Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimo kryželiu schemos

QUOTE(Safira023 @ 2010 10 06, 22:44)
o kurių tu nori porelių? Visų?



man uztektu 9, 20, 27 ir 30 nuotrauku 4u.gif
Atsakyti
Labas 4u.gif

Gal kuri netyčia turit štai šia karvyte??? Laaabai reikia rolleyes.gif

user posted image
Atsakyti
Mergaites labai reikia jus pagalbos...
Man reikia Mirabilia Winter ir Spring Fairy schemu labai skubiai, bei tos nuostabios kaledines eglutes su balatais balandziais...
Gal galite padeti....
Papildyta:
As nezinau ar jus duodate nepazystamoms mamytems slaptazodzius i savo albumiukus.
Labai noreciau apziureti Pauksciuko schemas, nes jos skonis superinis. O kitu dar neisidemejau albumiuku ir nicu, nes visai nelieka laiko SM... sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Domė @ 2010 10 07, 15:48)
As nezinau ar jus duodate nepazystamoms mamytems slaptazodzius i savo albumiukus.
Labai noreciau apziureti Pauksciuko schemas, nes jos skonis superinis. O kitu dar  neisidemejau  albumiuku ir nicu, nes visai nelieka laiko SM... sad.gif


Susikurk albumą gallery.ru, pasikviesk į draugus, kai patvirtins, galėsi naršyti po visą albumą mirksiukas.gif Bet... Būtų gerai, kad ir savo albumą pildytum schemomis, taip pasidalintum su kitomis rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuzanele: 07 spalio 2010 - 14:58
Reiks tikrai susikurti ir deti. 4u.gif
Gaila tik kad as schemuciu labai mazai, nes as kazkaip pirkdavau seniau tuos rinkinukus. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Domė @ 2010 10 07, 18:35)
Reiks tikrai susikurti ir deti. 4u.gif
Gaila tik kad  as schemuciu labai mazai, nes as kazkaip pirkdavau seniau tuos rinkinukus. verysad.gif


Internete labai daug. Patikusią atsisiunčiu ir įsidedu į albumą mirksiukas.gif
Atsakyti
Labas vakaras, mielos kryžiuko gerbėjos 4u.gif Kreipiuosi pagalbos - ieškau HAED schemos Cristophe Vacher "Automne" (geltoname fone ruda moteris ilgais besiplaikstančiais plaukais ir drabužiais) Esu dar naujokė jūsų forume, tad nemoku įkelti nuotraukos, bet forumo "profės" turbūt supras.
Būčiau labai dėkinga sulaukusi šios schemos el. paštu rasonija@gmail.com arba bent jau nuorodą gavusi, iš kur galima būtų parsisiųsti.
Iš anksto dėkoju aciuks.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzanele @ 2010 10 07, 19:54)
Internete labai daug. Patikusią atsisiunčiu ir įsidedu į albumą mirksiukas.gif



Kelias temelias apie schemu ieskojima perskaiciau, bet vis nerandu to ko reikia.
O dazniausiai nurodote ta rusiska puslapiuka i kuri reikia rakto ar slaptazodzio perziureti jusu albumiukus. verysad.gif
Na bet nenusileisiu ir toliau ieskosiu... 4u.gif
Bet jei kuri dar tureumete tas shemutes, tai buciau labai dekinga...
Atsakyti
Saulute*, pas mane yra tik vadinamas, storykeep - skirtukas knygai, nes dydis tik 175X58 kryžiukai. Ten yra ta moteris plevėsuojančiais plaukais, bet paveikslas iš abiejų pusių nurėžtas.
user posted image
Atsakyti
Šitą "mažąją" versiją aš turiu, bet man reikia būtent didelės. Kai išsiuvinėjau vieną HAEDą iš 24 lapų, maži darbeliai patapo nebeįdomūs. Reikia naujų iššūkių smile.gif
Atsakyti
QUOTE(white_angel @ 2010 10 07, 11:17)
man uztektu 9, 20, 27 ir 30 nuotrauku  4u.gif


išsiunčiau. Jei dar ko reikės tai sakyk atsiųsiu. mirksiukas.gif
Papildyta:
parašius neteisingą emailą. parašyk dar kartą.
Atsakyti
Ačiū B_March už "Automne" schemą aciuks.gif Net nesitikėjau tokios greitos pagalbos, nes jau ilgokai ieškau šios schemos. Galėsiu kibti į darbą clap.gif
Atsakyti