Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimo kryželiu schemos

QUOTE(inieska @ 2010 10 10, 21:41)
ar sitoj schemoj iseitu kazkaip praplatint tuos remelius ir vietoj 2 vardu irasyt 4
noriu sesei kaledom padaryt ju seimos a la metrika biggrin.gif
ir jai eitu toki bajeri padaryti ar gal kas turit sita schemute?  ax.gif  blush2.gif
aisku apacioj tuos raitinukus reiktu naikint  g.gif
zo patyrusios kryziavotojos patarkit  4u.gif


Ar ten tokia labai didelė šeimyna, kad netilps visi vardai? Aš pasirinkčiau mažesnį šriftą, surašyčiau vardus ant languoto popieriaus skiaučių, kitą lapą pasiimčiau atitinkantį schemos vidų 1langelis=1kryželis ir padėliočiau vardus, pažiūrėčiau, kaip gražiau atrodo g.gif
Papildyta:
QUOTE(inieska @ 2010 10 11, 09:20)
biggrin.gif  as ta suprantu kad aplankuose biggrin.gif pas mane nors tik apie 1G schemuciu bet ir tarp ju pasimetu  doh.gif o pas jumi tai siaubas koks kiekis  bigsmile.gif


Viskas pagal temas: peizažai (su vandeniu, su namais, rudeniniai, žieminiai ir pan.), namai (rudeniniai, žieminiai,..., kiemeliai, miestai,...), gėlės (rožės, našlaitės, miksas, su drugeliais, su paukščiais,...), rytų tema, afrikos tema, gyvūnai(meškos, lapės, vilkai...) biggrin.gif Jei daug prisitempiu ir nespėju surūšiuoti, tai dedu į atskirą aplanką, kol viską sutvarkau.
Atsakyti
QUOTE(inieska @ 2010 10 11, 12:20)
biggrin.gif  as ta suprantu kad aplankuose biggrin.gif pas mane nors tik apie 1G schemuciu bet ir tarp ju pasimetu  doh.gif o pas jumi tai siaubas koks kiekis  bigsmile.gif

Po teisybe, pas mane gan dydelis bordakas ir dažnai, žinau kad turiu, bet surasti nesugebu doh.gif biggrin.gif Tad greičiau per paieškas intike susirandu, nei pas save lotuliukas.gif
Atsakyti
pas mane pan. biggrin.gif

geles:rozes,tulpes,kolekcija...
peizazai: kalnai,upes ir ezerai,juros tema,miskai,namai ir pastatai

ir t.t rolleyes.gif

isigudrinau biggrin.gif kad nereiktu ieskoti schemos per visus 20,30 aplanku,visus aplankus sunumeruoju.o didziomis raidemis pavadintu PICTURE aplanke yra sunumeruoti paveiksleliai pagal aplanka su schemomis. thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 11 spalio 2010 - 12:30
sio kazkas ieskojo ax.gif pm ir pdf

user posted image
siustis

Atsakyti
Pilniausia, ką radau konvertuojant Crescent colours į DMC
čia
gal kam pravers 4u.gif
Atsakyti
mergaites gal galit pasidalint kalediniu kojiniu schemomis ax.gif ,pats laikas man jau butu pradet 4u.gif
Atsakyti
man rodos kad idejau kazkur kaledinem kojinem nuoroda atsisiuntimui.
Atsakyti
QUOTE(Uodegyte @ 2010 10 11, 12:21)
sio kazkas ieskojo  ax.gif pm ir pdf


Šitas jau buvo rastas ir įdėtas mirksiukas.gif Va tos mergaitės tai dar lyg nieks nerado.
Atsakyti
QUOTE(Martini @ 2010 10 11, 16:34)
Pilniausia, ką radau konvertuojant Crescent colours į DMC
čia
gal kam pravers 4u.gif




Didziausias dekui.... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(inieska @ 2010 10 11, 11:52)
nu tu auksas  4u.gif  jai nerasiu dar dvynio priderinsiu ka nors is turimu zodiaku smile.gif
man tai nesuvokiama kokio dydzio pas jus lobynai bigsmile.gif  ir kaip juose nepasimetat  bigsmile.gif

Štai ir dvyniai ax.gif
http://img808.images...b0822434695.jpg
http://img408.images...c1322434702.jpg
Atsakyti
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Uodegyte @ 2010 10 09, 19:39)
Dome pas  ja apacioje parasyta I have a pattern! Схемы есть! ji turi schemas,tai reikia jos paprasyti.
Mamulka123

cia sis ? ax.gif

user posted image



Uodegyte, nea, cia keliu policijos zenklas. Man reiketu pagrindinio, kur Vytis vidury, nes visoms tarnyboms dovanociau - ir keliukams, ir prevencijai, ir kriminalkai, ir t.t. blush2.gif
Atsakyti