Įkraunama...
Įkraunama...

... pakilusios ...

wow, sveikinu darkart wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Labai graži mergytė wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Laba 4u.gif ,

tai dabar jau mano eilė, ar dar kas nestuke.gif ?
Atsakyti
Niu ko gero daugiau nėra biggrin.gif Koks jausmas būt pirmai eilėj? tongue.gif Man tai visai neblogas buvo lotuliukas.gif
Atsakyti
Kuku biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(me2za @ 2010 11 10, 23:45)



Laba 4u.gif ,

tai vardo dar neturite?
Atsakyti
Labuka, Sveikinimai Meza2ai 4u.gif 4u.gif wub.gif
O jau kokia grazuolyte wub.gif wub.gif ir as uzsimaniau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Rola @ 2010 11 11, 13:38)
tai vardo dar neturite?


Su vyru draka kaip reikiant lotuliukas.gif Bet atrodo aš nugalėsiu šiam nelengvam mūšyje lotuliukas.gif Mano sugalvota Smiltė kažkaip lengvai prilipo, niu dabar mano sumąstyta Rusnė arba Miglė, na dar Rugilė vyrui neįtinka nors tu ką doh.gif Vyrelį ant graikiškų vardų patraukė - siūlo Artemidę, Afroditę, Nefertitę ir panašiai blink.gif Visai smegenai susisuko cool.gif Aš tai griežtai už lietuviškus vardus ir norėčiau trumpo, skambaus ax.gif Ir kad prie sesės derintųsi wub.gif Bet atrodo uošvienė bus maniškį paprotinusi, tai lyg ir Austėją pradėjo siūlyt, Emiliją, niu žodžiu normalesnius vardus biggrin.gif O šiandien ar tyčia, ar netyčia pavadino mažę Migle wub.gif Tai įtariu Miglė bus...Nors Rusnė man asmeniškai gal ir gražesnis, bet prie Ruzgaitės pavardės nelimpa kažkaip g.gif Sviestas sviestuotas kažkoks gaunas lotuliukas.gif Ir vyras šiaušiasi baisiausiai prieš Rusnę g.gif Bet kol neužregistruosim, tai tyliu kojas suglaudusi, kad vėl maniškiui koks vėjas blogas nepapūstų ir nepersigalvotų dėl Miglės lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo me2za: 12 lapkričio 2010 - 23:54
QUOTE(me2za @ 2010 11 13, 00:52)
Su vyru draka kaip reikiant lotuliukas.gif Bet atrodo aš nugalėsiu šiam nelengvam mūšyje lotuliukas.gif Mano sugalvota Smiltė kažkaip lengvai prilipo, niu dabar mano sumąstyta Rusnė arba Miglė, na dar Rugilė vyrui neįtinka nors tu ką doh.gif Vyrelį ant graikiškų vardų patraukė - siūlo Artemidę, Afroditę, Nefertitę ir panašiai blink.gif Visai smegenai susisuko  cool.gif  Aš tai griežtai už lietuviškus vardus ir norėčiau trumpo, skambaus ax.gif Ir kad prie sesės derintųsi wub.gif Bet atrodo uošvienė bus maniškį paprotinusi, tai lyg ir Austėją pradėjo siūlyt, Emiliją, niu žodžiu normalesnius vardus biggrin.gif O šiandien ar tyčia, ar netyčia pavadino mažę Migle wub.gif Tai įtariu Miglė bus...Nors Rusnė man asmeniškai gal ir gražesnis, bet prie Ruzgaitės pavardės nelimpa kažkaip g.gif Sviestas sviestuotas kažkoks gaunas lotuliukas.gif Ir vyras šiaušiasi baisiausiai prieš Rusnę g.gif Bet kol neužregistruosim, tai tyliu kojas suglaudusi, kad vėl maniškiui koks vėjas blogas nepapūstų ir nepersigalvotų dėl Miglės lotuliukas.gif



Gražus vardas, maniškė irgi Miglė wub.gif
Atsakyti
Me2zyte wub.gif wub.gif

Ir vardas grazus. As vis pamastau jei kada turesiu antra vaika ir bus mergaite tai neisivaizduoju kaip reikes pavadinti cool.gif biggrin.gif man kazkaip mergaitiski nesigalvoja smile.gif berniukui jau zinau biggrin.gif
Atsakyti
Miglė - labai gražu wub.gif

o man galvojasi smile.gif va berniukui buvo baisiai sunku sugalvoti doh.gif
bet išrinkom gražiausią kas liko tongue.gif
Atsakyti
Man su mergaitiškais vardais irgi lengviau biggrin.gif Lengviau galvojasi biggrin.gif

Na lyg ir nusprendėm dėl vardo, bet mane vis kirminas kažkoks graužia, ar tikrai tai TAS vardas doh.gif doh.gif doh.gif blush2.gif
Norisi man nepopuliaraus, reto, gražaus vardo, bet kad niekaip nesigalvoja kažkas panašaus schmoll.gif g.gif



Atsakyti