Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimo kryželiu schemos

ačiū už zodiakus išsirinkau ir sau. 4u.gif
Atsakyti
a tai sis g.gif ????

user posted image
Atsakyti
Nespauskit du kartus ATSAKYTI, susidubliuoja žinutės mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(paukščiukas @ 2010 10 11, 20:29)
Štai ir dvyniai  ax.gif



aciuuuuu 4u.gif 4u.gif 4u.gif


Uodegyte manau Mamulkai tokio reikia ax.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo inieska: 11 spalio 2010 - 20:47
QUOTE(Mamulka123 @ 2010 10 11, 21:27)
Uodegyte, nea, cia keliu policijos zenklas. Man reiketu pagrindinio, kur Vytis vidury, nes visoms tarnyboms dovanociau  - ir keliukams, ir prevencijai, ir kriminalkai, ir t.t. blush2.gif


ojėj, kiek kartų tokį patį siuvinėti doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
as cia jau atsibosiu su savo ieskojimais ir prasymais, bet tieisog dabar renkuos viska ka darysiu dovanoms kalednems ir tada darysiu dideli uzsakyma siulukams ir medziagai..

dabar man reik kazkokio neperdideliausio paveikslelio, kur butu kazkoks rimtesnis maistas..ar tai kokios desros kumpis, ar kokie saslykai ar dar kazkas tokio..nu sakyciau vyriskos uzkandos arba rimtu pietu paveikslelis.. rolleyes.gif skamba keistai, bet vat butent tokio riek.. perziurejau virtuves tema..tai ten puodeliai, arbatinukai, vaisiai ir darzoves...
gal aks turit tokiu keistybu kuriu man reik blush2.gif
Atsakyti
Merginos reikia kažko kas susiję su Pasaulio šalim rr'ui
Atsakyti
QUOTE(*mamusikas* @ 2010 10 11, 21:34)
Merginos reikia kažko kas susiję su Pasaulio šalim rr'ui


Kažką turiu, manau tiktų. Pas mane yra vienas aplankas TRAVELING THE WORLD, pagrinde nedidelės schemutės, kažkuo reprezentuojančios šalį. Kur siųsti?
Atsakyti
QUOTE(Donalita @ 2010 10 12, 01:10)
Kažką turiu, manau tiktų. Pas mane yra vienas aplankas TRAVELING THE WORLD, pagrinde nedidelės schemutės, kažkuo reprezentuojančios šalį. Kur siųsti?

violeta.zurauskiene@gmail.com
Atsakyti
Sveikos merginos,

gal kas turite graziu simboliu kuriuos butu galima issiuvineti ant mazu medziaginiu maisiuku, dydis maisiuku mazdaug butu 8x15cm. tema butu krikstynos, bet maisiukai skirti sudeti simboliams: kruopoms, miltams, muilui ir cukrui. tai net nezinau kokie butu grazu siuvineti simboliai, bet virs ju bandysiu siuvineti zodzius kas ideta i vidu. tikiuosi aiskiai parasiau.

laukiu pasiulymu, skubu!
Atsakyti
QUOTE(nurija @ 2010 10 12, 11:47)
Sveikos merginos,

gal kas turite graziu simboliu kuriuos butu galima issiuvineti ant mazu medziaginiu maisiuku, dydis maisiuku mazdaug butu 8x15cm. tema butu krikstynos, bet maisiukai skirti sudeti simboliams: kruopoms, miltams, muilui ir cukrui. tai net nezinau kokie butu grazu siuvineti simboliai, bet virs ju bandysiu siuvineti zodzius kas ideta i vidu. tikiuosi aiskiai parasiau.

laukiu pasiulymu, skubu!

Aš siuvinėjau tik pavadinimus
Atsakyti
QUOTE
tema butu krikstynos, bet maisiukai skirti sudeti simboliams: kruopoms, miltams, muilui ir cukrui.


man kazkaip tema nesueina g.gif

sie labai grazus maisiukai

user posted image schema user posted image schema user posted image schema
Atsakyti