Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimo kryželiu schemos

QUOTE(Daisiuke @ 2010 10 09, 12:51)
sveikutes...

esu macius paveiksla su kelionemis (oro balionai ten, kalnai, laivas ir t.t.).. gal kas turi kazka panasaus (tos konkrecios schemos bandysiu eit paprasyt merginos, kuri siuvinejo nesenai si darbeli blush2.gif )..o gal kas turi kazka kur butu koks kompasas, zemelapio detale..gal dar kazkas tokio kas tiktu kelioniu temai.labai dideli netinka, nes planuoju daryt knygos virseli.. ax.gif


Tai gali siuvinėti tik dalį paveikslo. Pas mane tokie yra
user posted image
user posted image
Atsakyti
Aciu Uodegyte. Gavau... 4u.gif

Nu jau dvi naktis praleidau prie neto ieskodama tos nuostabios Mirabilia Christmas Tree 2007, bet niekaip nerandu. Gal kazkuri turite savo lobynuose... blush2.gif
Papildyta:
Apie sia eglute kalbu....
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Miledi @ 2010 10 09, 15:18)
Sveikos 4u.gif

turiu viena klausima: kazkada esu uzmacius siuvinetus pakabukus ant raktu, bet abar niekaip nerandu sad.gif
Gal uzmatet?
Raktų pakabukamshlighting              41010321      end_of_the_skype_highlighting"><{POST_SNAPBACK}>

Atsakyti
ieskau kokybiskos shemos R&P 4u.gif
user posted image

o eglute ir as priglausciau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Miledi @ 2010 10 09, 15:18)
Sveikos 4u.gif

turiu viena klausima: kazkada esu uzmacius siuvinetus pakabukus ant raktu, bet abar niekaip nerandu sad.gif
Gal uzmatet?


Štai čia turiu keletą:
http://picasaweb.goo...RaktuPakabukai#
Atsakyti
Laba diena,
Kazkuri is Jusu moka labai graziai is paveikslelio padaryti schema siuvinejimui. Tai va, noreciau ir as tokios paslaugos. As noreciau issiuvineti visiems bendradarbiams iki Nauju, raktu pakabukus. Reikia policijos zenklo, mazdaug 5x5 cm. Jei galite - padekite, butu maloni dovana jiems.
P.S. zenklas atrodo taip, kaip www.policija.lt tinklalapio virsuje.
Atsakyti
QUOTE(Donalita @ 2010 10 09, 16:07)

bigsmile.gif vat kazko tokio man ir reik!!! buciau labai labai dekinga 4u.gif ar galima abi schemutes butu i daisiuke@gmail.com. ar is kur nors kitur atsisiust? 4u.gif
Papildyta:
beje gal kas nors turit ta kelioniu schema graziaja? prasiau tos merginos kuri siuvinejo, bet pasirodo siuvinejo is zurnalo ir to schemutes elektroniniu formatu neturi.. rolleyes.gif buciau labai labai dekinga 4u.gif
Atsakyti
Dome pas ja apacioje parasyta I have a pattern! Схемы есть! ji turi schemas,tai reikia jos paprasyti.


Mamulka123

cia sis ? ax.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 09 spalio 2010 - 18:44
radau xsd formate

user posted image

siustis

ir truputis smulkmenu,transportas,ziuronai ,ir tas zenkliukas kur zymi krypti,siaure ,rytus...nezinau kaip vadinasi ax.gif

siustis


Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 09 spalio 2010 - 20:11
QUOTE(Uodegyte @ 2010 10 09, 20:41)
radau xsd formate

user posted image

siustis


aciu!!!

dar radau kitoki, toki viso pasaulio zemelapi..ir dydis toks tinkamas! bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Domė @ 2010 10 09, 15:45)
Aciu Uodegyte. Gavau... 4u.gif


O iš manęs tas spring ir winter fėjas gavai g.gif
Atsakyti
QUOTE(Daisiuke @ 2010 10 09, 21:08)
aciu!!!

dar radau kitoki, toki viso pasaulio zemelapi..ir dydis toks tinkamas! bigsmile.gif


Daisiuke, gal pasidalintum? as irgi ieskau kelioniu smile.gif

O ta schema kur uodegyte dave tai buvo siuv kryzeliu zurnale, vien tik del tos schemos ir pirkau pries kelias dienas ta nr smile.gif
Atsakyti