Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimo kryželiu schemos

Rodėsi viena forumietė išsiuvinėjusi labai gražią nėštukę berods dar kartu su eilėraštuku, tik nepamenu, kuri.
Atsakyti
QUOTE(MildukasK @ 2010 10 04, 15:44)
Merginos, gal kuri turit ar esat maciusios schemuciu su nestukem?  g.gif As kiek esu albumu varcius, tai niekur neteko uztikti...  blink.gif

user posted image
Ir va tokia turiu PM
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Dvi @ 2010 10 04, 16:34)

sita arciau tiesios, issisaugosiu, tik gal kiek daugiau splavu noretusi smile.gif
o ta kita man biski "raganiska" hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(MildukasK @ 2010 10 04, 16:42)
o ta kita man biski "raganiska"  hihihi.gif

O man ji tokia pakylėta... ir mistinė šiek tiek kaip ir visa motinystė...
Dar Vervaco turi nesciosios pilva su 2 ji apglebusiom rankom, bet negaliu rasti taip greitai.
Atsakyti
QUOTE(MildukasK @ 2010 10 04, 13:42)
sita arciau tiesios, issisaugosiu, tik gal kiek daugiau splavu noretusi smile.gif


Šitą ir turėjau minty, labai dailiai atrodė išsiuvinėtas.
Atsakyti
Man tai Lanarte leliukas obuolyje wub.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo paukščiukas: 04 spalio 2010 - 17:29
Labukas,

kaip ir zadejau, nufotografavau, ka turiu vestuvinio, sukeliau i fotki, siust pastu nenoriu, turetu ir taip gerai matytis, kai uzsisaugosit nuotraukas is ten wink.gif
Kiek supratau, nelabai tiks, nes ieskot kazko meniskesnio, bet gal ateity kitoms pravers. dar sukeliua, ka uzmaciau zurnaluose savo su dvynukais, lyg kazkas norejo su jais metrikuciu ar pan, gal panaudos

Viskas su schemom cia siuvinejimo schemos

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

Nu ir kitus pacios paziuresit, kam reik
Visi paveiksliukai ner dideli, skirti atvirutems.
Atsakyti
[quote=Katu,2010 10 04, 20:44]
Labukas,

kaip ir zadejau, nufotografavau, ka turiu vestuvinio, sukeliau i fotki, siust pastu nenoriu, turetu ir taip gerai matytis, kai uzsisaugosit nuotraukas is ten wink.gif
Kiek supratau, nelabai tiks, nes ieskot kazko meniskesnio, bet gal ateity kitoms pravers. dar sukeliua, ka uzmaciau zurnaluose savo su dvynukais, lyg kazkas norejo su jais metrikuciu ar pan, gal panaudos

Ačiū, radau keletą gražių idėjų atvirutei thumbup.gif
Atsakyti
sveikos merginos, ieskau ideju vestuviniai atvirutei, tik nezinau kur rasti schemu, gal kuri turit ka nors ir galit pasidalinti, buciau labai dekinga blush2.gif


Papildyta:
QUOTE(Safira023 @ 2010 10 03, 22:01)
O iš vestuvinių šiuo metu galiu pasiūlyti tik tiek  bigsmile.gif
VESTUVINIAI
Papildyta:
Ir aš norėčiau tos schemos su taurėm ir braške.  ax.gif



wow koki grazus, noreciau tos poreles schema i pasta gauti skaiti.xx@gmail.com , nes sunku is tokio dydzio nuotraukos isiziureti atidziau blush2.gif jeigu nesunku gal gali persiusti kuria nors is tu poreliu, buciau labai dekinga
Atsakyti
QUOTE(white_angel @ 2010 10 05, 02:55)
sveikos merginos, ieskau ideju vestuviniai atvirutei, tik nezinau kur rasti schemu, gal kuri turit ka nors ir galit pasidalinti, buciau labai dekinga  blush2.gif


Gal tiks... Čia daug visko yra, ne vien vestuviniai ir viskas tinka atvirukams mirksiukas.gif

Spausk ant foto...
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuzanele: 05 spalio 2010 - 06:38
Labai ieskau Vejo schemos, gal kas galit padeti? 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Uodegyte @ 2010 10 03, 15:19)
zundyte  kazkokiame psl yra prasiusi vestuviniu motyvu,esu idejus.

dvynukams ir as nelabai ka turiu.bet sie mazyliai niekada nepaveda  biggrin.gif
galima siuos du .

user posted image


Taip pat labai noreciau sios schemos, jeigu kas turite smile.gif
Atsakyti
yra nuorodele siems vaikiukams doh.gif 6 psl 17 zinute
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 05 spalio 2010 - 12:26