Įkraunama...
Įkraunama...

... pakilusios ...

Užregistravau šiandien, turėsim MIGLĘ karsta.gif assa.gif assa.gif wub.gif

Nusibodo jau tos vardų paieškos doh.gif

Šiandien paskaičiau vardų sąrašą Smiltei ir ji Miglę išrinko bigsmile.gif Na o tėčiui nebeliko jėgų prieš moteris priešintis su savo Afroditėm, Atėnėm, Penelopėm ir Artemidėm lotuliukas.gif
Atsakyti
Me2za kap visada savamstiliuj, raso vidury nakties smile.gif tai kada tu miegi? g.gif

Sveikinu su vardu 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Dieną numiegu kelis posmus su panelėm savo biggrin.gif O naktim tai kaifas pasėdėti tyloje kai niekas neverkia ir nezyzia biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Žm@nytė @ 2010 11 16, 21:16)
Miglė - labai gražu  wub.gif

o man galvojasi smile.gif va berniukui buvo baisiai sunku sugalvoti  doh.gif
bet išrinkom gražiausią kas liko tongue.gif



Laba 4u.gif ,

o kokį išrinkote? blush2.gif

man antrajai "limpa" tik Ugnyte, tai greičiausiai taip ir pavadinsime, tik, kad labai dažnas, bet joks kitas nepatinka schmoll.gif
Gal ką pasiūlysite?
Atsakyti
Adomas smile.gif

mergaičių -
Elzė, Ilzė, Kotryna, Beatričė wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Žm@nytė @ 2010 11 23, 11:23)
Adomas  smile.gif

mergaičių -
Elzė, Ilzė, Kotryna, Beatričė  wub.gif

Mes mažei galvojom ar šį palikti ar Beatričė, Karolina dėti rolleyes.gif
Atsakyti
As sia tema pasisakyti negaliu biggrin.gif mergaitiski vardai kazkaip man cool.gif

Panos vargstu su baisuliniu sinusitu, siandien gavau antra partija antibiotiku doh.gif stipresniu. Gal zinot kokiu naminiu recepciuku, kaip ta bruda gydyti.
Atsakyti
Deja nežinau unsure.gif

Rola, jei limpa Ugnė, tai ir vadinkit, dzin, kad dažnas, svarbu patinka cool.gif Miglė irgi ne iš retųjų, o ką daryt, kad man gražus biggrin.gif Negi dabar kokia Kleopatra vadinsiu blush2.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
pasakysiu taip, kai Erikui vardą rinkom atrodo daug nebuvo tų vardų, o gavosi taip kad grupėje 3 Erikai biggrin.gif Dovydui kai rinkom irgi kažkaip neatrodė kad jų daug, o kai pasižiūrėjau 2008 metų topą, tai Dovydas skynė 4 vietą lotuliukas.gif Dabar įdomu kaip su Lukrecija bus biggrin.gif Todėl nežiūriu ar populiaru ar ne, jeigu gražu tai pirmyn rolleyes.gif Nors atsimenu kaip Dovydą MB norėjo pavadinti Matuku, piestu stojausi sakiau neeeeeee, lauritaz vaiko vardas biggrin.gif sako kieno blink.gif tokios nepažįstu hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(Niktė @ 2010 11 26, 13:06)
piestu stojausi sakiau neeeeeee, lauritaz vaiko vardas  biggrin.gif sako kieno  blink.gif tokios nepažįstu hihihi.gif

hihihi.gif
Atsakyti
Niu ka visos dingusios unsure.gif
Matyt newyear.gif 000054.gif ruosiates biggrin.gif
Atsakyti
hi.gif

O mes kaip reikalas vargstam doh.gif Gal kokias dvi savaites vaikui pilvą diegia nerealiai, jau ko tik neišbandžiau doh.gif Naktimis miega ramiai, vieną kartą keliasi pavalgyt ir vėl greit užmiega, bet dienom unsure.gif Maksimum išmiega 15 min blink.gif Pavalgo lyg iš pažiūros ir sočiai, pamiega, pabunda verkdama ir vėl prašo unsure.gif Nieko nepasidarau, nespėju nei pavalgyt, nei nusipraust, o kur dar Smilte pasirūpint reikia doh.gif doh.gif Košmaras kažkoks cool.gif
O šiandien buvom pasisverti, tai tik 300 g tepriaugo verysad.gif Labai mažai verysad.gif Gal ji vargšiukė tikrai pastoviai alkana buvo, kad tiek ant papo kabėdavo ir niekaip neužmigdavo tuščiu pilvuku, o mes galvojom, kad diegliai pažadina g.gif Bet kita vertus kakodavo kaip už tėvynę, tai jei neprivalgiusi būtų, ta kuom kakotų g.gif biggrin.gif O gal kadangi daug gadina pampersų, tai gal ir nelieka nieko organizmui g.gif Arba mano pienas visai liesas, nors jo ir daug, kad negana vis, gi neprivalgau, nepailsiu, tikrai pervargus paskutiniu metu g.gif

Žodžiu nebežinau ką ir daryt, ko gero bandysiu per dieną kartą pasiūlyt mišinuko ir žiūrėsiu situaciją unsure.gif Kiek išmiegos, ar ramiai miegos blush2.gif Bent jau numigtų kokią valandą per dieną, nors tiek, kad pavalgyt spėčiau ir Smiltę pamaitinčiau cool.gif

Atsakyti