Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimo kryželiu schemos

QUOTE(Uodegyte @ 2010 10 05, 12:23)
yra nuorodele siems vaikiukams  doh.gif  6 psl 17 zinute


Nerandu...
Atsakyti
QUOTE(Aiste P. @ 2010 10 05, 15:52)
Nerandu...

http://www.supermama...?...&p=40837757
Atsakyti
Sveikos! Siuvineju paveiksliuka is 3 roziu,grafine schjema,joje duoti tik koduku numeriukai,neparasyti kokie siulai,bet atskyriau,kad tai anchor,tik vieno kodo nerandu 1095,gal zinot kokia tai spalva gali but?gal kas siuvinejot toki paveiksliuka ir kazkokia kita spalva pasirinkot?nes tokio koduko man neranda g.gif
Atsakyti
QUOTE(white_angel @ 2010 10 05, 01:55)
wow koki grazus, noreciau tos poreles schema i pasta gauti skaiti.xx@gmail.com , nes sunku is tokio dydzio nuotraukos isiziureti atidziau  blush2.gif  jeigu nesunku gal gali persiusti kuria nors is tu poreliu, buciau labai dekinga


Pirmiausia pabandom taip: paspausk ant nuotraukos ji išsididins o po to aukščiau rasi žodį atsisiųsti ir paspaudi jį ir atsisiųsti nuotrauką. Jei ir tada nepavyks tai rašyk siųsiu aš.
Atsakyti
QUOTE(Safira023 @ 2010 10 05, 20:19)
Pirmiausia pabandom taip: paspausk ant nuotraukos ji išsididins o po to aukščiau rasi žodį atsisiųsti ir paspaudi jį ir atsisiųsti nuotrauką. Jei ir tada nepavyks tai rašyk siųsiu aš.


bandziau taip kaip sakei, bet man atsisiusti neaktyvus myktukas, neleidzia paprasciausiai g.gif
Atsakyti
Pasigavau schemutę, kurią uodegyte siunte kažkam, bet ten neradau spalvų rakto.... ax.gif Gal kas turi?

user posted image
Atsakyti
user posted image

stai vienas is mano darbeliu, kazkur buvau radus arkliu schema, bet fona teko improvizuoti blush2.gif beto dar ne karto nesiuvinejau pagal spalvu kodus, visa laika taikydavau is akies, nes rasdavau turguj pigesniu siulu pirkti, dabar atsiradus galimybems pradesiu siuvinet nuotraukas smile.gif aisku tik kai pabaigsiu pradeta paveiksla, galiu parodyt tik kiek jau esu padarius 4u.gif

user posted image

Atsakyti
QUOTE
white_angel
darbelius reikia rodyti siuvinejimas kryzeliu temoje.cia schemu paieska 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 06 spalio 2010 - 10:59
NEMOKU IDET PAVEIKSIUKO blush2.gif
Atsakyti
dek per http://imageshack.us/
Atsakyti
QUOTE(white_angel @ 2010 10 05, 23:17)
bandziau taip kaip sakei, bet man atsisiusti neaktyvus myktukas, neleidzia paprasciausiai  g.gif


o kurių tu nori porelių? Visų?
Atsakyti
QUOTE(Uodegyte @ 2010 10 06, 11:57)
darbelius reikia rodyti siuvinejimas kryzeliu temoje.cia schemu         paieska   4u.gif



ups.. sorriukas blush2.gif
Atsakyti