cia

atsiprasau jai ka erzina daugkartinis idetas psl.

cia tai geras blink.gif as pas tave galiu ieit be atskiros registracijos ,ir tu pas mane biggrin.gif as galvojau,kad kiekvienam psl atskirai ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 14 spalio 2010 - 08:28
QUOTE(Uodegyte @ 2010 10 14, 09:06)
jau sakiau,  siuvinejimas kryzeliu temukej  parasiau doh.gif  ax.gif 1 gb ,sudejau jau nemazai schemu ,o dar 900 mgb liko ...


sorry pramazinau...kazkaip info skaiciau ale dydi praleidau...nu 1Gb nemazai visai.. g.gif
Atsakyti
QUOTE(paukščiukas @ 2010 10 13, 21:03)
tai DMC siūlai, net nekyla abejonių, kas tau ten netiko?



man sake kad tokiu siulu isvis nera tai 3728... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Akelaklp @ 2010 10 14, 10:32)
man sake kad tokiu siulu isvis nera tai 3728... ax.gif

gal cia 3727 ,nes tokie yra,gal klaida.
Atsakyti
QUOTE(Uodegyte @ 2010 10 14, 10:26)
cia tai geras  blink.gif as pas tave galiu ieit be atskiros registracijos ,ir tu pas mane  biggrin.gif as galvojau,kad kiekvienam psl atskirai  ax.gif

Taip, mane vakar isvis neuzsiregistravusia dar leido tavo nuotraukas ziureti...
O šiaip kai aš dabar užsiregistravau tai galiu irgi dėtis nuotraukas ane? Čia nepaprasšys paskui susimokėti? g.gif
Atsakyti
uodegyte, as ir neprisiregistravus bet ziuret tavo paveikslelius gliu, bet man rodos jei paspaudziu parsisiust tada jau eik registracijos blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Daisiuke @ 2010 10 14, 11:04)
uodegyte, as ir neprisiregistravus bet ziuret tavo paveikslelius gliu, bet man rodos jei paspaudziu parsisiust tada jau eik registracijos  blush2.gif

Nu aš siųsti nemėginau tai negaliu pasakyti...
Atsakyti
QUOTE(medlink @ 2010 10 14, 11:10)
Nu aš siųsti nemėginau tai negaliu pasakyti...


Įkėlus nuotraukas galima nustatyti kas gali jas matyti smile.gif
Atsakyti
tai as matau tavo vebpage medlink.is oro psl neatsirado biggrin.gif vistiek kazkokia minimali registracija buvo,ar pati psl susikurei?jai negali atsisiusti tada registracija reikalinga g.gif
Atsakyti
QUOTE(Uodegyte @ 2010 10 14, 11:22)
tai as matau tavo vebpage medlink.is oro psl neatsirado  biggrin.gif vistiek kazkokia minimali registracija buvo,ar pati psl susikurei?jai negali atsisiusti tada registracija  reikalinga  g.gif



Tai aš paskui prisiregistravau, bet pirmiausia pasižiūėjau nesiregistravus ax.gif
O registruojansi gaunasi kad ir psl gauni... dabar pasižiūrėjau kad irgi galiu nuotraukas deti, tai reiks susikelti iš kompo biggrin.gif
Atsakyti
tai cia kaip gallery g.gif tikiuosi vel kas nors neismes blink.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Uodegyte @ 2010 10 14, 11:33)
tai cia kaip gallery  g.gif tikiuosi vel kas nors neismes  blink.gif  doh.gif

nu va http://vaidamedlink.mylivepage.com/ čia gi mano psl kiek suprantu... g.gif
Atsakyti